Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 08.09.2003 |
| IČO | 27086135 |
| Datová schránka | dkhws7q |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 374 smluv za celkem 350 mil. Kč;
4 smlouvy mají zásadní nedostatek;
17 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 185 009 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Mělník | 2 | 1 019 849 Kč |
| Psychiatrická nemocnice Kosmonosy | 1 | 355 589 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 217 800 Kč |
| Město Neratovice | 1 | 122 634 Kč |
| Statutární město Mladá Boleslav | 1 | 95 893 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CR Project s.r.o. | 6 | 1 811 763 Kč |
| Atelier PROMIKA s.r.o. | 1 | 217 800 Kč |
| Valbek, spol. s r.o. | 1 | 217 800 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 20 | 10 462 156 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 9 | 8 444 530 Kč |
| Konzultace a poradenství | 8 | 1 616 870 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 562 892 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 176 963 Kč |
| Zemědělství | 1 | 73 568 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 5 | 7 394 250 Kč |
| Statutární město Mladá Boleslav | 25 | 6 906 155 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 4 | 5 165 248 Kč |
| Město Neratovice | 5 | 1 430 462 Kč |
| MĚSTO TURNOV | 1 | 478 374 Kč |
| Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 176 963 Kč |
| Město Mělník | 1 | 114 527 Kč |
| CENTROTHERM Mladá Boleslav, a.s. | 1 | 100 430 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CR Project s.r.o. | 43 | 21 766 407 Kč |
| Atelier PROMIKA s.r.o. | 4 | 6 831 358 Kč |
| Valbek, spol. s r.o. | 4 | 6 831 358 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 9 | 35 204 348 Kč |
| Konzultace a poradenství | 91 | 18 352 694 Kč |
| Stavebnictví | 13 | 974 293 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 114 442 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 8 | 32 700 954 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 | 2 625 095 Kč |
| Statutární město Mladá Boleslav | 15 | 1 317 630 Kč |
| Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 1 204 132 Kč |
| Město Říčany | 1 | 223 790 Kč |
| Město Neratovice | 1 | 115 979 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CR Project s.r.o. | 27 | 38 187 579 Kč |
| Valbek, spol. s r.o. | 7 | 32 586 512 Kč |
| Atelier PROMIKA s.r.o. | 4 | 19 971 050 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,41 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 11 | 18 305 751 Kč |
| Stavebnictví | 11 | 1 841 681 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 5 | 13 468 595 Kč |
| Statutární město Mladá Boleslav | 10 | 4 011 937 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 1 346 246 Kč |
| Město Neratovice | 4 | 786 077 Kč |
| Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav | 3 | 766 505 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 2 | 488 477 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 139 146 Kč |
| MĚSTO TURNOV | 1 | 136 367 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CR Project s.r.o. | 27 | 21 143 349 Kč |
| Valbek, spol. s r.o. | 5 | 13 468 595 Kč |
| Obec Přezletice | 2 | 1 774 465 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 | 1 346 246 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,86 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 17 | 18 802 488 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 5 | 2 683 102 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 3 | 395 610 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 4 | 321 255 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 109 808 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 2 | 8 771 919 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 8 438 891 Kč |
| Město Milovice | 1 | 2 177 322 Kč |
| Statutární město Mladá Boleslav | 13 | 1 512 803 Kč |
| Město Neratovice | 8 | 1 067 765 Kč |
| Městské parkovací domy Mladá Boleslav s.r.o. | 2 | 358 160 Kč |
| Krajská správa silnic Libereckého kraje, příspěvková organizace | 4 | 321 255 Kč |
| Město Česká Lípa | 1 | 77 000 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 3 933 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CR Project s.r.o. | 35 | 22 729 047 Kč |
| SATRA,spol.s r.o. | 1 | 8 410 734 Kč |
| Pontex, spol. s r.o. | 1 | 8 410 734 Kč |
| Ateliér projektování inženýrských staveb,s.r.o. | 1 | 8 410 734 Kč |
| Městské parkovací domy Mladá Boleslav s.r.o. | 2 | 358 160 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 36 | 9 118 149 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 8 | 6 817 890 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 5 749 920 Kč |
| Stavebnictví | 11 | 4 054 529 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 6 | 918 874 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 54 934 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Mladá Boleslav | 17 | 8 961 708 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 2 | 7 840 800 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 6 | 740 012 Kč |
