Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 07.05.2007 |
| IČO | 27729605 |
| Datová schránka | psfu7nv |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 70 smluv za celkem 72 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
10 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 3 | 6 273 516 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CAVALON, s.r.o. | 3 | 6 273 516 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 42,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 9 846 760 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 3 630 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 191 863 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 2 | 9 846 760 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 4 | 3 823 600 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 1 | 191 863 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CAVALON, s.r.o. | 7 | 13 862 223 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 4 928 282 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 4 831 651 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 744 486 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 128 433 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 5 | 10 504 419 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 7 | 1 111 226 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 1 | 128 433 Kč |
| SAKO Brno SOLAR a.s. | 1 | 107 630 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CAVALON, s.r.o. | 14 | 11 851 708 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 2 | 4 840 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 13 | 2 070 977 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 1 837 510 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 3 | 6 677 510 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 1 | 149 204 Kč |
| Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace | 1 | 114 185 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CAVALON, s.r.o. | 5 | 6 940 900 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 3 283 561 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 1 131 350 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 12 480 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 2 | 4 414 911 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 12 480 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CAVALON, s.r.o. | 3 | 4 427 390 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 8 091 291 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 13 | 4 604 195 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 4 | 7 704 644 Kč |
| Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace | 1 | 386 647 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 62 400 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 57 445 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CAVALON, s.r.o. | 7 | 8 211 136 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 10 649 504 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 2 420 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 5 | 13 069 504 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CAVALON, s.r.o. | 5 | 13 069 504 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 37 | 96 749 906 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 1 383 040 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 405 108 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 217 800 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 113 486 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 96 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 6 | 4 207 543 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 217 800 Kč |
| Ústav přístrojové techniky AV ČR, v. v. i. | 1 | 113 486 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 1 | 97 405 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CAVALON, s.r.o. | 9 | 4 636 234 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 4 510 527 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 8 | 4 510 527 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 95 130 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 80 742 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CAVALON, s.r.o. | 10 | 4 686 400 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 1 279 522 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 715 273 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 93 715 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 5 | 1 994 795 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 93 715 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CAVALON, s.r.o. | 6 | 2 088 509 Kč |