Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 15.07.1991 |
| IČO | 41190840 |
| Datová schránka | reszr2k |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 445 smluv za celkem 85 mld. Kč;
9 smluv má zásadní nedostatek;
13 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 547 345 296 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 59 512 918 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 3 445 521 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 80 042 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Karlova | 2 | 547 574 858 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 4 | 75 040 840 Kč |
| Národní památkový ústav | 1 | 60 355 242 Kč |
| Národní galerie v Praze | 1 | 41 723 411 Kč |
| Národní muzeum | 1 | 17 544 782 Kč |
| Městská část Praha 1 | 1 | 4 145 011 Kč |
| Správa Pražského hradu | 1 | 3 445 521 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 4 | 3 406 350 Kč |
| Město Buštěhrad | 1 | 1 888 860 Kč |
| Galerie hlavního města Prahy | 1 | 244 725 Kč |
| Městská část Praha 10 | 1 | - 945 994 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AVERS, spol. s r.o. | 18 | 754 423 606 Kč |
| STRABAG Rail a.s. | 1 | 48 423 913 Kč |
| Metrostav a.s. | 2 | 16 527 094 Kč |
| EDIKT a.s. | 2 | 16 527 094 Kč |
| Metrostav CZ s.r.o. | 1 | 10 089 833 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,48 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,37 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 47 | 4 233 605 619 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 9 | 3 981 921 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 988 518 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 227 403 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 108 360 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 72 600 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Karlova | 18 | 2 999 017 774 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 19 | 837 211 024 Kč |
| Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze | 1 | 326 457 158 Kč |
| Ministerstvo kultury | 3 | 105 515 477 Kč |
| Městská část Praha 10 | 1 | 42 943 233 Kč |
| Městská část Praha 1 | 5 | 20 325 508 Kč |
| Správa Pražského hradu | 1 | 18 027 843 Kč |
| Diplomatický servis | 6 | 6 780 554 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 9 | 3 981 921 Kč |
| Město Buštěhrad | 1 | 2 039 136 Kč |
| Ministerstvo zahraničních věcí | 1 | 988 518 Kč |
| Národní památkový ústav | 1 | 151 181 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 1 | 118 489 Kč |
| Muzeum hlavního města Prahy | 1 | 72 600 Kč |
| Městská část Praha 2 | 1 | - 517 140 Kč |
| Galerie hlavního města Prahy | 4 | - 832 067 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AVERS, spol. s r.o. | 73 | 4 362 281 210 Kč |
| Auböck s.r.o. | 4 | 1 297 076 622 Kč |
| GEOSAN GROUP a.s. | 1 | 529 978 517 Kč |
| Metrostav a.s. | 4 | 132 289 073 Kč |
| EDIKT a.s. | 4 | 132 289 073 Kč |
| Metrostav CZ s.r.o. | 9 | 89 882 245 Kč |
| STRABAG Rail a.s. | 5 | 85 061 190 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 5 | 76 213 158 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 43 | 3 277 585 714 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 23 | 55 411 255 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 5 187 125 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 3 | 246 986 Kč |
| Odpady | 1 | 126 717 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 85 674 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Karlova | 15 | 2 780 797 385 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 14 | 307 174 685 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 8 | 102 109 148 Kč |
| Ministerstvo kultury | 1 | 44 702 124 Kč |
| Diplomatický servis | 1 | 26 460 682 Kč |
| Městská část Praha 2 | 1 | 21 278 678 Kč |
| Městská část Praha 1 | 3 | 16 193 590 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 7 | 9 189 464 Kč |
| Správa Pražského hradu | 3 | 5 935 937 Kč |
| Národní divadlo | 2 | 2 527 191 Kč |
| Galerie hlavního města Prahy | 2 | 2 128 402 Kč |
| Ministerstvo zahraničních věcí | 2 | 817 106 Kč |
| Muzeum hlavního města Prahy | 2 | 193 600 Kč |
| Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha | 1 | 85 674 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AVERS, spol. s r.o. | 62 | 3 319 593 668 Kč |
