Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Akciová společnost. Řídí 2 podřízené organizace.
| Založeno | 09.01.2008 |
| IČO | 27530981 |
| Datová schránka | 8myeufu |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 37488 smluv za celkem 3 mld. Kč;
22 smluv má zásadní nedostatek;
65 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
4,5 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,89 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,39 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 55 | 6 679 146 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 127 419 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Nymburk s.r.o. | 1 | 65 120 302 Kč |
| Královéhradecká lékárna a.s. | 186 | 56 965 585 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 135 | 15 042 896 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Pardubického kraje | 5 | 11 112 269 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 30 | 4 341 339 Kč |
| CSL BEHRING s.r.o. | 25 | 4 081 116 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 2 | 126 149 Kč |
| Oblastní nemocnice Náchod a.s. | 1 | 0 Kč |
| ROCHE s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Královéhradecká lékárna a.s. | 200 | 99 824 070 Kč |
| Oblastní nemocnice Náchod a.s. | 39 | 38 707 615 Kč |
| Oblastní nemocnice Trutnov a.s. | 19 | 9 130 268 Kč |
| Městská nemocnice, a.s. | 9 | 2 964 245 Kč |
| Oblastní nemocnice Jičín a.s. | 11 | 1 601 003 Kč |
| Levitovo centrum následné péče, příspěvková organizace | 6 | 1 126 568 Kč |
| Sdružení ozdravoven a léčeben okresu Trutnov | 10 | 1 081 231 Kč |
| Léčebna pro dlouhodobě nemocné Hradec Králové | 6 | 781 594 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Královéhradeckého kraje | 10 | 357 715 Kč |
| Oblastní charita Červený Kostelec | 37 | 313 202 Kč |
| Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik | 5 | 312 214 Kč |
| Léčebna dlouhodobě nemocných Opočno | 3 | 216 641 Kč |
| Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie, příspěvková organizace | 4 | 120 017 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 76 378 Kč |
| Domov U Biřičky | 10 | 59 781 Kč |
| Ministerstvo obrany | 2 | 57 906 Kč |
| Domovy Na Třešňovce | 7 | 32 055 Kč |
| Domov sociální péče Tmavý Důl | 3 | 24 901 Kč |
| Mikrobiologický ústav AV ČR, v. v. i. | 1 | 2 253 Kč |
| FortMedica s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
43 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,31 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,54 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 959 | 252 201 478 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 17 | 4 551 963 Kč |
| Zdravotnický materiál | 44 | 3 233 076 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 2 | 1 318 519 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 1 097 384 Kč |
| Zdravotnictví | 12 | 997 676 Kč |
| Telco | 2 | 880 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 485 608 Kč |
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 3 | 409 507 Kč |
| IT | 2 | 301 763 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 34 | 189 875 Kč |
| Čisticí výrobky | 3 | 33 621 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 8 | 16 711 Kč |
| Oděvy | 3 | 13 902 Kč |
| Potraviny | 1 | 734 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 0 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Královéhradecká lékárna a.s. | 789 | 221 623 396 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 338 | 38 016 547 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 80 | 13 308 988 Kč |
| CSL BEHRING s.r.o. | 52 | 6 926 588 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Pardubického kraje | 14 | 2 306 372 Kč |
| Viatris CZ s.r.o. | 1 | 1 318 519 Kč |
| Merck Sharp & Dohme s.r.o. | 7 | 556 420 Kč |
| Královéhradecký kraj | 1 | 485 608 Kč |
| Zdravotnický holding Královéhradeckého kraje a.s. | 2 | 301 763 Kč |
| Opella Healthcare Czech s.r.o. | 5 | 0 Kč |
| Oblastní nemocnice Náchod a.s. | 4 | 0 Kč |
| Oblastní nemocnice Trutnov a.s. | 1 | 0 Kč |
| ROCHE s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 0,31 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,39 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 946 | 243 090 072 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 3 | 199 650 000 Kč |
| Zdravotnický materiál | 40 | 2 928 547 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 16 | 2 684 433 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 1 236 874 Kč |
| Zdravotnictví | 17 | 1 132 238 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 35 | 979 063 Kč |
| Textilie | 1 | 302 500 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 111 320 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 8 | 13 866 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 7 181 Kč |
| Oděvy | 1 | 5 643 Kč |
| Zdravotnický hygienický materiál | 1 | 2 651 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 3 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 3 | 0 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 3 | 0 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 0 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Královéhradecká lékárna a.s. | 810 | 209 583 939 Kč |
