Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 10.09.2007 |
| IČO | 27810941 |
| Datová schránka | einvdje |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 75 smluv za celkem 957 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČEPRO, a.s. | 1 | 480 200 894 Kč |
| Národní galerie v Praze | 1 | 447 207 503 Kč |
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 3 875 294 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 11 616 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 8 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CENTR GROUP Elmont s.r.o. | 12 | 931 295 307 Kč |
| CENTR GROUP a.s. | 10 | 927 408 397 Kč |
| INDUS PRAHA, spol. s r.o. | 9 | 480 200 894 Kč |
| LENIA spol. s r. o. | 1 | 480 200 894 Kč |
| K2S Facility, spol. s r.o. | 8 | 0 Kč |
| Nero Security, s.r.o. | 8 | 0 Kč |
| INDUS, spol. s r.o. | 8 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostraha objektů | 11 | 5 001 035 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 1 | 4 105 094 Kč |
| MUSEum+, Industriální muzeum v Ostravě | 1 | 895 941 Kč |
| Ústav pro péči o matku a dítě | 1 | 0 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Třinec, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 0 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 7 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CENTR GROUP Elmont s.r.o. | 12 | 5 001 035 Kč |
| CENTR GROUP a.s. | 9 | 4 105 094 Kč |
| K2S Facility, spol. s r.o. | 7 | 0 Kč |
| Nero Security, s.r.o. | 7 | 0 Kč |
| INDUS PRAHA, spol. s r.o. | 8 | 0 Kč |
| INDUS, spol. s r.o. | 7 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostraha objektů | 13 | 22 369 686 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 2 | 745 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní galerie v Praze | 1 | 18 150 000 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Třinec, příspěvková organizace | 1 | 11 447 568 Kč |
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 3 598 230 Kč |
| Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. | 3 | 999 100 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 2 | 367 356 Kč |
| Budějovický Budvar, národní podnik, Budweiser Budvar, National Corporation, Budweiser Budvar, Entreprise Nationale | 7 | 0 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CENTR GROUP Elmont s.r.o. | 19 | 34 562 254 Kč |
| CENTR GROUP a.s. | 6 | 18 150 000 Kč |
| The Extreme Light Infrastructure ERIC | 2 | 859 100 Kč |
| K2S Facility, spol. s r.o. | 4 | 0 Kč |
| Nero Security, s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| INDUS PRAHA, spol. s r.o. | 4 | 0 Kč |
| INDUS, spol. s r.o. | 4 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostraha objektů | 9 | 18 936 500 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 447 630 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstaviště Praha, a.s. | 1 | 60 500 000 Kč |
| Ústav pro péči o matku a dítě | 1 | 18 936 500 Kč |
| Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. | 1 | 447 630 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 8 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CENTR GROUP Elmont s.r.o. | 11 | 79 884 130 Kč |
| INDUS PRAHA, spol. s r.o. | 9 | 18 936 500 Kč |
| CENTR GROUP a.s. | 9 | 18 936 500 Kč |
| K2S Facility, spol. s r.o. | 8 | 0 Kč |
| Nero Security, s.r.o. | 8 | 0 Kč |
| INDUS, spol. s r.o. | 8 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 36,36 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostraha objektů | 9 | 327 025 893 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 706 583 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní galerie v Praze | 2 | 322 751 257 Kč |
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 2 802 360 Kč |
| Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. | 3 | 2 178 859 Kč |
| Budějovický Budvar, národní podnik, Budweiser Budvar, National Corporation, Budweiser Budvar, Entreprise Nationale | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CENTR GROUP Elmont s.r.o. | 11 | 327 732 476 Kč |
| CENTR GROUP a.s. | 2 | 322 751 257 Kč |
| The Extreme Light Infrastructure ERIC | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Laboratorní přístroje a zařízení | 50 | 23 510 546 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 2 315 940 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 206 789 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 183 065 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 2 | 2 316 110 Kč |
| Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. | 2 | 720 000 Kč |
| Zoologická zahrada a botanický park Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 206 789 Kč |
| Budějovický Budvar, národní podnik, Budweiser Budvar, National Corporation, Budweiser Budvar, Entreprise Nationale | 1 | 183 065 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CENTR GROUP Elmont s.r.o. | 6 | 3 425 964 Kč |
| Budějovický Budvar, národní podnik, Budweiser Budvar, National Corporation, Budweiser Budvar, Entreprise Nationale | 1 | 183 065 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostraha objektů | 4 | 2 156 220 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 2 156 220 Kč |
| Budějovický Budvar, národní podnik, Budweiser Budvar, National Corporation, Budweiser Budvar, Entreprise Nationale | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CENTR GROUP Elmont s.r.o. | 4 | 2 156 220 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostraha objektů | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hradecká kulturní a vzdělávací společnost s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CENTR GROUP Elmont s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostraha objektů | 2 | 17 228 585 Kč |
| Stroje a zařízení | 2 | 310 773 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. | 2 | 15 232 085 Kč |
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 1 996 500 Kč |
| Budějovický Budvar, národní podnik, Budweiser Budvar, National Corporation, Budweiser Budvar, Entreprise Nationale | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CENTR GROUP Elmont s.r.o. | 4 | 17 228 585 Kč |
| CENTR GROUP a.s. | 1 | 1 996 500 Kč |
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 1 996 500 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostraha objektů | 2 | 815 540 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. | 2 | 815 540 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CENTR GROUP Elmont s.r.o. | 2 | 815 540 Kč |