Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

Technická správa města Loun s.r.o. - Registr smluv

Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Společnost s ručením omezeným.

Založeno 01.04.2006
IČO 27290981
Datová schránka 36c6iz6

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.

Upozornit u Technická správa města Loun

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro Technická správa města Loun s.r.o.

Všechny smlouvy: 899 smluv za celkem 348 mil. Kč;

3 smlouvy mají zásadní nedostatek;

6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;

7,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 108 smluv za celkem 76 mil. Kč a z toho 68 smluv za celkem 4 mil. Kč se soukromými subjekty.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu, 2 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 4,6 % smluv s firmami navázanými na politiky.

Závažné nedostatky v roce 2026

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko, celkem 2 smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 1,85 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2026

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Technické služby123 145 000 Kč
Stavebnictví217 861 774 Kč
Zemědělství26 861 030 Kč
Čistící a hygienické služby13 041 216 Kč
Úklidové služby13809 762 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis1259 745 Kč
Reklamní a marketingové služby1130 539 Kč
Elektricke stroje180 345 Kč
Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství173 782 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Město Louny3371 413 716 Kč
Technická správa města Loun s.r.o.774 668 545 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Technická správa města Loun s.r.o.3371 413 716 Kč
E S B a.s.9841 555 Kč
Milan Andrle1742 940 Kč
Josef Cimrman13373 543 Kč
Karel Dryák1360 580 Kč
Daniel Skřivánek1303 710 Kč
PS-SVĚTELNÉ ZDROJE, s.r.o.6285 013 Kč
AMBY s.r.o.3229 735 Kč
CROY s.r.o.3227 498 Kč
Petr Mithofer11208 548 Kč
AGRIMA Žatec s.r.o.1166 471 Kč
Martin Nosek3151 800 Kč
ZÁBOREC spol. s r.o.1150 693 Kč
Veacom s.r.o.1113 740 Kč
LUKYSTAV spol. s r.o.199 000 Kč
Tomáš Karl165 830 Kč
AS Parking s.r.o.355 587 Kč
VERSICO s.r.o.654 753 Kč
MANEK stavební stroje spol. s r.o.251 812 Kč
SALDO - Zlatohlávek s.r.o.230 584 Kč
PAPERA s.r.o.327 583 Kč
ELTODO, a.s.223 705 Kč
Lukáš Bouček110 594 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • K-Index v 2025 má hodnotu (více)
  • 187 smluv za celkem 39 mil. Kč a z toho 128 smluv za celkem 12 mil. Kč se soukromými subjekty.
  • Celkem 2,1 % smluv má skrytou cenu, 2 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 8,6 % smluv s firmami navázanými na politiky.

Závažné nedostatky v roce 2025

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko, celkem 4 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 2,14 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko, celkem 2 smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 1,07 % z celkového počtu.

Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko, žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.

