Soukromá firma. Akciová společnost. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 22.09.2008 |
| IČO | 28461835 |
| Datová schránka | 8pqenv9 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 319 smluv za celkem 825 mil. Kč;
14 smluv má zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 17 500 000 Kč |
| Odpady | 1 | 90 962 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 22 721 924 Kč |
| Městská část Praha 11 | 1 | 17 500 000 Kč |
| Jihoměstská sociální a.s. | 4 | 961 585 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihoměstská sociální a.s. | 4 | 40 221 924 Kč |
| KAMPI OFFICE s.r.o. | 1 | 605 000 Kč |
| Raiffeisen - Leasing, s.r.o. | 1 | 223 376 Kč |
| Vladimír Konrád | 1 | 69 696 Kč |
| PŘEDVÝBĚR.CZ a.s. | 1 | 63 513 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 6 | 87 507 000 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 4 248 394 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 723 202 Kč |
| Odpady | 1 | 336 000 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 63 120 Kč |
| Sociální služby | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 69 407 000 Kč |
| Městská část Praha 11 | 6 | 18 100 000 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 4 248 394 Kč |
| Jihoměstská sociální a.s. | 23 | 3 353 233 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihoměstská sociální a.s. | 9 | 91 755 394 Kč |
| KAMPI OFFICE s.r.o. | 1 | 723 202 Kč |
| KVL Group s.r.o. | 1 | 460 405 Kč |
| PREdistribuce, a.s. | 4 | 383 860 Kč |
| AVE Pražské komunální služby a.s. | 1 | 336 000 Kč |
| Alma Career Czechia s.r.o. | 2 | 237 160 Kč |
| BONNO GASTRO SERVIS s.r.o. | 2 | 203 117 Kč |
| FOODCRAFT s.r.o. | 1 | 156 235 Kč |
| ATLAS consulting spol. s r.o. | 1 | 105 270 Kč |
| Lexnova Technology s.r.o. | 1 | 90 738 Kč |
| MERKAD s.r.o. | 1 | 84 129 Kč |
| Viktoria Medika s.r.o. | 1 | 83 224 Kč |
| APOS BRNO s.r.o. | 1 | 77 139 Kč |
| BAWAX, s.r.o. | 1 | 75 702 Kč |
| ABEKA s.r.o. | 1 | 72 984 Kč |
| TERA Systems s.r.o. | 1 | 72 410 Kč |
| KLARO, spol. s r.o. | 1 | 68 067 Kč |
| SIVAK medical technology s.r.o. | 1 | 63 120 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 60 471 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,78 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 5 | 79 366 000 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 4 842 143 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 671 550 Kč |
| Kancelář | 2 | 627 271 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 495 766 Kč |
| Odpady | 1 | 375 741 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 231 955 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 215 985 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 183 920 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 164 560 Kč |
| IT Hardware | 1 | 144 152 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 75 076 Kč |
| IT | 1 | 71 814 Kč |
| Řemesla | 1 | 71 367 Kč |
| Právní služby | 1 | 59 048 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 4 | 0 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 61 941 741 Kč |
| Městská část Praha 11 | 4 | 17 916 400 Kč |
| Jihoměstská sociální a.s. | 24 | 8 551 249 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 4 | 0 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihoměstská sociální a.s. | 12 | 79 858 141 Kč |
| ASPEKTA Trading, s.r.o. | 1 | 3 074 280 Kč |
| ALGON PLUS - AUTO, a.s. | 1 | 1 767 863 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 6 | 1 456 213 Kč |
| AUDIT ONE s.r.o. | 2 | 671 550 Kč |
| Všeobecný lékař s.r.o. | 1 | 215 985 Kč |
| SIV Kladno s.r.o. | 1 | 170 041 Kč |
| Ing. Antonín Hráský | 1 | 164 560 Kč |
| KOHR Invest s.r.o. | 1 | 160 556 Kč |