| Město Neratovice | 4 | 458 288 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 54 934 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CR Project s.r.o. | 30 | 18 055 741 Kč |
| SATRA,spol.s r.o. | 2 | 7 840 800 Kč |
| Pontex, spol. s r.o. | 2 | 7 840 800 Kč |
| Ateliér projektování inženýrských staveb,s.r.o. | 2 | 7 840 800 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,84 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,64 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 38 | 37 160 110 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 16 | 12 492 645 Kč |
| IT | 2 | 334 565 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 25 | 33 541 605 Kč |
| Statutární město Mladá Boleslav | 12 | 11 237 391 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 9 | 4 898 443 Kč |
| Město Neratovice | 6 | 1 055 181 Kč |
| Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 2 | 635 492 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 4 | 607 783 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 2 | 305 404 Kč |
| Městská část Praha 3 | 1 | 189 244 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CR Project s.r.o. | 61 | 52 470 543 Kč |
| SATRA,spol.s r.o. | 23 | 32 503 304 Kč |
| Pontex, spol. s r.o. | 23 | 32 503 304 Kč |
| Ateliér projektování inženýrských staveb,s.r.o. | 23 | 32 503 304 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 18 | 105 315 544 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 14 | 17 535 502 Kč |
| IT | 23 | 3 751 000 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 5 | 1 023 285 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 6 | 101 474 835 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 6 | 9 232 179 Kč |
| Statutární město Mladá Boleslav | 17 | 8 029 294 Kč |
| Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 2 | 2 623 583 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 1 275 824 Kč |
| Město Neratovice | 5 | 1 113 745 Kč |
| Město Milovice | 1 | 222 640 Kč |
| Městská část Praha 3 | 1 | 163 411 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 60 984 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CR Project s.r.o. | 40 | 124 196 493 Kč |
| SATRA,spol.s r.o. | 2 | 98 143 705 Kč |
| Pontex, spol. s r.o. | 2 | 98 143 705 Kč |
| Ateliér projektování inženýrských staveb,s.r.o. | 2 | 98 143 705 Kč |
| SAGASTA s.r.o. | 1 | 90 750 000 Kč |
| GEOSTAR, spol. s r.o. | 1 | 90 750 000 Kč |
| SUDOP PRAHA a.s. | 1 | 90 750 000 Kč |
| Link projekt s.r.o. | 1 | 90 750 000 Kč |
| HBH Projekt spol. s r.o. | 1 | 90 750 000 Kč |
| METROPROJEKT Praha a.s. | 1 | 90 750 000 Kč |
| PRAGOPROJEKT, a.s. | 1 | 90 750 000 Kč |
| PUDIS a.s. | 1 | 90 750 000 Kč |
| AFRY CZ s.r.o. | 1 | 90 750 000 Kč |
| GEOtest, a.s. | 1 | 90 750 000 Kč |
| Projekční kancelář PRIS spol. s r.o. | 1 | 90 750 000 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 12 | 9 855 198 Kč |
| Stavebnictví | 19 | 8 213 347 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 291 489 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 76 049 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 6 | 5 806 972 Kč |
| Středočeský kraj | 3 | 4 489 029 Kč |
| Statutární město Mladá Boleslav | 11 | 2 949 545 Kč |
| Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 2 | 2 358 290 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 1 137 884 Kč |
| Město Neratovice | 7 | 823 708 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 2 | 706 035 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 269 649 Kč |
| Vodovody a kanalizace Mladá Boleslav, a.s. | 1 | 185 070 Kč |
| Krajská správa silnic Libereckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CR Project s.r.o. | 36 | 18 726 180 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 15,22 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 12 | 63 249 120 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 21 | 9 716 989 Kč |
| Stavebnictví | 16 | 6 502 238 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 47 | 3 912 777 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 255 189 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 0 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Mladá Boleslav | 14 | 4 082 020 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 2 722 016 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 1 946 382 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 9 | 1 709 307 Kč |
| Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 1 627 450 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 1 346 246 Kč |
| Královéhradecký kraj | 1 | 739 915 Kč |
| Město Neratovice | 4 | 615 285 Kč |
| Centrum dopravního výzkumu, v. v. i. | 2 | 568 663 Kč |
| Krajská správa silnic Libereckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 568 095 Kč |
| MĚSTO TURNOV | 3 | 406 681 Kč |
| Vodovody a kanalizace Mladá Boleslav, a.s. | 2 | 322 405 Kč |
| Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav | 1 | 198 924 Kč |
| CENTROTHERM Mladá Boleslav, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CR Project s.r.o. | 46 | 16 853 388 Kč |
| Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav | 1 | 198 924 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |