Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 29.03.2006 |
| IČO | 27291278 |
| Datová schránka | k85gi4x |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 157 smluv za celkem 655 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
11 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 106 545 220 Kč |
| Odpady | 1 | 19 917 763 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní pozemkový úřad | 4 | 54 713 250 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 51 435 751 Kč |
| Ministerstvo financí | 1 | 19 917 763 Kč |
| Město Podbořany | 1 | 396 219 Kč |
| Psychiatrická léčebna Petrohrad, příspěvková organizace | 1 | 65 680 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Šilhánek a syn, a.s. | 9 | 126 528 663 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 47 152 581 Kč |
| Slezské zemské muzeum | 1 | 19 917 763 Kč |
| VUHU a.s. | 1 | 19 917 763 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 80 177 465 Kč |
| Zemědělství | 2 | 1 519 381 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní pozemkový úřad | 6 | 68 866 029 Kč |
| Žatecká teplárenská, a.s. | 3 | 6 310 099 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 6 183 311 Kč |
| Město Žatec | 2 | 1 748 988 Kč |
| Město Podbořany | 3 | 516 643 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Šilhánek a syn, a.s. | 15 | 83 625 070 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 60 441 673 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 44 230 316 Kč |
| Zemědělství | 1 | 1 155 873 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Ohře, státní podnik | 3 | 28 738 305 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 2 | 6 049 039 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 5 220 747 Kč |
| Město Podbořany | 1 | 2 417 142 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 2 | 2 276 092 Kč |
| Výchovný ústav, dětský domov se školou, středisko výchovné péče, základní škola a střední škola, Buškovice, státní příspěvková organizace | 1 | 684 865 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Šilhánek a syn, a.s. | 11 | 45 386 189 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba vodních děl | 2 | 11 479 253 Kč |
| Stavebnictví | 9 | 8 982 398 Kč |
| Odpady | 2 | 4 205 301 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 949 983 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Vltavy, státní podnik | 2 | 11 479 253 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 4 | 5 618 921 Kč |
| Město Podbořany | 7 | 4 256 794 Kč |
| Ústecký kraj | 2 | 4 205 301 Kč |
| Výchovný ústav, dětský domov se školou, středisko výchovné péče, základní škola a střední škola, Buškovice, státní příspěvková organizace | 2 | 2 169 411 Kč |
| Povodí Ohře, státní podnik | 2 | 1 038 204 Kč |
| Mikroregion Radonicko | 2 | 869 731 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 236 114 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Šilhánek a syn, a.s. | 22 | 29 873 729 Kč |
| Obec Veliká Ves | 2 | 869 731 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba vodních děl | 33 | 184 633 605 Kč |
| Technické služby | 1 | 27 840 099 Kč |
| Stavebnictví | 11 | 19 752 754 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 7 031 155 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 853 061 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo financí | 1 | 27 840 099 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 7 | 17 957 310 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 6 417 289 Kč |
| Povodí Ohře, státní podnik | 2 | 1 818 617 Kč |
| Město Podbořany | 3 | 1 616 424 Kč |
| Výchovný ústav, dětský domov se školou, středisko výchovné péče, základní škola a střední škola, Buškovice, státní příspěvková organizace | 3 | 626 641 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 357 301 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Šilhánek a syn, a.s. | 20 | 56 633 682 Kč |
| REKULTIVAČNÍ VÝSTAVBA Most, a.s. | 1 | 27 840 099 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 52 | 112 574 368 Kč |
| Stavebnictví | 18 | 60 255 736 Kč |
| Technické služby | 1 | 27 840 099 Kč |
| Zemědělství | 2 | 110 783 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo financí | 1 | 27 840 099 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 16 | 25 579 389 Kč |
| Výchovný ústav, dětský domov se školou, středisko výchovné péče, základní škola a střední škola, Buškovice, státní příspěvková organizace | 1 | 16 961 787 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 8 533 007 Kč |
| Město Podbořany | 2 | 5 828 030 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 2 687 136 Kč |
| Povodí Ohře, státní podnik | 1 | 853 061 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Šilhánek a syn, a.s. | 25 | 88 282 508 Kč |
| REKULTIVAČNÍ VÝSTAVBA Most, a.s. | 1 | 27 840 099 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 8 533 007 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 34 | 890 883 172 Kč |
| Stavebnictví | 9 | 36 581 440 Kč |
| Odpady | 1 | 32 547 598 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo financí | 3 | 32 547 598 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 5 | 16 149 443 Kč |
| Statutární město Most | 2 | 11 322 804 Kč |
| Psychiatrická léčebna Petrohrad, příspěvková organizace | 1 | 5 890 843 Kč |
| Město Podbořany | 1 | 3 218 349 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Šilhánek a syn, a.s. | 12 | 69 129 038 Kč |
| REKULTIVAČNÍ VÝSTAVBA Most, a.s. | 1 | 32 547 598 Kč |
| SUAS Agro s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ZKZ Chomutov s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 1 | 0 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 65 | 913 034 861 Kč |
| Stavebnictví | 17 | 33 784 966 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní pozemkový úřad | 12 | 25 573 779 Kč |
| Ministerstvo financí | 1 | 6 304 289 Kč |
| Psychiatrická léčebna Petrohrad, příspěvková organizace | 1 | 5 891 195 Kč |
| Statutární město Most | 2 | 2 319 992 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Šilhánek a syn, a.s. | 18 | 40 089 255 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 18 | 108 774 207 Kč |
| Zemědělství | 81 | 45 009 297 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 33 | 28 848 707 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní pozemkový úřad | 9 | 61 359 859 Kč |
| Palivový kombinát Ústí, státní podnik | 3 | 34 852 532 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 3 | 9 624 546 Kč |
| Výchovný ústav, dětský domov se školou, středisko výchovné péče, základní škola a střední škola, Buškovice, státní příspěvková organizace | 4 | 1 802 864 Kč |
| Město Žatec | 1 | 1 567 107 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Šilhánek a syn, a.s. | 20 | 109 206 908 Kč |
| REKULTIVAČNÍ VÝSTAVBA Most, a.s. | 2 | 32 771 425 Kč |