| T.S.BOHEMIA a.s. | 1 | 144 152 Kč |
| Mgr. Jiří Daníček | 1 | 116 160 Kč |
| Pavel Rejman | 1 | 115 555 Kč |
| TOTAL PROTECT s.r.o. | 1 | 83 130 Kč |
| Alma Career Czechia s.r.o. | 1 | 76 835 Kč |
| Cetria s.r.o. | 1 | 75 076 Kč |
| Propom s.r.o. | 1 | 71 367 Kč |
| CURATIO EDUCATION s.r.o. | 1 | 67 760 Kč |
| MIELE, spol. s r.o. | 1 | 61 118 Kč |
| TenderPoint s.r.o. | 1 | 59 048 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 6 | 74 535 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 10 | 1 481 040 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 1 446 300 Kč |
| Řemesla | 10 | 820 725 Kč |
| Odpady | 2 | 629 638 Kč |
| Právní služby | 3 | 461 751 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 363 000 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 201 586 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 181 500 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 133 100 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 88 088 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 69 754 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 4 | 58 735 000 Kč |
| Městská část Praha 11 | 4 | 15 800 000 Kč |
| Jihoměstská sociální a.s. | 22 | 4 076 467 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 1 446 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihoměstská sociální a.s. | 9 | 75 981 300 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 2 | 1 204 496 Kč |
| Bionea - zařízení školního stravování s.r.o. | 1 | 363 000 Kč |
| Pražské služby, a.s. | 1 | 319 527 Kč |
| AVE Pražské komunální služby a.s. | 1 | 310 111 Kč |
| GeneCare III s.r.o. | 1 | 201 586 Kč |
| Chubb European Group SE, organizační složka | 1 | 181 500 Kč |
| BONNO GASTRO SERVIS s.r.o. | 1 | 178 422 Kč |
| FOODCRAFT s.r.o. | 1 | 152 429 Kč |
| Markéta Melechovská Puršlová | 1 | 133 100 Kč |
| Resultio s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| SPĚVÁČEK jazyková škola s.r.o. | 1 | 88 088 Kč |
| CURATIO EDUCATION s.r.o. | 1 | 87 120 Kč |
| TenderPoint s.r.o. | 1 | 83 248 Kč |
| HOBBYCENTRUM Radotín s.r.o. | 1 | 73 355 Kč |
| DEHAU TRÁVNÍK s.r.o. | 1 | 69 754 Kč |
| MANUFAKTURA s.r.o. | 1 | 67 889 Kč |
| Solift, s.r.o. | 1 | 67 816 Kč |
| ZP - TECH s.r.o. | 1 | 61 912 Kč |
| TradeCan s.r.o. | 1 | 54 612 Kč |
| Help Ukraine - nadační fond | 1 | 0 Kč |
| PASSERINVEST GROUP, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,56 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 7 | 84 174 450 Kč |
| Sociální péče | 1 | 34 991 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 3 | 6 307 830 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 10 | 4 973 243 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 4 168 556 Kč |
| IT Hardware | 13 | 1 754 487 Kč |
| Nábytek | 4 | 1 343 702 Kč |
| IT | 1 | 833 564 Kč |
| Kancelář | 2 | 496 728 Kč |
| Odpady | 1 | 270 548 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 212 250 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 159 817 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 73 557 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 68 830 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 66 774 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 4 | 103 069 000 Kč |
| Městská část Praha 11 | 2 | 15 800 000 Kč |
| Jihoměstská sociální a.s. | 32 | 10 168 273 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 6 128 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihoměstská sociální a.s. | 7 | 124 997 750 Kč |
| ASPEKTA Trading, s.r.o. | 1 | 2 172 056 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 6 | 2 112 978 Kč |
| Nelagia s.r.o. | 1 | 1 996 500 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 833 564 Kč |