| Československá obchodní banka, a. s. | 3 | 199 650 000 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 293 | 29 188 459 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 76 | 13 307 748 Kč |
| Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik | 1 | 6 642 550 Kč |
| CSL BEHRING s.r.o. | 53 | 6 150 314 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Pardubického kraje | 14 | 2 761 491 Kč |
| Merck Sharp & Dohme s.r.o. | 29 | 2 670 516 Kč |
| Domov U Biřičky | 2 | 1 210 000 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 4 | 239 900 Kč |
| Domov Černožice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Opella Healthcare Czech s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Městská nemocnice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblastní nemocnice Náchod a.s. | 7 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
31 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,36 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,23 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 916 | 227 691 837 Kč |
| Zdravotnictví | 33 | 7 855 777 Kč |
| Zdravotnický materiál | 32 | 3 421 181 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 11 | 3 253 473 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 75 | 1 777 471 Kč |
| Osobní vozidla | 3 | 1 647 900 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 1 480 604 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 3 | 755 920 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 121 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 76 783 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 48 500 Kč |
| Čisticí výrobky | 8 | 30 298 Kč |
| Potraviny | 2 | 15 094 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 7 | 13 891 Kč |
| Zdravotnický hygienický materiál | 1 | 1 912 Kč |
| Právní služby | 2 | 1 815 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 0 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 2 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Finance | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Královéhradecká lékárna a.s. | 868 | 188 690 486 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 205 | 21 495 932 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 97 | 16 075 636 Kč |
| Merck Sharp & Dohme s.r.o. | 92 | 11 583 779 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Pardubického kraje | 13 | 7 189 484 Kč |
| Viatris CZ s.r.o. | 2 | 2 893 848 Kč |
| Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik | 1 | 1 599 727 Kč |
| CSL BEHRING s.r.o. | 13 | 1 587 918 Kč |
| Oblastní nemocnice Náchod a.s. | 7 | 755 920 Kč |
| Levitovo centrum následné péče, příspěvková organizace | 1 | 596 578 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Královéhradeckého kraje | 2 | 302 500 Kč |
| Oblastní nemocnice Jičín a.s. | 2 | 121 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 76 783 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 1 | 65 496 Kč |
| Zdravotnický holding Královéhradeckého kraje a.s. | 1 | 1 815 Kč |
| MĚSTO NÁCHOD | 1 | 0 Kč |
| Opella Healthcare Czech s.r.o. | 5 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
37 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,71 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
16 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,17 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 1 064 | 447 471 998 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 3 | 54 450 000 Kč |
| Zdravotnictví | 51 | 12 845 915 Kč |
| Osobní vozidla | 5 | 4 418 397 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 23 | 1 756 726 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 47 | 1 540 375 Kč |
| Zdravotnický materiál | 16 | 1 423 420 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 4 | 1 248 478 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 573 220 Kč |
| Čisticí výrobky | 14 | 49 700 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 48 000 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 6 | 18 338 Kč |
| Zdravotnický hygienický materiál | 1 | 1 500 Kč |
| Potraviny | 1 | 500 Kč |
| Odpady | 3 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 0 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Královéhradecká lékárna a.s. | 868 | 323 494 637 Kč |
| Merck Sharp & Dohme s.r.o. | 153 | 103 492 754 Kč |
| Československá obchodní banka, a. s. | 3 | 54 450 000 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 193 | 19 238 378 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 101 | 17 292 199 Kč |
| CSL BEHRING s.r.o. | 19 | 2 053 559 Kč |
| Viatris CZ s.r.o. | 1 | 1 711 872 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Pardubického kraje | 12 | 1 515 506 Kč |
| Oblastní nemocnice Náchod a.s. | 2 | 573 220 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 4 | 378 992 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Královéhradeckého kraje | 1 | 250 000 Kč |
| Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik | 1 | 133 750 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 67 500 Kč |