| Metrostav CZ s.r.o. | 6 | 262 865 191 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 5 | 166 069 884 Kč |
| Metrostav a.s. | 4 | 153 476 193 Kč |
| SYNER, s.r.o. | 1 | 96 795 306 Kč |
| STRABAG Rail a.s. | 5 | 84 363 415 Kč |
| EDIKT a.s. | 3 | 56 680 886 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,63 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,41 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 56 | 2 849 310 121 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 8 | 3 321 602 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 18 | 1 340 873 899 Kč |
| Univerzita Karlova | 8 | 1 196 157 737 Kč |
| Galerie hlavního města Prahy | 1 | 229 783 360 Kč |
| Ministerstvo zahraničních věcí | 8 | 144 087 416 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 9 | 64 663 132 Kč |
| Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha | 10 | 57 343 317 Kč |
| Správa Pražského hradu | 1 | 21 755 942 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 1 | 6 194 797 Kč |
| Národní památkový ústav | 5 | 5 420 050 Kč |
| Národní divadlo | 2 | 4 446 607 Kč |
| Muzeum hlavního města Prahy | 5 | 2 553 185 Kč |
| Městská část Praha 1 | 2 | 622 984 Kč |
| Městská část Praha 8 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AVERS, spol. s r.o. | 71 | 3 073 902 426 Kč |
| Metrostav a.s. | 6 | 1 059 164 718 Kč |
| EDIKT a.s. | 5 | 999 286 982 Kč |
| Metrostav CZ s.r.o. | 6 | 353 624 678 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 4 | 72 947 850 Kč |
| SYNER, s.r.o. | 1 | 59 877 736 Kč |
| STRABAG Rail a.s. | 7 | 47 837 865 Kč |
| MALANG s.r.o. | 2 | 810 291 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,77 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 37 | 2 032 021 716 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 1 193 540 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 815 631 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 291 825 Kč |
| Energie | 3 | 0 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 12 | 1 352 412 757 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 1 | 278 073 672 Kč |
| Národní hřebčín Kladruby nad Labem | 2 | 180 166 847 Kč |
| Národní divadlo | 1 | 87 730 680 Kč |
| Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha | 2 | 40 679 937 Kč |
| Městská část Praha 5 | 3 | 30 652 486 Kč |
| Univerzita Karlova | 2 | 19 923 955 Kč |
| Národní památkový ústav | 8 | 15 137 413 Kč |
| Muzeum hlavního města Prahy | 4 | 13 429 813 Kč |
| Městská část Praha 1 | 4 | 12 966 035 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 6 | 2 041 662 Kč |
| Základní škola Brána jazyků s rozšířenou výukou matematiky | 2 | 1 107 456 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AVERS, spol. s r.o. | 47 | 2 034 322 713 Kč |
| Metrostav a.s. | 5 | 937 503 671 Kč |
| EDIKT a.s. | 4 | 937 503 671 Kč |
| Metrostav CZ s.r.o. | 2 | 50 872 282 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 1 | 50 872 282 Kč |
| MALANG s.r.o. | 2 | 2 656 793 Kč |
| STRABAG Rail a.s. | 1 | 0 Kč |
| SYNER, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 10,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 53 | 11 110 510 041 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 3 | 17 175 493 Kč |
| Pojišťovací služby | 12 | 2 501 433 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 1 288 549 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 160 800 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 23 | 8 010 664 705 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 7 | 2 653 963 288 Kč |
| Římskokatolická farnost - arciděkanství Kutná Hora | 4 | 383 078 509 Kč |
| Národní hřebčín Kladruby nad Labem | 2 | 167 123 746 Kč |
| Muzeum hlavního města Prahy | 6 | 157 366 095 Kč |
| Městská část Praha 1 | 4 | 74 777 619 Kč |
| Národní památkový ústav | 17 | 43 832 751 Kč |
| Univerzita Karlova | 2 | 6 053 880 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 113 159 Kč |
| Městská část Praha 8 | 1 | 6 486 Kč |
| České dráhy, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AVERS, spol. s r.o. | 69 | 11 496 980 238 Kč |
| Metrostav a.s. | 4 | 4 397 020 139 Kč |
| STRABAG Rail a.s. | 9 | 3 974 079 692 Kč |
| HOCHTIEF CZ a. s. | 8 | 3 606 349 348 Kč |
| Metrostav CZ s.r.o. | 3 | 3 445 790 528 Kč |
| SYNER, s.r.o. | 1 | 2 637 595 180 Kč |
| EDIKT a.s. | 3 | 1 759 424 959 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 2 | 808 195 348 Kč |