| Evropská rozvojová agentura, s.r.o. | 4 | 508 200 Kč |
| AFGP, s.r.o. | 1 | 332 769 Kč |
| AVE Pražské komunální služby a.s. | 1 | 270 548 Kč |
| INMAX Partners spol. s r.o. | 1 | 238 801 Kč |
| Ing. Jiří Švorc | 1 | 222 386 Kč |
| Daniela Dolanová | 1 | 181 500 Kč |
| ABEL Logistic s.r.o. | 1 | 159 817 Kč |
| IT Děčín s.r.o. | 1 | 155 546 Kč |
| E LINKX a.s. | 1 | 114 021 Kč |
| Libor Jařab | 1 | 108 063 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 107 430 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 104 820 Kč |
| SUNTECH computer s.r.o. | 1 | 96 066 Kč |
| 22HLAV s.r.o. | 1 | 82 280 Kč |
| Dol-Kre-4you s.r.o. | 1 | 79 489 Kč |
| MIELE, spol. s r.o. | 1 | 73 557 Kč |
| Vaclean s.r.o. | 1 | 68 830 Kč |
| SORAL medical s.r.o. | 1 | 66 774 Kč |
| DelpSys, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,71 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,71 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 7 | 103 675 200 Kč |
| Odpady | 64 | 18 707 489 Kč |
| Školení a kurzy | 31 | 2 879 316 Kč |
| Osobní vozidla | 3 | 1 781 900 Kč |
| Energie | 1 | 1 417 561 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 13 | 1 191 598 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 1 043 988 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 520 300 Kč |
| IT | 1 | 484 000 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 438 625 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 265 106 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 210 395 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 2 | 179 574 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 10 | 160 504 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 83 400 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 68 147 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 10 | 64 449 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 4 | 87 609 000 Kč |
| Městská část Praha 11 | 2 | 15 800 000 Kč |
| Jihoměstská sociální a.s. | 27 | 8 801 790 Kč |
| Pražská teplárenská a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihoměstská sociální a.s. | 8 | 103 409 000 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 1 417 561 Kč |
| Městská část Praha 11 | 1 | 1 043 988 Kč |
| AUTO JAROV, s.r.o. | 1 | 839 103 Kč |
| GASTROART CZ, spol. s r.o. | 2 | 695 199 Kč |
| AVE Pražské komunální služby a.s. | 1 | 680 934 Kč |
| Auto Palace Spořilov s.r.o. | 1 | 579 751 Kč |
| ARTEX informační systémy spol. s r.o. | 1 | 484 000 Kč |
| ŠkoFIN s.r.o. | 1 | 363 047 Kč |
| ZP - TECH s.r.o. | 1 | 308 913 Kč |
| AFGP, s.r.o. | 1 | 266 200 Kč |
| Mobler Home s.r.o. | 1 | 265 106 Kč |
| M.C.TRITON, spol. s r.o. | 1 | 242 000 Kč |
| ERILENS s.r.o. | 2 | 219 311 Kč |
| PanBe s.r.o. | 1 | 210 395 Kč |
| DelpSys, s.r.o. | 1 | 196 625 Kč |
| CURATIO EDUCATION s.r.o. | 1 | 166 980 Kč |
| Culligan Water Czech s.r.o. | 1 | 160 504 Kč |
| Ing. Jiří Švorc | 1 | 104 653 Kč |
| PROMA REHA, s.r.o. | 1 | 99 452 Kč |
| TradeCan s.r.o. | 1 | 99 363 Kč |
| SEMILEAS, a. s. | 1 | 83 400 Kč |
| COPY SERVIS spol. s r.o. | 1 | 80 211 Kč |
| Jihoměstská majetková a.s. | 1 | 68 147 Kč |
| YouCanSell s.r.o. v likvidaci | 1 | 64 449 Kč |
| ARVISIMAX s.r.o. | 1 | 62 500 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 94 | 103 303 681 Kč |
| Dary a dotace | 9 | 81 084 430 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 14 | 1 194 900 Kč |
| IT | 2 | 863 717 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 550 412 Kč |
| Právní služby | 1 | 326 700 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 2 | 194 140 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 145 200 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 121 000 Kč |
| Kancelář | 2 | 117 176 Kč |