| Opella Healthcare Czech s.r.o. | 7 | 0 Kč |
| Královéhradecký kraj | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
53 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,31 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
14 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,14 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Královéhradecká lékárna a.s. | 850 | 283 536 879 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 228 | 21 928 969 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 105 | 14 847 661 Kč |
| CSL BEHRING s.r.o. | 11 | 1 556 115 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Pardubického kraje | 12 | 1 354 987 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 7 | 666 255 Kč |
| Merck Sharp & Dohme s.r.o. | 5 | 620 158 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Královéhradeckého kraje | 1 | 300 000 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 4 | 0 Kč |
| MĚSTO NÁCHOD | 1 | 0 Kč |
| Opella Healthcare Czech s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
54 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
12 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,04 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,09 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 756 | 161 034 231 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 30 | 7 019 530 Kč |
| Zdravotnický materiál | 52 | 5 372 126 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 72 | 4 044 845 Kč |
| Zdravotnictví | 17 | 1 469 073 Kč |
| IT | 1 | 431 064 Kč |
| Zdravotnický hygienický materiál | 4 | 181 716 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 121 000 Kč |
| Sociální péče | 3 | 107 810 Kč |
| Školení a kurzy | 9 | 104 015 Kč |
| Stroje a zařízení | 4 | 11 611 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 3 630 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 1 882 Kč |
| Dary a dotace | 67 | 0 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 45 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 23 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 6 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 0 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Královéhradecká lékárna a.s. | 842 | 137 697 674 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 197 | 21 614 767 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 86 | 11 233 584 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Pardubického kraje | 13 | 7 929 666 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 3 | 1 890 013 Kč |
| Oblastní nemocnice Náchod a.s. | 2 | 431 064 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Královéhradeckého kraje | 2 | 263 000 Kč |
| Základní škola, Náchod, Komenského 425 | 1 | 76 905 Kč |
| MĚSTO NÁCHOD | 3 | 0 Kč |
| Ústav sociální péče pro mládež Kvasiny | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 5 | 0 Kč |
| Královéhradecký kraj | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
40 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,53 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,09 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,18 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 756 | 139 326 074 Kč |
| Telco | 45 | 19 360 000 Kč |
| Zdravotnický materiál | 64 | 9 412 533 Kč |
| Školení a kurzy | 553 | 7 905 453 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 24 | 5 050 428 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 6 | 3 973 640 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 71 | 3 575 655 Kč |
| Osobní vozidla | 7 | 2 448 680 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 8 | 1 008 163 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 685 609 Kč |
| Oděvy | 111 | 547 304 Kč |
| Zdravotnictví | 11 | 403 673 Kč |
| Potraviny | 90 | 366 867 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 6 | 242 000 Kč |
| Zdravotnický hygienický materiál | 7 | 192 910 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 148 830 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 133 100 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 23 | 102 900 Kč |
| Právní služby | 1 | 79 515 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 65 708 Kč |
| Služby závodních jídelen | 5 | 2 058 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 2 000 Kč |
| Odpady | 111 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 68 | 0 Kč |
| Technické služby | 24 | 0 Kč |
| Energie | 3 | 0 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Královéhradecká lékárna a.s. | 803 | 127 281 129 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 201 | 19 017 034 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 94 | 11 495 441 Kč |
| Zdravotnický holding Královéhradeckého kraje a.s. | 3 | 3 823 600 Kč |
| Oblastní nemocnice Náchod a.s. | 4 | 2 317 152 Kč |
| Oblastní nemocnice Trutnov a.s. | 3 | 1 436 046 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Pardubického kraje | 13 | 1 231 527 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Královéhradeckého kraje | 2 | 547 918 Kč |
