Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 02.10.2010 |
| IČO | 28128079 |
| Datová schránka | 756u2id |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 91 smluv za celkem 113 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Na Hrádku, poskytovatel sociálních služeb | 1 | 907 500 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 8 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PRANTL Masný průmysl s.r.o. | 9 | 907 500 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
25 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 86,21 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 34 994 784 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 233 699 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 21 | 0 Kč |
| Potraviny | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 34 994 784 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Třinec, příspěvková organizace | 1 | 1 089 000 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina | 1 | 233 699 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 23 | 0 Kč |
| Domov Hrubá Voda, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PRANTL Masný průmysl s.r.o. | 29 | 36 317 483 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 9 421 412 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 8 405 277 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 22 | 907 500 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 690 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká pošta, s.p. | 3 | 8 405 277 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 1 | 6 043 689 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 3 377 723 Kč |
| Domov Na Hrádku, poskytovatel sociálních služeb | 1 | 907 500 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola U Studny, Karviná, příspěvková organizace | 1 | 690 000 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 21 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PRANTL Masný průmysl s.r.o. | 28 | 19 424 189 Kč |
| AUTHORIA, s.r.o. | 1 | 6 043 689 Kč |
| ELZY servis s.r.o. | 1 | 6 043 689 Kč |
| Ing. Miroslav Bajbár, Ph.D. | 1 | 6 043 689 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 190 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola U Studny, Karviná, příspěvková organizace | 1 | 190 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PRANTL Masný průmysl s.r.o. | 1 | 190 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 60,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 3 | 5 750 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 226 | 5 021 500 Kč |
| Leciva | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PRANTL Masný průmysl s.r.o. | 5 | 6 234 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 2 | 135 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 2 | 135 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PRANTL Masný průmysl s.r.o. | 2 | 135 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 62,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 13 500 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 11 | 675 000 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PRANTL Masný průmysl s.r.o. | 8 | 16 525 000 Kč |
| PATROL group s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 544 761 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká pošta, s.p. | 1 | 544 761 Kč |
| Mateřská škola Ostrava - Hrabůvka, Adamusova 7, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Ostrava - Dubina, A. Gavlase 12A, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PRANTL Masný průmysl s.r.o. | 3 | 544 761 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 57,14 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 9 201 000 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 50 000 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 9 201 000 Kč |
| Státní veterinární ústav Jihlava | 1 | 2 420 000 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hošťálkovice, Výhledy 210, příspěvková organizace | 1 | 50 000 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Ostrava - Výškovice, Staňkova 33, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PRANTL Masný průmysl s.r.o. | 7 | 11 671 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 21 | 44 898 298 Kč |
| Školení a kurzy | 61 | 33 400 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 8 645 239 Kč |
| Řemesla | 1 | 1 210 000 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 8 645 239 Kč |
| Státní veterinární ústav Jihlava | 1 | 1 210 000 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 148 104 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Základní škola a mateřská škola, Ostrava-Zábřeh, Horymírova 100, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PRANTL Masný průmysl s.r.o. | 5 | 10 003 343 Kč |