Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 10.11.2004 |
| IČO | 26944022 |
| Datová schránka | hcdm3ad |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 188 smluv za celkem 2 mld. Kč;
9 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 7 719 600 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 77 540 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 80 541 585 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 2 | 15 668 956 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 7 719 600 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 2 | 2 172 685 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mitrenga-stavby, spol. s r.o. | 6 | 106 102 826 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,06 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 27 | 226 973 200 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 1 573 000 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 23 | 107 088 460 Kč |
| Město Vsetín | 1 | 83 470 339 Kč |
| Město Židlochovice | 1 | 35 513 500 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 22 401 576 Kč |
| Město Humpolec | 1 | 11 951 377 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 9 418 864 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 3 879 208 Kč |
| Město Luhačovice | 2 | 1 914 039 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 1 573 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mitrenga-stavby, spol. s r.o. | 33 | 277 210 364 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 105 203 744 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 1 | 50 544 092 Kč |
| Město Třebíč | 2 | 29 689 155 Kč |
| Město Luhačovice | 4 | 24 814 348 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 156 148 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mitrenga-stavby, spol. s r.o. | 8 | 105 203 744 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 167 828 688 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | - 751 784 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 4 | 70 772 556 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 56 390 311 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 11 | 53 002 694 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 3 | 42 664 528 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 3 | 4 015 505 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mitrenga-stavby, spol. s r.o. | 22 | 226 845 594 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 9,52 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,52 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 21 | 129 527 276 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 5 | 45 818 005 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 11 | 38 520 429 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 2 | 35 151 962 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 7 202 544 Kč |
| Kraj Vysočina | 2 | 2 834 335 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mitrenga-stavby, spol. s r.o. | 21 | 129 527 276 Kč |
| STAVBY SR group s.r.o. | 1 | 7 202 544 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 18 | 117 270 599 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 13 | 48 866 561 Kč |
| Úklidové služby | 27 | 12 527 292 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 181 500 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 80 465 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 6 | 121 757 788 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 12 | 35 948 872 Kč |
| Město Moravský Krumlov | 3 | 16 548 074 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 9 409 675 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 1 325 694 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 4 | 876 815 Kč |
| Město Velké Meziříčí | 1 | 395 838 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 181 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mitrenga-stavby, spol. s r.o. | 30 | 186 444 257 Kč |
| STAVBY SR group s.r.o. | 4 | 37 223 625 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 30 | 250 234 754 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 248 846 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kraj Vysočina | 4 | 98 956 973 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 4 | 63 379 312 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 11 | 44 339 648 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 11 851 227 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 9 710 713 Kč |
| Město Kroměříž | 2 | 8 922 863 Kč |
| Město Velké Meziříčí | 4 | 7 126 001 Kč |
| Město Moravský Krumlov | 1 | 4 756 024 Kč |
| Svaz vodovodů a kanalizací Žďársko | 2 | 1 029 439 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 411 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mitrenga-stavby, spol. s r.o. | 31 | 250 483 599 Kč |
| STAVBY SR group s.r.o. | 1 | 4 756 024 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 91 388 598 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 11 | 2 488 458 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 6 | 51 174 244 Kč |
| Jihočeský kraj | 5 | 19 040 956 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 16 019 430 Kč |
| Město Boskovice | 1 | 5 153 968 Kč |
| Město Kroměříž | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mitrenga-stavby, spol. s r.o. | 14 | 91 388 598 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 17 | 177 847 150 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 9 | 106 948 000 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 2 | 30 289 771 Kč |
| Město Velké Meziříčí | 3 | 19 029 956 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 14 698 771 Kč |
| Město Kroměříž | 1 | 6 880 652 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mitrenga-stavby, spol. s r.o. | 17 | 177 847 150 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 63 406 006 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 32 254 731 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 4 | 31 151 276 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mitrenga-stavby, spol. s r.o. | 7 | 63 406 006 Kč |