| Římskokatolická farnost - arciděkanství Kutná Hora | 4 | 383 078 509 Kč |
| MALANG s.r.o. | 12 | 39 515 501 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,88 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,44 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
8 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 19,51 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 27 | 37 184 805 108 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 94 371 935 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 192 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 15 | 36 803 624 910 Kč |
| Římskokatolická farnost - arciděkanství Kutná Hora | 2 | 188 874 032 Kč |
| Univerzita Karlova | 13 | 147 681 525 Kč |
| Národní památkový ústav | 4 | 132 619 878 Kč |
| Městská část Praha 1 | 3 | 7 726 226 Kč |
| Ministerstvo zahraničních věcí | 1 | 1 152 097 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 192 400 Kč |
| České dráhy, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AVERS, spol. s r.o. | 41 | 37 281 871 069 Kč |
| STRABAG Rail a.s. | 10 | 8 756 181 782 Kč |
| HOCHTIEF CZ a. s. | 9 | 8 749 021 569 Kč |
| Metrostav a.s. | 2 | 834 276 850 Kč |
| EDIKT a.s. | 2 | 834 276 850 Kč |
| Římskokatolická farnost - arciděkanství Kutná Hora | 2 | 188 874 032 Kč |
| MALANG s.r.o. | 2 | 4 275 367 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 21 | 12 413 866 284 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 56 | 6 024 313 710 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 1 | 104 654 663 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 1 131 645 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 14 | 11 780 505 748 Kč |
| Ministerstvo zahraničních věcí | 3 | 352 438 705 Kč |
| Národní památkový ústav | 4 | 123 091 679 Kč |
| Městská část Praha 1 | 2 | 104 654 663 Kč |
| Veřejné zakázky s.r.o. | 1 | 94 371 935 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 6 | 65 125 915 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 235 950 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AVERS, spol. s r.o. | 31 | 12 520 424 594 Kč |
| STRABAG Rail a.s. | 10 | 11 334 819 752 Kč |
| HOCHTIEF CZ a. s. | 10 | 11 334 819 752 Kč |
| MALANG s.r.o. | 2 | 107 437 119 Kč |
| Římskokatolická farnost - arciděkanství Kutná Hora | 1 | 94 371 935 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 7 014 095 049 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 2 662 691 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 12 | 84 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 6 | 6 822 973 492 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 122 633 152 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 5 | 57 641 940 Kč |
| Diplomatický servis | 3 | 9 712 310 Kč |
| Městská část Praha 4 | 1 | 2 342 599 Kč |
| Městská část Praha 1 | 2 | 1 285 848 Kč |
| Ministerstvo obrany | 2 | 430 255 Kč |
| Národní památkový ústav | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AVERS, spol. s r.o. | 21 | 7 017 019 596 Kč |
| STRABAG Rail a.s. | 6 | 6 822 973 492 Kč |
| HOCHTIEF CZ a. s. | 6 | 6 822 973 492 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 3 180 064 209 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 57 | 1 441 767 704 Kč |
| Dary a dotace | 12 | 1 038 191 282 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 530 | 209 787 005 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 1 536 058 Kč |
| Energie | 67 | 63 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 2 573 312 239 Kč |
| Ministerstvo zahraničních věcí | 1 | 345 164 756 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 144 227 648 Kč |
| Národní zemědělské muzeum, s.p.o. | 2 | 75 760 840 Kč |
| Městská část Praha 4 | 2 | 62 320 224 Kč |
| Městská část Praha 1 | 2 | 29 809 498 Kč |
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 16 567 807 Kč |
| Národní památkový ústav | 1 | 15 704 780 Kč |
| Ministerstvo obrany | 2 | 13 225 666 Kč |
| Diplomatický servis | 1 | 6 122 278 Kč |
| Správa Pražského hradu | 2 | 1 536 058 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AVERS, spol. s r.o. | 19 | 3 283 751 793 Kč |
| STRABAG Rail a.s. | 2 | 2 573 312 239 Kč |
| HOCHTIEF CZ a. s. | 2 | 2 573 312 239 Kč |
| GEOSAN GROUP a.s. | 3 | 420 925 596 Kč |
| Swissman a. s. | 1 | 345 164 756 Kč |
| Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 16 567 807 Kč |