Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 08.06.2004 |
| IČO | 26836475 |
| Datová schránka | 9yfb8cm |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 464 smluv za celkem 52 mil. Kč;
16 smluv má zásadní nedostatek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 5 | 619 338 Kč |
| Nábytek | 4 | 472 021 Kč |
| Řemesla | 1 | 118 585 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INSGRAF s.r.o. | 32 | 5 306 733 Kč |
| Mateřská škola Sokolov, Karla Havlíčka Borovského 1527 | 1 | 258 066 Kč |
| Mateřská škola, Větrná 24, České Budějovice | 1 | 135 200 Kč |
| Základní škola a Gymnázium Vodňany | 1 | 80 970 Kč |
| Základní škola, Praha 10, Práčská 37 | 1 | 61 283 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,60 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,30 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 22 | 2 842 080 Kč |
| Nábytek | 21 | 2 789 236 Kč |
| Kancelář | 8 | 566 762 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 3 | 220 584 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 196 905 Kč |
| Odpady | 1 | 120 967 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INSGRAF s.r.o. | 77 | 9 825 323 Kč |
| Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo nám. 1782 | 2 | 443 453 Kč |
| Mateřská škola Sokolov, Karla Havlíčka Borovského 1527 | 3 | 437 615 Kč |
| Mateřská škola Opava, Riegrova - příspěvková organizace | 1 | 76 821 Kč |
| Základní škola, Praha 10, Práčská 37 | 1 | 70 389 Kč |
| Mateřská škola Sedmikrásky, Opava, příspěvková organizace | 1 | 67 171 Kč |
| Hotelová škola Mariánské Lázně, příspěvková organizace | 1 | 54 897 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,15 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,60 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 36 | 4 343 755 Kč |
| Školení a kurzy | 23 | 2 056 543 Kč |
| Kancelář | 4 | 384 316 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 367 543 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 158 621 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 130 596 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 103 536 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 67 941 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 55 378 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,28 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,41 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 29 | 3 572 512 Kč |
| Nábytek | 29 | 2 836 168 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 162 814 Kč |
| Kancelář | 2 | 135 684 Kč |
| Zemědělství | 1 | 130 000 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 117 990 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,43 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 36 | 2 724 964 Kč |
| Nábytek | 19 | 2 094 554 Kč |
| Kancelář | 3 | 595 005 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 189 800 Kč |
| IT Hardware | 1 | 149 985 Kč |
| Sociální péče | 1 | 133 100 Kč |
| Zemědělství | 1 | 130 000 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 54 976 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INSGRAF s.r.o. | 70 | 7 402 352 Kč |
| Střední škola stavební Vysoké Mýto | 2 | 240 288 Kč |
| Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo nám. 1782 | 1 | 157 269 Kč |
| Základní škola Boskovice, nám. 9. května, příspěvková organizace | 1 | 91 963 Kč |
| Základní škola Brno, Palackého třída, příspěvková organizace | 1 | 68 683 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola při Fakultní nemocnici Bulovka, příspěvková organizace | 1 | 63 721 Kč |
| Základní škola a Odborná škola, Horšovský Týn, Nádražní 89 | 1 | 63 045 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 15 | 1 411 633 Kč |
| Nábytek | 11 | 1 240 137 Kč |
| Kancelář | 2 | 203 198 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 52 348 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INSGRAF s.r.o. | 32 | 3 160 709 Kč |
| Základní škola Praha-Lipence, příspěvková organizace | 1 | 53 577 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 12 | 988 560 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 606 796 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 415 272 Kč |
| Kancelář | 4 | 380 589 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 95 948 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INSGRAF s.r.o. | 30 | 2 863 947 Kč |
| Základní škola, Most, Svážná 2342, příspěvková organizace | 1 | 105 059 Kč |
| Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo nám. 1782 | 1 | 94 216 Kč |
| Mateřská škola Veselá školka Šumperk, Prievidzská 1, příspěvková organizace | 1 | 81 378 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 7 | 1 208 105 Kč |
| Nábytek | 7 | 1 097 639 Kč |
| Kancelář | 5 | 843 903 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 99 412 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INSGRAF s.r.o. | 24 | 3 606 728 Kč |
| Gymnázium Karla Sladkovského, Praha 3, Sladkovského náměstí 8 | 2 | 439 835 Kč |
| Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo nám. 1782 | 2 | 347 205 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 5 | 671 508 Kč |
| Nábytek | 6 | 497 883 Kč |
| Kancelář | 3 | 464 693 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 132 870 Kč |
| Sociální péče | 1 | 73 298 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INSGRAF s.r.o. | 18 | 2 010 216 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,90 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 7 | 839 650 Kč |
| Nábytek | 10 | 818 076 Kč |
| Školení a kurzy | 9 | 633 259 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 66 364 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INSGRAF s.r.o. | 28 | 2 739 956 Kč |
| Základní škola Prostějov, ul. Dr. Horáka 24 | 1 | 106 842 Kč |
| Základní škola Pardubice-Dubina, Erno Košťála 870 | 1 | 76 462 Kč |
| Základní škola Brno, Palackého třída, příspěvková organizace | 1 | 62 502 Kč |