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 4 | 528 073 Kč |
| Levitovo centrum následné péče, příspěvková organizace | 1 | 81 866 Kč |
| Speciální základní škola Augustina Bartoše | 1 | 78 707 Kč |
| ViaPharma s.r.o. | 1 | 59 512 Kč |
| Městská nemocnice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblastní nemocnice Jičín a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
47 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,50 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,19 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
9 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,86 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 696 | 136 059 939 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 24 200 000 Kč |
| IT | 120 | 16 688 315 Kč |
| Zdravotnický materiál | 48 | 9 331 851 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 7 304 829 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 20 | 4 487 562 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 111 | 3 274 260 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 3 | 2 590 750 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 63 | 2 295 863 Kč |
| Zdravotnictví | 19 | 1 807 756 Kč |
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 7 | 1 672 601 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 1 204 000 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 8 | 976 583 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 5 | 327 910 Kč |
| Zdravotnický hygienický materiál | 5 | 147 652 Kč |
| Zdravotní péče | 93 | 65 340 Kč |
| Služby závodních jídelen | 12 | 5 532 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 3 481 Kč |
| Ostraha objektů | 67 | 0 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 3 | 0 Kč |
| Energie | 3 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 0 Kč |
| Nábytek | 1 | 0 Kč |
| Bankovní formality, ceníky, VOP | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Královéhradecká lékárna a.s. | 720 | 128 715 650 Kč |
| Československá obchodní banka, a. s. | 1 | 24 200 000 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 210 | 20 272 871 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 86 | 11 112 425 Kč |
| MĚSTO NÁCHOD | 1 | 7 277 096 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Pardubického kraje | 13 | 3 444 397 Kč |
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 3 | 384 053 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Královéhradeckého kraje | 1 | 300 000 Kč |
| Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik | 1 | 0 Kč |
| Domov U Biřičky | 1 | 0 Kč |
| Městská nemocnice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Zdravotnický holding Královéhradeckého kraje a.s. | 1 | 0 Kč |
| Centrální zdravotnická zadavatelská s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 0 Kč |
| Pfizer, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Královéhradecký kraj | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
292 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 1,83 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
10 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,06 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bankovní služby a poplatky | 155 | 6 146 800 000 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 2 786 | 663 178 600 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 9 964 | 369 672 647 Kč |
| Leciva | 14 617 | 178 301 000 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 358 | 44 209 982 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 199 | 29 241 073 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 377 | 23 263 460 Kč |
| Zdravotnický materiál | 346 | 7 424 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 311 | 1 502 585 Kč |
| Zdravotnictví | 226 | 1 076 623 Kč |
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 17 | 262 877 Kč |
| Služby závodních jídelen | 382 | 170 638 Kč |
| Kancelář | 3 | 129 728 Kč |
| Zdravotnický hygienický materiál | 15 | 89 809 Kč |
| Čisticí výrobky | 4 | 47 379 Kč |
| Nábytek | 3 | 27 633 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 18 755 Kč |
| Zemědělství | 23 | 10 337 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 4 109 Kč |
| Telekomunikační služby | 287 | 0 Kč |
| Energie | 221 | 0 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 111 | 0 Kč |
| Právní služby | 4 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Královéhradecká lékárna a.s. | 15 826 | 172 883 658 Kč |
| Československá obchodní banka, a. s. | 1 | 24 200 000 Kč |
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 83 | 8 191 148 Kč |
| Zdravotnický holding Královéhradeckého kraje a.s. | 1 | 7 925 452 Kč |
| Sanofi s.r.o. | 25 | 2 992 301 Kč |
| Levitovo centrum následné péče, příspěvková organizace | 6 | 913 816 Kč |
| Královéhradecký kraj | 1 | 290 400 Kč |
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 2 | 201 869 Kč |
| Centrum sociálních služeb Naděje Broumov | 1 | 120 000 Kč |
| Oblastní nemocnice Trutnov a.s. | 1 | 0 Kč |
| Boehringer Ingelheim, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |