Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 10.03.2003 |
| IČO | 26798981 |
| Datová schránka | 449gx38 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 431 smluv za celkem 102 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnický materiál | 7 | 1 377 900 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 19 | 3 653 450 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krevní centrum s. r. o. | 22 | 3 653 450 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,45 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,61 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,61 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnický materiál | 51 | 9 142 190 Kč |
| Leciva | 2 | 2 640 825 Kč |
| IT | 1 | 2 359 258 Kč |
| Zdravotnictví | 3 | 968 000 Kč |
| Výstavba vodních děl | 1 | 175 000 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 50 | 9 371 040 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 3 | 2 640 825 Kč |
| Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace | 1 | 2 359 258 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 2 | 1 936 000 Kč |
| RBP, zdravotní pojišťovna | 1 | 175 000 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krevní centrum s. r. o. | 62 | 16 482 123 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,75 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 7 | 14 155 548 Kč |
| Zdravotnický materiál | 48 | 7 209 530 Kč |
| Zdravotnictví | 5 | 7 143 840 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 4 694 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 47 | 7 209 530 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Třinec, příspěvková organizace | 1 | 6 054 840 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 1 | 3 605 800 Kč |
| Kroměřížská nemocnice a.s. | 1 | 1 089 000 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 | 1 089 000 Kč |
| Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Karviná - Ráj, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krevní centrum s. r. o. | 57 | 19 048 170 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnický materiál | 40 | 7 582 070 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krevní centrum s. r. o. | 50 | 8 613 470 Kč |
| Krajská hygienická stanice Moravskoslezského kraje se sídlem v Ostravě | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,13 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnický materiál | 43 | 7 956 003 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 6 235 490 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 5 910 000 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Frýdek-Místek | 3 | 12 145 490 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 42 | 7 456 003 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 1 | 500 000 Kč |
| Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb, Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krevní centrum s. r. o. | 47 | 20 101 493 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnický materiál | 44 | 8 393 795 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 129 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 44 | 8 393 795 Kč |
| Nemocnice Vyškov, příspěvková organizace | 1 | 129 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krevní centrum s. r. o. | 45 | 8 393 924 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,13 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnický materiál | 44 | 8 985 373 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 28 314 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 44 | 8 985 373 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 2 | 56 628 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krevní centrum s. r. o. | 47 | 9 042 001 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnický materiál | 45 | 6 584 284 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 45 | 6 584 284 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krevní centrum s. r. o. | 45 | 6 584 284 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 37 555 200 Kč |
| Zdravotnický materiál | 42 | 7 073 437 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 42 | 7 073 437 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 2 095 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krevní centrum s. r. o. | 43 | 9 168 637 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 12,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnický materiál | 2 206 | 388 990 833 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 7 | 108 900 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 21 | 3 163 334 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 108 900 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| TS a.s. | 1 | 0 Kč |
| Zdravotnické zařízení Ministerstva vnitra | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krevní centrum s. r. o. | 25 | 3 272 234 Kč |