| Nábytek | 1 | 78 540 Kč |
| Energie | 2 | 60 500 Kč |
| Sociální péče | 1 | 52 400 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 51 703 380 Kč |
| Městská část Praha 11 | 4 | 28 776 050 Kč |
| Jihoměstská sociální a.s. | 63 | 9 271 816 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
6 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 30,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 7 | 71 149 550 Kč |
| Energie | 49 | 17 736 729 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 79 | 13 661 433 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 4 | 54 484 550 Kč |
| Městská část Praha 11 | 2 | 16 605 000 Kč |
| Jihoměstská sociální a.s. | 13 | 1 323 989 Kč |
| Městská část Praha-Šeberov | 1 | 60 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihoměstská sociální a.s. | 7 | 71 149 550 Kč |
| Auto Palace Spořilov s.r.o. | 1 | 543 120 Kč |
| SALLEKO, spol. s r.o. | 1 | 170 368 Kč |
| GASTRO OLOMOUC s.r.o. | 1 | 147 560 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 1 | 118 005 Kč |
| HP TRONIC Zlín, spol. s r.o. | 1 | 81 015 Kč |
| ABEL Logistic s.r.o. | 1 | 74 566 Kč |
| KAMÍR a Co spol. s r. o. | 1 | 66 550 Kč |
| SIVAK medical technology s.r.o. | 1 | 63 305 Kč |
| SQP Club z.s. | 1 | 59 500 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 0 Kč |
| Vladimír Konrád | 1 | 0 Kč |
| Pražská energetika, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Ing. Jiří Švorc | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 15,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální péče | 25 | 420 520 800 Kč |
| Dary a dotace | 8 | 55 134 000 Kč |
| Nábytek | 61 | 17 220 304 Kč |
| Sociální služby | 1 | 5 566 000 Kč |
| Telekomunikační služby | 13 | 1 862 400 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 544 491 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 40 465 000 Kč |
| Městská část Praha 11 | 4 | 19 830 000 Kč |
| Jihoměstská sociální a.s. | 10 | 1 500 318 Kč |
| Městská část Praha-Šeberov | 2 | 60 000 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihoměstská sociální a.s. | 10 | 60 355 000 Kč |
| Městská část Praha 11 | 4 | 19 830 000 Kč |
| Auto Palace Spořilov s.r.o. | 1 | 544 491 Kč |
| PROMA REHA, s.r.o. | 1 | 153 397 Kč |
| Komunitní centrum MEZI DOMY, z.ú. | 1 | 121 000 Kč |
| Vodafone Czech Republic a.s. | 1 | 120 000 Kč |
| KAMPI OFFICE s.r.o. | 1 | 100 000 Kč |
| ORTOSERVIS s.r.o. | 1 | 56 430 Kč |
| Městská část Praha-Šeberov | 1 | 0 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 115 | 128 338 595 Kč |
| Sociální služby | 22 | 70 785 000 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 30 122 358 Kč |
| IT | 59 | 26 889 871 Kč |
| Kancelář | 67 | 13 081 354 Kč |
| Právní služby | 58 | 10 319 546 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 25 | 4 421 938 Kč |
| Zdravotní péče | 22 | 4 362 897 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 2 057 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 79 099 Kč |
| Zdravotnictví | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 11 | 2 | 18 450 000 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 15 741 750 Kč |
| Jihoměstská sociální a.s. | 9 | 2 885 029 Kč |
| Jihoměstská majetková a.s. | 1 | 223 608 Kč |
| Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví | 2 | 0 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihoměstská sociální a.s. | 11 | 34 415 358 Kč |
| KOMPAKT spol. s.r.o. | 2 | 2 272 000 Kč |
| Mgr. Marek Nemeth, advokátní kancelář | 1 | 326 700 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 79 099 Kč |
| Mgr. Pavel Plaček, DiS. | 1 | 70 000 Kč |
| M-byt s.r.o. | 2 | 69 058 Kč |
| RSM Payroll Centre CZ s.r.o. | 1 | 68 171 Kč |
| Jihoměstská majetková a.s. | 1 | 0 Kč |