Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Akciová společnost.
| Založeno | 23.11.2012 |
| IČO | 29131804 |
| Datová schránka | usqnf7h |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 753 smluv za celkem 3 mld. Kč;
34 smluv má zásadní nedostatek;
5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
19,7 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,63 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 1 | 193 600 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Želivská provozní a.s. | 37 | 5 647 467 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 8 | 369 410 Kč |
| VODA Želivka, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bohemia Controls s.r.o. | 3 | 2 254 276 Kč |
| FRAMO Aqua, s.r.o. | 3 | 562 650 Kč |
| Želivská provozní a.s. | 9 | 369 410 Kč |
| Endress + Hauser Czech s.r.o. | 3 | 320 331 Kč |
| Merck Life Science spol. s r.o. | 3 | 234 852 Kč |
| Pavel Bulík | 2 | 231 812 Kč |
| Schindler CZ, a.s. | 1 | 221 349 Kč |
| TECHNOPROCUR CZ, spol. s r.o. | 2 | 199 247 Kč |
| Prádelna Kyselý, a.s. | 1 | 193 600 Kč |
| KAPKA spol. s r.o. | 3 | 185 384 Kč |
| SERVUS J a Š, s.r.o. | 1 | 181 500 Kč |
| AVE DAY a.s. | 1 | 160 494 Kč |
| Mettler - Toledo, s.r.o. | 1 | 150 833 Kč |
| Akvaria.cz s.r.o. | 1 | 128 260 Kč |
| Geomont - Novák s.r.o. | 1 | 117 685 Kč |
| AB COM CZECH, s.r.o. | 1 | 101 270 Kč |
| Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích | 1 | 92 444 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 84 942 Kč |
| SETVA s.r.o. | 1 | 83 293 Kč |
| FRIGERA s.r.o. | 1 | 82 700 Kč |
| Lukáš Rástočný | 1 | 60 547 Kč |
| Želivská rozvojová a.s. | 1 | 0 Kč |
| Metrostav CZ s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| STRABAG Rail a.s. | 2 | 0 Kč |
| GEOSAN GROUP a.s. | 2 | 0 Kč |
| J&T BANKA, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Popron Systems a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
16 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,40 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,55 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 4 | 7 802 385 Kč |
| Ostraha objektů | 9 | 4 720 946 Kč |
| Energie | 4 | 3 491 419 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 798 335 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 11 | 753 446 Kč |
| IT | 1 | 745 602 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 401 551 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 251 680 Kč |
| Technické služby | 1 | 169 400 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 108 900 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 72 369 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 66 608 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 6 | 0 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 0 Kč |
| Jiná energie | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Želivská provozní a.s. | 102 | 22 957 129 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 3 488 964 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 22 | 941 486 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 3 | 0 Kč |
| VODA Želivka, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 1 307 215 176 Kč |
| Ostraha objektů | 91 | 47 316 324 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 23 636 024 Kč |
| Pojišťovací služby | 5 | 6 653 969 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 1 548 848 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 5 | 1 530 576 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 1 435 623 Kč |
| IT Hardware | 2 | 895 899 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 535 114 Kč |
| IT | 3 | 298 592 Kč |
| Výstavba vodních děl | 3 | 231 957 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 205 337 Kč |
| Technické služby | 1 | 145 200 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 136 269 Kč |
| Energie | 2 | 121 000 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 86 411 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 81 451 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 63 986 Kč |
| Kosmetika | 1 | 63 214 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 1 | 1 304 965 640 Kč |
| Želivská provozní a.s. | 94 | 35 129 825 Kč |
| Technologická agentura ČR | 1 | 8 716 308 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 3 | 3 754 507 Kč |
| VODA Želivka, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,25 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,81 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 1 305 563 129 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 11 530 678 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 8 | 7 006 923 Kč |
| Chemické výrobky | 5 | 1 911 614 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 1 185 800 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 1 098 198 Kč |
| Práce při dokončování budov | 11 | 724 006 Kč |
| Telco | 4 | 661 967 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 473 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 453 271 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 395 441 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 301 290 Kč |
| IT | 1 | 254 100 Kč |
| Nábytek | 1 | 201 450 Kč |
| Technické služby | 1 | 145 200 Kč |
| Kosmetika | 1 | 85 889 Kč |
| Energie | 4 | 6 018 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 1 | 1 304 965 640 Kč |
| Želivská provozní a.s. | 114 | 33 974 696 Kč |
| VODA Želivka, a.s. | 6 | 2 170 302 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 453 271 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 136 544 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,47 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,72 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 11 | 11 580 934 Kč |
| Nábytek | 13 | 2 992 228 Kč |
| IT Bezpečnost | 2 | 2 050 950 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 1 | 1 773 785 Kč |