Oblasti uzavřených smluv v 2025

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Zemědělství612 706 520 Kč
Úklidové služby1429 243 105 Kč
Stavebnictví77 281 374 Kč
Osobní vozidla93 931 930 Kč
Vozidla silniční údržby a příslušenství12 336 510 Kč
Technické služby11 000 000 Kč
Odpady2615 169 Kč
Průmyslové stroje1543 290 Kč
Reklamní a marketingové služby2392 746 Kč
Nábor zaměstnanců2145 200 Kč
Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby172 600 Kč
Čistící a hygienické služby167 261 Kč
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)154 847 Kč
Čisticí výrobky18 561 Kč
Školení a kurzy10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Město Louny4725 287 346 Kč
Technická správa města Loun s.r.o.13813 301 243 Kč
Úřad práce České republiky2145 200 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Technická správa města Loun s.r.o.4925 432 546 Kč
AMBY s.r.o.143 438 116 Kč
Plošiny Rybáček s.r.o.12 401 850 Kč
ELTODO, a.s.31 006 097 Kč
DB arboristika s.r.o.1614 196 Kč
PS-SVĚTELNÉ ZDROJE, s.r.o.19568 806 Kč
GORILA MACHINERY s.r.o.1543 290 Kč
H & M TRADING, spol. s r.o.2427 878 Kč
ZnaVas s. r. o.1423 500 Kč
AUTOCENTRUM ČERNÝ s.r.o.2360 580 Kč
Obec Obora1280 000 Kč
TANATECH, s.r.o.3246 141 Kč
AS Parking s.r.o.8216 400 Kč
Petr Vild1214 600 Kč
Josef Cimrman7193 248 Kč
VERSICO s.r.o.13133 071 Kč
KAJUS KONT, s.r.o.1128 260 Kč
KOVOBAZAR s.r.o.2119 305 Kč
Tomáš Karl3114 858 Kč
MIKEŠ-CZ, s.r.o.3114 478 Kč
Petr Mithofer6107 054 Kč
Gardenline s.r.o.1100 718 Kč
Pavel Kozák194 017 Kč
SERVICE-SOLUTION s.r.o.386 650 Kč
Martin Odvárka281 975 Kč
HSQ - centrum s.r.o.374 593 Kč
DPU REVIT s.r.o.172 600 Kč
STACHEMA CZ s.r.o.169 954 Kč
Tomáš Rotter164 433 Kč
JKV Opava s. r. o.163 226 Kč
Recyklační chráněná s.r.o.160 832 Kč
SALDO - Zlatohlávek s.r.o.655 150 Kč
Lukáš Bouček352 274 Kč
445 003 Kč
Ing. Miloslav Šípal441 825 Kč
PAPERA s.r.o.339 414 Kč
EKOSTAVBY Louny s.r.o.135 392 Kč
CHEMCAR s.r.o.234 174 Kč
ML TUNING, spol. s r.o.19 672 Kč
Dopravní značení Litoměřice s.r.o.10 Kč
TBG Louny s.r.o.10 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 106 smluv za celkem 28 mil. Kč a z toho 49 smluv za celkem 7 mil. Kč se soukromými subjekty.
  • Celkem 0,9 % smluv má skrytou cenu, jednu smlouvu má zásadní nedostatek a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2024

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 0,94 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 0,94 % z celkového počtu.

Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko, celkem Jedna smlouva se zásadními nedostatky. Tj. 0,94 % z celkového počtu.

Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko, smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.

Oblasti uzavřených smluv v 2024

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Vozidla silniční údržby a příslušenství2461 066 280 Kč
Zemědělství712 842 801 Kč
Úklidové služby232 494 330 Kč
Technické služby22 000 000 Kč
Osobní vozidla91 080 000 Kč
Odpady2600 751 Kč
Stavebnictví3512 059 Kč
Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice1500 000 Kč
Nábor zaměstnanců5471 900 Kč
Reklamní a marketingové služby2373 675 Kč
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)2150 989 Kč
Bankovní služby a poplatky45130 077 Kč
Čistící a hygienické služby20 Kč
Energie10 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Město Louny4619 474 605 Kč
Technická správa města Loun s.r.o.118 406 550 Kč
Úřad práce České republiky3471 900 Kč
Komerční banka, a.s.45130 077 Kč
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Technická správa města Loun s.r.o.9520 076 582 Kč
A-TEC servis s.r.o.17 326 550 Kč
Lounská správa plaveckých areálů, příspěvková organizace10 Kč
Martin Odvárka10 Kč
Lounská správa sportovních areálů, příspěvková organizace10 Kč
Spolek loutkářů v Lounech10 Kč
Korner Style s.r.o.10 Kč
Soukromá mateřská škola Mateřinka s.r.o.10 Kč
Mateřská škola Louny, Fügnerova 1371, příspěvková organizace10 Kč
Mateřská škola Louny, Kpt. Nálepky 2309, příspěvková organizace10 Kč
Mateřská škola Louny, V Domcích 2427, příspěvková organizace10 Kč
Mateřská škola Louny, Šafaříkova 2539, příspěvková organizace10 Kč
Domov pro seniory U Pramene Louny, příspěvková organizace10 Kč
Základní umělecká škola Louny, Poděbradova 610, příspěvková organizace10 Kč
Mateřská škola Louny, Přemyslovců 2205, příspěvková organizace10 Kč
Základní škola Louny, Školní 2426, příspěvková organizace10 Kč
Základní škola a Mateřská škola Kpt. Otakara Jaroše Louny, 28. října 2173, příspěvková organizace10 Kč
Základní škola Louny, Prokopa Holého 2632, příspěvková organizace10 Kč
Základní škola J. A. Komenského Louny, Pražská 101, příspěvková organizace10 Kč
Základní škola Louny, Přemyslovců 2209, příspěvková organizace10 Kč
Sociální služby města Loun, příspěvková organizace10 Kč
Mateřská škola speciální Louny, Školní 2428, příspěvková organizace10 Kč
Městská knihovna Louny, příspěvková organizace10 Kč
Fotbalový klub SEKO LOUNY z.s.10 Kč
Vrchlického divadlo, příspěvková organizace10 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 167 smluv za celkem 22 mil. Kč a z toho 79 smluv za celkem 4 mil. Kč se soukromými subjekty.
  • Celkem 1,8 % smluv má skrytou cenu a 1,2 % smluv s firmami navázanými na politiky.

