Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 01.01.2006 |
| IČO | 26875012 |
| Datová schránka | cx999kc |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 40 smluv za celkem 15 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 672 092 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Opava | 1 | 672 092 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vesalius spol. s r.o. | 1 | 672 092 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Opava | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vesalius spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 3 908 700 Kč |
| Sociální péče | 1 | 401 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 245 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezský kraj | 3 | 3 716 600 Kč |
| Statutární město Opava | 1 | 838 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vesalius spol. s r.o. | 4 | 4 555 300 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 4 | 4 681 700 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezský kraj | 3 | 3 843 000 Kč |
| Statutární město Opava | 1 | 838 700 Kč |
| Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vesalius spol. s r.o. | 5 | 4 681 700 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 5 | 3 657 400 Kč |
| Sociální služby | 2 | 119 821 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezský kraj | 5 | 2 978 500 Kč |
| Statutární město Opava | 2 | 798 721 Kč |
| Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR | 1 | 0 Kč |
| RBP, zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vesalius spol. s r.o. | 9 | 3 777 221 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 851 260 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Opava | 1 | 781 260 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 70 000 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
| RBP, zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vesalius spol. s r.o. | 4 | 851 260 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 64,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 3 | 297 660 Kč |
| Zdravotnictví | 8 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vesalius spol. s r.o. | 14 | 297 660 Kč |