| Kosmetika | 21 | 1 677 388 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 1 279 623 Kč |
| IT | 4 | 1 133 754 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 1 059 824 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 1 012 402 Kč |
| Chemické výrobky | 5 | 927 465 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 5 | 833 690 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 8 | 751 138 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 8 | 643 611 Kč |
| Průmyslové stroje | 4 | 474 964 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 182 099 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 157 300 Kč |
| Technické služby | 1 | 119 790 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 11 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Želivská provozní a.s. | 137 | 26 344 130 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 13,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
6 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 8,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 31 | 241 074 452 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 13 519 735 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 1 110 960 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 897 048 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 145 200 Kč |
| Technické služby | 1 | 121 000 Kč |
| IT | 1 | 113 745 Kč |
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 1 | 89 032 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 60 883 Kč |
| Energie | 3 | 4 398 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Želivská provozní a.s. | 74 | 23 336 222 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,75 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
20 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 22,99 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 293 | 32 599 473 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 11 | 18 462 712 Kč |
| Stroje a zařízení | 21 | 16 022 438 Kč |
| IT Hardware | 22 | 9 148 845 Kč |
| Osobní vozidla | 16 | 8 674 834 Kč |
| Pojišťovací služby | 5 | 5 509 779 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 3 122 647 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 1 083 237 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 375 100 Kč |
| IT | 2 | 146 834 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 146 289 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 137 940 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 130 680 Kč |
| Technické služby | 1 | 121 000 Kč |
| Sítě a přenos dat | 1 | 90 750 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 3 836 Kč |
| Energie | 4 | 2 650 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Želivská provozní a.s. | 85 | 27 274 799 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 0 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,78 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 31 | 116 901 560 Kč |
| Průmyslové stroje | 113 | 75 044 901 Kč |
| Chemické výrobky | 121 | 29 853 677 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 21 | 15 488 484 Kč |
| Energie | 2 | 15 431 856 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 11 114 095 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 41 | 8 345 370 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 2 123 550 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 11 | 1 937 150 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 11 | 1 362 690 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 618 410 Kč |
| Právní služby | 1 | 389 620 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 277 695 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 120 940 Kč |
| Telekomunikační služby | 12 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Želivská provozní a.s. | 33 | 34 744 364 Kč |
| Hydrologický ústav AV ČR, v. v. i. | 1 | 99 994 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 0 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 26,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 211 | 190 573 409 Kč |
| IT | 121 | 27 174 313 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 51 | 18 619 069 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 14 779 714 Kč |
| Technické služby | 71 | 10 272 900 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 11 | 6 184 104 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 32 | 4 531 450 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 31 | 4 015 506 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 11 | 60 500 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Želivská provozní a.s. | 12 | 20 197 199 Kč |
| Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka veřejná výzkumná instituce | 1 | 121 000 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GHC Invest, s.r.o. | 1 | 12 568 609 Kč |
| VODNÍ DÍLA - TBD a.s. | 1 | 4 733 835 Kč |
| LOCKAR Automotive s.r.o. | 4 | 2 211 106 Kč |
| ATLAS consulting spol. s r.o. | 2 | 248 050 Kč |
| Profi-tisk group s.r.o. | 1 | 193 600 Kč |
| SMERO, spol. s r.o. | 1 | 181 500 Kč |
| Želivská provozní a.s. | 3 | 121 000 Kč |
| Voda základ života, z.ú. | 1 | 60 500 Kč |
| Metrostav a.s. | 1 | 0 Kč |
| Stavby mostů a.s. | 1 | 0 Kč |
| GEOSAN GROUP a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 461 | 26 403 061 083 Kč |
| Pojišťovací služby | 182 | 229 957 569 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 261 | 228 591 959 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 211 | 23 681 017 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 2 | 9 060 743 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 88 572 Kč |
| Želivská provozní a.s. | 1 | 74 004 Kč |
| Pražská vodohospodářská společnost a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Želivská provozní a.s. | 5 | 9 149 315 Kč |
| HENNLICH s.r.o. | 1 | 74 004 Kč |