Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 10.07.2004 |
| IČO | 27160840 |
| Datová schránka | vqs59df |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 21 smluv za celkem 1 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Bukov, příspěvková organizace | 1 | 100 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TAMDA FOODS s.r.o. | 1 | 100 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TAMDA FOODS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| AEC NOVÁK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čisticí výrobky | 1 | 89 763 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 89 763 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TAMDA FOODS s.r.o. | 1 | 89 763 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 80,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 66 125 Kč |
| KULTURA A SPORT CHOMUTOV s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Sportovní zařízení města Příbram | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TAMDA FOODS s.r.o. | 5 | 66 125 Kč |
| Sportovní zařízení města Příbram | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 230 341 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 150 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 1 | 230 341 Kč |
| Ministerstvo zdravotnictví | 1 | 150 000 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 2 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TAMDA FOODS s.r.o. | 6 | 380 341 Kč |
| AEC NOVÁK s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 169 461 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 19 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 19 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 10 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. | 2 | 169 461 Kč |
| Dětský domov Tisá, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 2 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TAMDA FOODS s.r.o. | 6 | 169 461 Kč |
| Dětský domov Tisá, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| AEC NOVÁK s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konzultace a poradenství | 1 | 338 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem | 1 | 338 800 Kč |
| Městská část Praha 14 | 1 | 80 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TAMDA FOODS s.r.o. | 2 | 418 800 Kč |