Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 22.03.2002 |
| IČO | 26514753 |
| Datová schránka | svauhgt |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 353 smluv za celkem 2 mld. Kč;
6 smluv má zásadní nedostatek;
13 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 29 301 360 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 484 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo vnitra | 2 | 36 333 686 Kč |
| Ministerstvo obrany | 5 | 3 222 335 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 1 | 484 000 Kč |
| Vojenský výzkumný ústav, s. p. | 2 | 340 016 Kč |
| Statutární město Olomouc | 2 | 215 161 Kč |
| Vojenský technický ústav, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PRAMACOM-HT, spol. s r.o. | 13 | 40 595 199 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 21 729 640 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 4 | 5 094 407 Kč |
| IT Hardware | 1 | 3 159 026 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 3 | 2 995 923 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 1 819 484 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 1 081 169 Kč |
| Energie | 1 | 386 861 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 178 343 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 139 392 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenský technický ústav, s.p. | 1 | 21 729 640 Kč |
| Ministerstvo obrany | 25 | 18 907 306 Kč |
| VOP CZ, s.p. | 1 | 613 724 Kč |
| Vojenský výzkumný ústav, s. p. | 2 | 542 187 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 178 343 Kč |
| Generální ředitelství cel | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PRAMACOM-HT, spol. s r.o. | 31 | 41 971 200 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 2 | 10 314 352 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 4 | 5 512 931 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 10 | 5 268 404 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 12 | 4 876 616 Kč |
| Stroje a zařízení | 2 | 1 208 064 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 617 158 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 605 000 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 486 395 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 40 | 31 039 613 Kč |
| Vojenský technický ústav, s.p. | 4 | 5 512 931 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 2 | 605 000 Kč |
| Vojenský výzkumný ústav, s. p. | 1 | 262 812 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 85 910 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PRAMACOM-HT, spol. s r.o. | 48 | 37 506 265 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 125 194 791 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 11 | 9 415 900 Kč |
| Stroje a zařízení | 20 | 8 485 488 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 5 023 315 Kč |
| IT | 1 | 4 548 390 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 3 077 030 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 1 034 387 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 550 924 Kč |
| IT Hardware | 1 | 141 196 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 34 | 157 560 231 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 4 | 11 304 062 Kč |
| Vojenský technický ústav, s.p. | 3 | 9 459 168 Kč |
| Vojenský výzkumný ústav, s. p. | 2 | 2 319 018 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PRAMACOM-HT, spol. s r.o. | 43 | 180 642 478 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,27 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 10 | 81 276 685 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 6 | 47 565 550 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 9 | 29 773 230 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 5 023 315 Kč |
| Energie | 7 | 3 415 975 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 2 214 512 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 1 991 195 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 1 729 053 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 7 | 1 465 727 Kč |
| Sítě a přenos dat | 2 | 693 330 Kč |
| IT Hardware | 2 | 309 438 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 205 821 Kč |
| Potraviny | 1 | 196 262 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 155 031 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 37 | 166 385 553 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 4 | 6 112 315 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 2 | 6 084 337 Kč |
| Vojenský výzkumný ústav, s. p. | 1 | 196 262 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PRAMACOM-HT, spol. s r.o. | 44 | 178 778 467 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,92 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 13 | 43 150 579 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 3 | 11 154 341 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 11 | 9 109 638 Kč |
| IT Hardware | 1 | 8 328 672 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 3 | 2 528 106 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 1 609 302 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 1 132 282 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 46 | 85 565 952 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 2 | 3 266 411 Kč |
| Vojenský technický ústav, s.p. | 2 | 1 609 302 Kč |
| Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy | 1 | 1 132 282 Kč |
| Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje | 1 | 105 863 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PRAMACOM-HT, spol. s r.o. | 52 | 91 679 810 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 18 | 153 036 830 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 93 320 526 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 8 600 000 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 1 049 087 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 392 500 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 233 164 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 32 | 259 920 778 Kč |
| Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje | 1 | 1 049 087 Kč |
| Vojenský technický ústav, s.p. | 1 | 233 164 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PRAMACOM-HT, spol. s r.o. | 34 | 261 203 029 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 8 | 553 328 160 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 61 | 110 391 332 Kč |
| IT Hardware | 31 | 71 833 554 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 6 | 49 291 506 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 13 | 36 828 616 Kč |
| Konzultace a poradenství | 7 | 9 668 607 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 7 | 7 170 288 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 19 | 6 784 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 10 | 3 467 687 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 326 641 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 323 794 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 170 421 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Palackého v Olomouci | 2 | 377 520 000 Kč |
| Vojenský technický ústav, s.p. | 14 | 52 367 076 Kč |
| Ministerstvo obrany | 22 | 45 273 262 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 2 | 6 748 170 Kč |
| Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje | 1 | 376 598 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 1 | 250 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PRAMACOM-HT, spol. s r.o. | 42 | 482 535 106 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 2 | 377 520 000 Kč |
| ZEBR s.r.o. | 2 | 377 520 000 Kč |
| Meopta - optika, s.r.o. | 2 | 377 520 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Poštovní a kurýrní služby | 25 | 77 523 005 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 6 | 69 655 885 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 15 443 178 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 13 | 1 826 379 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 4 | 1 200 810 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 11 | 85 099 063 Kč |
| Vojenský technický ústav, s.p. | 3 | 1 045 930 Kč |
| Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje | 1 | 896 190 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 2 | 222 640 Kč |
| Generální ředitelství cel | 1 | 154 880 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PRAMACOM-HT, spol. s r.o. | 19 | 87 418 703 Kč |
| Meopta - optika, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,45 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,68 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 345 | 1 760 805 440 Kč |
| IT | 8 | 229 551 278 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 14 | 79 091 126 Kč |
| Elektricke stroje | 7 | 30 495 025 Kč |
| Služby závodních jídelen | 37 | 15 441 957 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 8 | 12 197 485 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 18 | 301 195 058 Kč |
| Vojenský technický ústav, s.p. | 11 | 52 857 682 Kč |
| Krajské ředitelství policie Zlínského kraje | 1 | 355 135 Kč |
| Generální ředitelství cel | 1 | 112 380 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PRAMACOM-HT, spol. s r.o. | 31 | 354 520 255 Kč |