Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 29.02.2012 |
| IČO | 29398096 |
| Datová schránka | zmfaiw7 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 140 smluv za celkem 57 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 428 554 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Korýtko, příspěvková organizace | 2 | 635 020 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, Mitušova 16, příspěvková organizace | 1 | 428 554 Kč |
| Bohumínská městská nemocnice, a.s. | 1 | 174 031 Kč |
| Základní škola Nový Jičín, Tyršova 1, příspěvková organizace | 1 | 95 300 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 | 90 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Finezza facility s.r.o. | 6 | 1 423 655 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 6 590 590 Kč |
| Nábytek | 2 | 2 334 469 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 656 959 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 148 097 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 127 433 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezský kraj | 1 | 6 590 590 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 | 2 229 441 Kč |
| Statutární město Ostrava | 3 | 502 840 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Bohumín Čs. armády 1026 okres Karviná, příspěvková organizace | 2 | 465 312 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 148 097 Kč |
| Střední škola gastronomie, farmářství a služeb Jeseník | 1 | 142 780 Kč |
| Psychiatrická nemocnice Marianny Oranžské | 1 | 127 433 Kč |
| Masarykův onkologický ústav | 1 | 105 028 Kč |
| Waldorfská základní škola a střední škola, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace | 1 | 97 502 Kč |
| Mateřská škola Ostrava - Hrabůvka, Adamusova 7, příspěvková organizace | 1 | 94 145 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Finezza facility s.r.o. | 13 | 10 503 167 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 1 | 1 245 090 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 1 029 422 Kč |
| Kancelář | 2 | 1 003 775 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 625 051 Kč |
| Nábytek | 2 | 376 122 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 98 978 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 83 974 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Finezza facility s.r.o. | 17 | 5 962 366 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 6 | 1 149 139 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 1 079 148 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 481 580 Kč |
| Nábytek | 1 | 452 061 Kč |
| Kancelář | 1 | 205 700 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 70 785 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Finezza facility s.r.o. | 16 | 3 676 360 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 8 | 3 569 075 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 557 821 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 200 000 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 102 341 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 64 717 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Finezza facility s.r.o. | 20 | 5 907 294 Kč |
| Základní škola Hlučín, Hornická 7, okres Opava, příspěvková organizace | 1 | 291 868 Kč |
| Mateřská škola Hlučín, Severní, příspěvková organizace | 1 | 64 717 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stroje a zařízení | 8 | 1 679 270 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 1 110 649 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 845 811 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 2 | 749 136 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 584 539 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 288 041 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 157 288 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 71 951 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Finezza facility s.r.o. | 13 | 5 088 850 Kč |
| Mateřská škola Hlučín, Severní, příspěvková organizace | 1 | 58 201 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 35,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 31 | 19 448 879 Kč |
| Kancelář | 2 | 2 272 345 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 2 187 298 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 332 242 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 242 134 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 2 | 232 926 Kč |
| Zdravotnictví | 3 | 162 975 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Finezza facility s.r.o. | 17 | 5 902 885 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 31 | 57 744 530 Kč |
| Kancelář | 31 | 20 989 714 Kč |
| Zdravotnictví | 55 | 8 721 181 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 31 | 6 767 036 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 3 554 290 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 1 577 719 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 664 016 Kč |
| Čisticí výrobky | 7 | 281 665 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Finezza facility s.r.o. | 17 | 8 911 046 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 3 601 386 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 1 861 332 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 314 588 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Finezza facility s.r.o. | 9 | 5 777 306 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 32 | 32 429 846 Kč |
| Služby závodních jídelen | 13 | 9 616 711 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 1 279 745 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 7 | 1 199 783 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Finezza facility s.r.o. | 9 | 3 248 183 Kč |