Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 01.06.2005 |
| IČO | 26863057 |
| Datová schránka | tjexbvg |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 296 smluv za celkem 2 mld. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
33 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 9 944 373 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní muzeum v přírodě | 3 | 9 800 555 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 4 | 6 178 454 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REPONT s.r.o. | 7 | 15 979 009 Kč |
| GEOVAP, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| MGV+H s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| GEOZET s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| GEOS SILESIA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| HBH Projekt spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| DD plus - geodetická kancelář s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Geocentrum spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 650 650 482 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 16 701 189 Kč |
| Zemědělství | 1 | 162 444 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 12 | 632 598 165 Kč |
| Město Rožnov pod Radhoštěm | 1 | 26 882 680 Kč |
| Národní muzeum v přírodě | 1 | 9 556 502 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 2 | 1 311 821 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 386 007 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,41 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 18 | 77 325 599 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 6 375 059 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 6 192 417 Kč |
| Zemědělství | 1 | 1 765 021 Kč |
| Právní služby | 1 | 1 359 725 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 940 625 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 16 | 44 113 190 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 4 | 37 315 062 Kč |
| Městské lesy Rožnov, s.r.o. | 1 | 6 642 712 Kč |
| Město Rožnov pod Radhoštěm | 1 | 2 632 327 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 1 908 560 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 937 024 Kč |
| Město Valašské Meziříčí | 2 | 741 584 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REPONT s.r.o. | 27 | 94 290 458 Kč |
| ZÁBOJNÍK - contractors, s.r.o. | 3 | 8 140 080 Kč |
| Městské lesy Rožnov, s.r.o. | 1 | 6 642 712 Kč |
| GEOVAP, spol. s r.o. | 3 | 6 229 413 Kč |
| MGV+H s.r.o. | 3 | 6 229 413 Kč |
| GEOZET s.r.o. | 4 | 6 229 413 Kč |
| GEOS SILESIA s.r.o. | 2 | 6 229 413 Kč |
| HBH Projekt spol. s r.o. | 2 | 6 229 413 Kč |
| DD plus - geodetická kancelář s.r.o. | 2 | 6 229 413 Kč |
| Geocentrum spol. s r.o. | 2 | 6 229 413 Kč |
| SIMOST, s.r.o. | 1 | 4 793 294 Kč |
| FREKOMOS, s.r.o. | 1 | 359 267 Kč |
| EDS Trade s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| PDC SIMOST s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 19 | 117 731 551 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 4 522 012 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 1 676 044 Kč |
| Zemědělství | 2 | 1 123 993 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 4 | 1 000 181 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 300 335 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 127 932 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 19 | 99 744 074 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 2 | 25 306 608 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 5 | 11 271 941 Kč |
| Město Rožnov pod Radhoštěm | 3 | 789 003 Kč |
| Město Lipník nad Bečvou | 2 | 280 572 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REPONT s.r.o. | 31 | 137 392 197 Kč |
| PDC SIMOST s.r.o. | 2 | 58 209 470 Kč |
| REKMA, spol. s r.o. | 1 | 34 578 170 Kč |
| SUPER-KRETE CZECH s.r.o. | 1 | 34 578 170 Kč |
| EDS Trade s.r.o. | 1 | 23 631 300 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 1 | 23 631 300 Kč |
| GEOS SILESIA s.r.o. | 1 | 8 267 969 Kč |
| ZÁBOJNÍK - contractors, s.r.o. | 1 | 1 057 020 Kč |
| GEOZET s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 19 | 360 373 721 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 14 | 2 007 112 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 4 | 1 973 915 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 1 676 044 Kč |
| Zemědělství | 2 | 95 211 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 18 | 317 024 896 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 5 | 40 016 121 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 4 216 781 Kč |
| Střední lesnická škola, Hranice, Jurikova 588 | 1 | 1 503 017 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 1 171 086 Kč |
| Město Valašské Meziříčí | 2 | 658 913 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REPONT s.r.o. | 28 | 364 590 814 Kč |
| DOPRAVOPROJEKT Ostrava a.s. | 1 | 221 549 639 Kč |
| PRAGOPROJEKT, a.s. | 1 | 221 549 639 Kč |
| GRID, a.s. | 1 | 221 549 639 Kč |
| Značky Morava, a.s. | 1 | 32 095 008 Kč |
| Stavby, opravy a údržba silnic, s.r.o. | 1 | 32 095 008 Kč |
| GEOZET s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 4 | 102 265 821 Kč |
| Stavebnictví | 22 | 54 946 667 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 7 | 5 212 791 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 1 676 044 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 18 | 144 690 444 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 3 | 13 142 721 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 8 | 3 334 878 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 1 990 167 Kč |
| Střední lesnická škola, Hranice, Jurikova 588 | 4 | 1 136 311 Kč |
| Město Valašské Meziříčí | 1 | 235 648 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 211 734 Kč |
| Město Kopřivnice | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REPONT s.r.o. | 37 | 164 802 403 Kč |
| RoKr servis s.r.o. | 1 | 78 316 480 Kč |
| SAMMIS s.r.o. | 1 | 17 556 858 Kč |
| Gabriel s.r.o. | 1 | 17 556 858 Kč |
| ZÁBOJNÍK - contractors, s.r.o. | 1 | 5 957 251 Kč |
| GEOZET s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 15,79 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 29 | 137 556 230 Kč |
| IT | 1 | 2 211 638 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 1 676 044 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 339 224 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 104 852 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 23 | 103 136 201 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 7 | 32 809 971 Kč |
| Střední lesnická škola, Hranice, Jurikova 588 | 5 | 4 388 765 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 1 990 167 Kč |
| Město Valašské Meziříčí | 1 | 339 224 Kč |
| Technické služby města Vsetína, příspěvková organizace | 1 | 104 852 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REPONT s.r.o. | 38 | 142 769 179 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,43 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 28 | 163 449 882 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 85 | 81 206 257 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 37 | 80 749 614 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 3 | 11 506 385 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 709 939 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 20 | 110 381 231 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 3 | 41 958 208 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 7 | 22 475 743 Kč |
| Technické služby města Vsetína, příspěvková organizace | 2 | 1 466 103 Kč |
| Město Valašské Meziříčí | 2 | 319 306 Kč |
| Město Rožnov pod Radhoštěm | 1 | 116 542 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REPONT s.r.o. | 35 | 176 717 132 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 22 | 91 654 504 Kč |
| Úklidové služby | 3 | 1 629 564 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 474 606 Kč |
| Zemědělství | 1 | 78 061 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 16 | 68 981 904 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 11 606 583 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 9 555 929 Kč |
| Technické služby města Vsetína, příspěvková organizace | 3 | 1 629 564 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 1 270 503 Kč |
| Střední lesnická škola, Hranice, Jurikova 588 | 2 | 552 667 Kč |
| Vodovody a kanalizace Přerov, a.s. | 1 | 164 565 Kč |
| Město Valašské Meziříčí | 1 | 75 020 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REPONT s.r.o. | 27 | 93 836 735 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,71 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 133 | 1 265 953 391 Kč |
| Pojišťovací služby | 61 | 329 287 499 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 231 | 261 479 337 Kč |
| Stavebnictví | 25 | 90 959 321 Kč |
| Úklidové služby | 61 | 29 860 092 Kč |
| Školení a kurzy | 16 | 5 923 624 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 16 | 71 669 849 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 13 515 972 Kč |
| Střední lesnická škola, Hranice, Jurikova 588 | 7 | 10 134 206 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 5 647 188 Kč |
| Slovácké vodárny a kanalizace, a. s. | 1 | 2 902 604 Kč |
| Obec Týn nad Bečvou | 1 | 1 208 498 Kč |
| Technické služby města Vsetína, příspěvková organizace | 1 | 527 833 Kč |
| Úřad práce České republiky | 4 | 228 350 Kč |
| Město Valašské Meziříčí | 1 | 120 456 Kč |
| Městské lesy Vsetín, s. r. o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| REPONT s.r.o. | 35 | 105 954 955 Kč |