Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

VÁHOSTAV - CZ, organizační složka - Registr smluv

Soukromá firma. Odštěpný závod zahraniční právnické osoby.

Založeno 14.08.2009
IČO 28946898
Datová schránka ydedjcp

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit u VÁHOSTAV - CZ, organizační

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro VÁHOSTAV - CZ, organizační složka

Všechny smlouvy: 57 smluv za celkem 2 mld. Kč;

Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 4 smlouvy za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026

Oblasti uzavřených smluv v 2026

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Správa železnic, státní organizace40 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
STRIX Chomutov, a.s.30 Kč
VÁHOSTAV - CZ, organizační složka40 Kč
10 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 9 smluv za celkem 103 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2025

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 11,11 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2025

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví8103 369 486 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Správa železnic, státní organizace9103 369 486 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
VÁHOSTAV - CZ, organizační složka9103 369 486 Kč
STRIX Chomutov, a.s.276 011 108 Kč
176 011 108 Kč
REKOP s.r.o.325 576 821 Kč
COLAS CZ, a.s.10 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 8 smluv za celkem 585 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2024

Oblasti uzavřených smluv v 2024

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví711 217 321 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Správa železnic, státní organizace7577 034 909 Kč
Městská část Praha 818 457 241 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
VÁHOSTAV - CZ, organizační složka8585 492 150 Kč
COLAS CZ, a.s.1574 274 830 Kč
1574 274 830 Kč
Gardenline s.r.o.18 457 241 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 6 smluv za celkem 30 mil. Kč.
  • Celkem 16,7 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2023

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 16,67 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2023

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví530 215 306 Kč
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Správa železnic, státní organizace422 313 934 Kč
Svaz vodovodů a kanalizací Žďársko17 901 372 Kč
České dráhy, a.s.10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
VÁHOSTAV - CZ, organizační složka630 215 306 Kč
322 313 934 Kč
REKOP s.r.o.19 590 895 Kč
GREMIS, s.r.o.17 901 372 Kč
Gardenline s.r.o.17 901 372 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 11 smluv za celkem 679 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2022

Oblasti uzavřených smluv v 2022

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavební úpravy pro železnici4217 544 910 Kč
Stavebnictví6189 070 104 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis1170 121 382 Kč
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)11 391 482 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Výstaviště Praha, a.s.3488 801 987 Kč
Správa železnic, státní organizace3129 470 747 Kč
Ředitelství silnic a dálnic s. p.152 675 575 Kč
Kraj Vysočina24 313 688 Kč
Městská část Praha 812 610 094 Kč
Univerzita Palackého v Olomouci11 391 482 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
VÁHOSTAV - CZ, organizační složka11679 263 572 Kč
VW WACHAL a.s.3488 801 987 Kč
3129 470 747 Kč
SAMSON PRAHA, spol. s r.o.152 675 575 Kč
STAVBY SR group s.r.o.24 313 688 Kč
AQUASYS spol. s r.o.24 313 688 Kč
Gardenline s.r.o.12 610 094 Kč
INSTA CZ s.r.o.11 391 482 Kč
SILNICE GROUP a.s.11 391 482 Kč
REKOP s.r.o.10 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 8 smluv za celkem 113 mil. Kč.
  • Celkem 12,5 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2021

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 12,50 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2021

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví697 612 854 Kč
Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba215 201 707 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Městská část Praha 8153 720 097 Kč
Kraj Vysočina237 704 296 Kč
Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy421 390 168 Kč
Povodí Moravy, s.p.10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
VÁHOSTAV - CZ, organizační složka8112 814 561 Kč
Gardenline s.r.o.575 110 265 Kč
STAVBY SR group s.r.o.237 704 296 Kč
AQUASYS spol. s r.o.237 704 296 Kč
INSTA CZ s.r.o.10 Kč
SILNICE GROUP a.s.10 Kč
10 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 6 smluv za celkem 1 mil. Kč.
  • Celkem 16,7 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2020

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 16,67 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2020

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví41 325 752 Kč
Hromadná autobusová a vlaková doprava70 Kč
Nábor zaměstnanců10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy11 176 196 Kč
Statutární město Brno1149 556 Kč
Povodí Moravy, s.p.20 Kč
Palivový kombinát Ústí, státní podnik10 Kč
Úřad práce České republiky10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
VÁHOSTAV - CZ, organizační složka61 325 752 Kč
Gardenline s.r.o.21 176 196 Kč
PORR a.s.1149 556 Kč
INSTA CZ s.r.o.20 Kč
SILNICE GROUP a.s.20 Kč
Vojenská nemocnice Olomouc10 Kč
10 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 1 smlouva za celkem 46 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2019

Oblasti uzavřených smluv v 2019

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví145 555 153 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Palivový kombinát Ústí, státní podnik145 555 153 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Gardenline s.r.o.145 555 153 Kč
VÁHOSTAV - CZ, organizační složka145 555 153 Kč
145 555 153 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2018

Oblasti uzavřených smluv v 2018

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)139 740 373 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Univerzita Palackého v Olomouci11 391 482 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
INSTA CZ s.r.o.11 391 482 Kč
VÁHOSTAV - CZ, organizační složka11 391 482 Kč
SILNICE GROUP a.s.11 391 482 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2017



}