Závažné nedostatky v roce 2023

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko, celkem 3 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 1,80 % z celkového počtu.

Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko, žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.

Oblasti uzavřených smluv v 2023

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Osobní vozidla416115 746 290 Kč
Zemědělství913 747 817 Kč
Doprava a poštovní služby13 642 826 Kč
Úklidové služby201 529 111 Kč
Stavebnictví21 218 229 Kč
Reklamní a marketingové služby2331 449 Kč
Školení a kurzy2310 720 Kč
Bankovní služby a poplatky121235 912 Kč
Zahradnické služby1212 791 Kč
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)2132 542 Kč
Čistící a hygienické služby197 644 Kč
Pojišťovací služby20 Kč
Odpady10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Město Louny2416 918 087 Kč
Technická správa města Loun s.r.o.74 441 992 Kč
Úřad práce České republiky3310 720 Kč
Komerční banka, a.s.132260 142 Kč
Generální finanční ředitelství1160 490 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Technická správa města Loun s.r.o.16017 649 439 Kč
AMBY s.r.o.13 642 826 Kč
Partner Auto, s.r.o.1379 900 Kč
Liapor s.r.o.1327 266 Kč
Twincom s.r.o.10 Kč
vayasad s.r.o.10 Kč
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group10 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 33 smluv za celkem 32 mil. Kč a z toho 8 smluv za celkem 1 mil. Kč se soukromými subjekty.
  • Celkem 6,1 % smluv má skrytou cenu a 6,1 % smluv s firmami navázanými na politiky.

Závažné nedostatky v roce 2022

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem 2 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 6,06 % z celkového počtu.

Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko, žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.

Oblasti uzavřených smluv v 2022

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví418 322 807 Kč
Zemědělství88 312 436 Kč
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)11 367 782 Kč
Nábor zaměstnanců21 252 620 Kč
Úklidové služby101 073 379 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis1579 469 Kč
Reklamní a marketingové služby2333 966 Kč
Pojišťovací služby2281 957 Kč
Čistící a hygienické služby20 Kč
Energie10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Město Louny2529 611 598 Kč
Technická správa města Loun s.r.o.71 260 197 Kč
Úřad práce České republiky1652 620 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Technická správa města Loun s.r.o.2630 264 218 Kč
Agrowest a.s.1579 469 Kč
Traktory Kolín s.r.o.1260 000 Kč
Allianz pojišťovna, a.s.1144 988 Kč
OKNA Vorlíček s.r.o.2138 771 Kč
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group1136 969 Kč
Lounská správa plaveckých areálů, příspěvková organizace10 Kč
NAZARMONT Group s.r.o. v likvidaci10 Kč
Lounská správa sportovních areálů, příspěvková organizace10 Kč
Spolek loutkářů v Lounech10 Kč
Soukromá mateřská škola Mateřinka s.r.o.10 Kč
Mateřská škola Louny, Fügnerova 1371, příspěvková organizace10 Kč
Mateřská škola Louny, Kpt. Nálepky 2309, příspěvková organizace10 Kč
Mateřská škola Louny, V Domcích 2427, příspěvková organizace10 Kč
Mateřská škola Louny, Dykova 2210, příspěvková organizace10 Kč
Mateřská škola Louny, Šafaříkova 2539, příspěvková organizace10 Kč
Domov pro seniory U Pramene Louny, příspěvková organizace10 Kč
Základní umělecká škola Louny, Poděbradova 610, příspěvková organizace10 Kč
Mateřská škola Louny, Čs. armády 2371, příspěvková organizace10 Kč
Mateřská škola Louny, Přemyslovců 2205, příspěvková organizace10 Kč
Základní škola Louny, Školní 2426, příspěvková organizace10 Kč
Základní škola a Mateřská škola Kpt. Otakara Jaroše Louny, 28. října 2173, příspěvková organizace10 Kč
Základní škola Louny, Prokopa Holého 2632, příspěvková organizace10 Kč
Základní škola J. A. Komenského Louny, Pražská 101, příspěvková organizace10 Kč
Základní škola Louny, Přemyslovců 2209, příspěvková organizace10 Kč
Sociální služby města Loun, příspěvková organizace10 Kč
Mateřská škola speciální Louny, Školní 2428, příspěvková organizace10 Kč
Městská knihovna Louny, příspěvková organizace10 Kč
Fotbalový klub SEKO LOUNY z.s.10 Kč
Vrchlického divadlo, příspěvková organizace10 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 39 smluv za celkem 28 mil. Kč a z toho 7 smluv za celkem 0 Kč se soukromými subjekty.
  • Celkem 33,3 % smluv má skrytou cenu a 10,3 % smluv s firmami navázanými na politiky.

Závažné nedostatky v roce 2021

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko, celkem 13 smluv bez uvedené ceny. Tj. 33,33 % z celkového počtu.

Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko, smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.

Oblasti uzavřených smluv v 2021

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví516 377 409 Kč
Zemědělství67 121 301 Kč
Úklidové služby142 162 003 Kč
Nábor zaměstnanců21 815 000 Kč
Reklamní a marketingové služby2285 814 Kč
Odpady80 Kč
Pojišťovací služby10 Kč
Účetní, revizní a peněžní služby10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Město Louny2525 946 526 Kč
Úřad práce České republiky31 815 000 Kč
Technická správa města Loun s.r.o.110 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Technická správa města Loun s.r.o.2827 761 526 Kč
Obec Vršovice10 Kč
Chráněnka technické správy města Loun s.r.o.30 Kč
MIRAKONT s.r.o.10 Kč
P L Y N O M O N T TEPLICE, s.r.o.10 Kč
PP - Stavby s.r.o.10 Kč
PATOK a.s.10 Kč
Y S S E N - spol. s r.o.10 Kč
Lounská stavební, spol. s r.o.10 Kč
Marcel Štěpánek10 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 60 smluv za celkem 9 mil. Kč a z toho 12 smluv za celkem 2 mil. Kč se soukromými subjekty.
  • Celkem 10,0 % smluv má skrytou cenu a 6,7 % smluv s firmami navázanými na politiky.

Závažné nedostatky v roce 2020

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem 6 smluv bez uvedené ceny. Tj. 10,00 % z celkového počtu.

Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko, smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.

Oblasti uzavřených smluv v 2020

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Školení a kurzy707 266 471 Kč
Zemědělství212 355 462 Kč
Úklidové služby192 326 907 Kč
Technické služby11 900 000 Kč
Stavebnictví61 392 891 Kč
Veřejné služby pro energie1970 000 Kč
Odpady1229 900 Kč
Pojišťovací služby138 478 Kč
Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba119 360 Kč
Reklamní a marketingové služby116 464 Kč
Nábor zaměstnanců20 Kč
Čistící a hygienické služby20 Kč
Energie10 Kč
Právní služby10 Kč
Administrativní služby, stravenky10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Město Louny447 378 022 Kč
Technická správa města Loun s.r.o.121 871 440 Kč
Úřad práce České republiky3119 911 Kč
Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Technická správa města Loun s.r.o.497 497 933 Kč
EKOSTAVBY Louny s.r.o.2955 900 Kč
MARENT DEMOLICE s.r.o.2319 198 Kč
EKOS-Žitenice s.r.o.1229 900 Kč
TBG Louny s.r.o.1133 819 Kč
Lounská správa sportovních areálů, příspěvková organizace296 800 Kč
Vratové systémy Růžička s.r.o.161 521 Kč
Colonnade Insurance S.A., organizační složka138 478 Kč
Diamant Expo spol. s r.o.119 360 Kč
OSA, z.s.116 464 Kč
Lounská správa plaveckých areálů, příspěvková organizace10 Kč
Spolek loutkářů v Lounech10 Kč
Soukromá mateřská škola Mateřinka s.r.o.10 Kč
Mateřská škola Louny, Fügnerova 1371, příspěvková organizace10 Kč
Mateřská škola Louny, Kpt. Nálepky 2309, příspěvková organizace10 Kč
Mateřská škola Louny, V Domcích 2427, příspěvková organizace10 Kč
Mateřská škola Louny, Dykova 2210, příspěvková organizace10 Kč
Mateřská škola Louny, Šafaříkova 2539, příspěvková organizace10 Kč
Domov pro seniory U Pramene Louny, příspěvková organizace10 Kč
Základní umělecká škola Louny, Poděbradova 610, příspěvková organizace10 Kč
Mateřská škola Louny, Čs. armády 2371, příspěvková organizace10 Kč
Mateřská škola Louny, Přemyslovců 2205, příspěvková organizace10 Kč
Základní škola Louny, Školní 2426, příspěvková organizace10 Kč
Základní škola a Mateřská škola Kpt. Otakara Jaroše Louny, 28. října 2173, příspěvková organizace10 Kč
Základní škola Louny, Prokopa Holého 2632, příspěvková organizace10 Kč
Základní škola J. A. Komenského Louny, Pražská 101, příspěvková organizace10 Kč
Základní škola Louny, Přemyslovců 2209, příspěvková organizace10 Kč
Sociální služby města Loun, příspěvková organizace10 Kč
Mateřská škola speciální Louny, Školní 2428, příspěvková organizace10 Kč
Městská knihovna Louny, příspěvková organizace10 Kč
David Karel, JUDr.10 Kč
Fotbalový klub SEKO LOUNY z.s.10 Kč
Vrchlického divadlo, příspěvková organizace10 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 62 smluv za celkem 22 mil. Kč a z toho 22 smluv za celkem 15 mil. Kč se soukromými subjekty.
  • Celkem 4,8 % smluv má skrytou cenu, jednu smlouvu má zásadní nedostatek a 16,1 % smluv s firmami navázanými na politiky.

Závažné nedostatky v roce 2019

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko, celkem 3 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 4,84 % z celkového počtu.

Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko, celkem Jedna smlouva se zásadními nedostatky. Tj. 1,61 % z celkového počtu.

Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko, žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.

Oblasti uzavřených smluv v 2019

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)65 364 872 Kč
Zemědělství164 904 790 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis33 657 985 Kč
Pojišťovací služby82 789 378 Kč
Doprava a poštovní služby11 738 115 Kč
Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby241 669 800 Kč
Nábor zaměstnanců11 089 000 Kč
Odpady3984 978 Kč
Úklidové služby9739 656 Kč
Jiná energie1205 700 Kč
Stavebnictví4149 521 Kč
Bankovní služby a poplatky181 675 Kč
Průmyslové stroje166 150 Kč
IT149 247 Kč
Reklamní a marketingové služby115 763 Kč
Zdravotnictví20 Kč
Čistící a hygienické služby20 Kč
Technické služby10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Technická správa města Loun s.r.o.2213 947 114 Kč
Město Louny315 645 656 Kč
Úřad práce České republiky31 089 000 Kč
Pojišťovna Patricie a.s.1596 530 Kč
Generali Česká pojišťovna a.s.1546 530 Kč
Okresní soud v Lounech112 000 Kč
Státní fond životního prostředí České republiky10 Kč
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY20 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Technická správa města Loun s.r.o.407 889 716 Kč
Oberbank Leasing spol. s r.o.35 016 277 Kč
JMP - Stavební stroje s.r.o.13 023 633 Kč
PROFI AUTO CZ a.s.21 804 265 Kč
Raiffeisen - Leasing, s.r.o.21 447 684 Kč
SILNICE GROUP a.s.1672 479 Kč
Agrowest a.s.1530 897 Kč
KOMS Mělník a.s.1225 060 Kč
Severočeská stavební, a.s.1215 699 Kč
CENTROPOL ENERGY, a.s.1205 700 Kč
RAMAG CZ, spol. s r. o.1192 000 Kč
Pojišťovna Patricie a.s.1119 306 Kč
"ZENA-R, spol. s r.o."1103 455 Kč
Obec Chlumčany196 800 Kč
Allianz pojišťovna, a.s.190 711 Kč
SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o.181 675 Kč
Zdeněk Vlček180 551 Kč
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group170 292 Kč
Město Louny168 970 Kč
ATLAS consulting spol. s r.o.149 247 Kč
OSA, z.s.115 763 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 57 smluv za celkem 39 mil. Kč a z toho 28 smluv za celkem 16 mil. Kč se soukromými subjekty.
  • Celkem 1,8 % smluv má skrytou cenu, jednu smlouvu má zásadní nedostatek a 22,8 % smluv s firmami navázanými na politiky.

Závažné nedostatky v roce 2018

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 1,75 % z celkového počtu.

Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko, celkem Jedna smlouva se zásadními nedostatky. Tj. 1,75 % z celkového počtu.

Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko, žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.

Oblasti uzavřených smluv v 2018

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Odpady39256 041 454 Kč
Reklamní a marketingové služby30043 310 077 Kč
Bankovní služby a poplatky3 84210 296 292 Kč
Zemědělství59 937 827 Kč
Stavebnictví59 226 744 Kč
Technické služby34 368 100 Kč
Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby13 775 200 Kč
Nábor zaměstnanců42 534 559 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis32 230 205 Kč
Úklidové služby171 911 135 Kč
Doprava a poštovní služby21 762 849 Kč
Dary a dotace21 279 560 Kč
Průmyslové stroje1495 979 Kč
Energie1302 500 Kč
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)1302 500 Kč
Pojišťovací služby7101 071 Kč
Hromadná autobusová a vlaková doprava190 000 Kč
Čistící a hygienické služby10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Město Louny2519 454 164 Kč
Technická správa města Loun s.r.o.2716 013 106 Kč
Úřad práce České republiky42 534 559 Kč
Státní fond životního prostředí České republiky1510 000 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Technická správa města Loun s.r.o.3022 498 723 Kč
Lidl stravenky v.o.s.13 775 200 Kč
ŽSD a.s.13 388 000 Kč
PROLEMAX s.r.o.11 685 414 Kč
MIKEŠ-CZ, s.r.o.11 571 173 Kč
AUTO M+V s.r.o.11 278 970 Kč
Marius Pedersen a.s.1847 000 Kč
GreenMech, s.r.o.1769 560 Kč
VAHY PRO, s.r.o.1495 979 Kč
Sadové úpravy Honka s.r.o.1483 879 Kč
Zdeněk Hrbek1367 199 Kč
Pavel Szakál1328 430 Kč
Lounská správa plaveckých areálů, příspěvková organizace1302 500 Kč
Spolek loutkářů v Lounech1302 500 Kč
Soukromá mateřská škola Mateřinka s.r.o.1302 500 Kč
Mateřská škola Louny, Fügnerova 1371, příspěvková organizace1302 500 Kč
Mateřská škola Louny, Kpt. Nálepky 2309, příspěvková organizace1302 500 Kč
Mateřská škola Louny, V Domcích 2427, příspěvková organizace1302 500 Kč
Mateřská škola Louny, Dykova 2210, příspěvková organizace1302 500 Kč
Mateřská škola Louny, Šafaříkova 2539, příspěvková organizace1302 500 Kč
Domov pro seniory U Pramene Louny, příspěvková organizace1302 500 Kč
Základní umělecká škola Louny, Poděbradova 610, příspěvková organizace1302 500 Kč
Mateřská škola Louny, Čs. armády 2371, příspěvková organizace1302 500 Kč
Mateřská škola Louny, Přemyslovců 2205, příspěvková organizace1302 500 Kč
Základní škola Louny, Školní 2426, příspěvková organizace1302 500 Kč
Základní škola a Mateřská škola Kpt. Otakara Jaroše Louny, 28. října 2173, příspěvková organizace1302 500 Kč
Základní škola Louny, Prokopa Holého 2632, příspěvková organizace1302 500 Kč
Základní škola J. A. Komenského Louny, Pražská 101, příspěvková organizace1302 500 Kč
Základní škola Louny, Přemyslovců 2209, příspěvková organizace1302 500 Kč
Sociální služby města Loun, příspěvková organizace1302 500 Kč
Mateřská škola speciální Louny, Školní 2428, příspěvková organizace1302 500 Kč
Městská knihovna Louny, příspěvková organizace1302 500 Kč
Fotbalový klub SEKO LOUNY z.s.1302 500 Kč
Vrchlického divadlo, příspěvková organizace1302 500 Kč
Autocentrum Novotný s.r.o.1291 833 Kč
IZOMAT stavebniny s.r.o.1145 541 Kč
Metrostav a.s.1133 100 Kč
Severočeská stavební, a.s.1133 100 Kč
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group583 089 Kč
Berger - Huck s.r.o.175 202 Kč
LUMAG CZ s.r.o.164 458 Kč
Roman Dobrev160 500 Kč
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group217 982 Kč
OSA, z.s.117 498 Kč
Komerční banka, a.s.10 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 47 smluv za celkem 34 mil. Kč a z toho 12 smluv za celkem 3 mil. Kč se soukromými subjekty.
  • Celkem 14,9 % smluv má skrytou cenu, jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 6,4 % smluv s firmami navázanými na politiky.

Závažné nedostatky v roce 2017

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem 7 smluv bez uvedené ceny. Tj. 14,89 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 2,13 % z celkového počtu.

Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko, smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.

Oblasti uzavřených smluv v 2017

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Technické služby314 026 100 Kč
Zemědělství57 882 748 Kč
Nábor zaměstnanců13 267 000 Kč
Úklidové služby173 021 873 Kč
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)42 847 475 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis41 573 000 Kč
Čistící a hygienické služby6684 043 Kč
Stavebnictví2500 323 Kč
Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice2276 445 Kč
Dary a dotace1100 000 Kč
Zdravotnictví470 Kč
Telco10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Město Louny3027 666 284 Kč
Úřad práce České republiky13 267 000 Kč
Technická správa města Loun s.r.o.153 245 723 Kč
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Technická správa města Loun s.r.o.3230 933 284 Kč
OnSite Power Holding a.s.1968 000 Kč
H & M TRADING, spol. s r.o.1338 800 Kč
Autocentrum Novotný s.r.o.1302 500 Kč
Zbyněk Lazar s.r.o.1302 500 Kč
Radek Fořt1258 323 Kč
Metrostav a.s.2254 100 Kč
CANIS PLUS s.r.o.1242 000 Kč
TANKTOWN s.r.o.1242 000 Kč
Severočeská stavební, a.s.1181 500 Kč
Okresní soud v Lounech112 000 Kč
Vodafone Czech Republic a.s.10 Kč
Vlastimil Patrovský10 Kč
VYSOČANSKÉ ZAHRADY, a.s.10 Kč



}