Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 21.10.1991 |
| IČO | 41192869 |
| Datová schránka | kbhubva |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 3758 smluv za celkem 142 mld. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
82 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,47 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 21 | 28 844 476 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 2 | 526 350 Kč |
| Zemědělství | 1 | 229 274 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 77 | 355 920 413 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GJW Praha spol. s r.o. | 77 | 355 920 413 Kč |
| STRABAG Rail a.s. | 1 | 173 377 949 Kč |
| N+N - Konstrukce a dopravní stavby Litoměřice, s.r.o. | 60 | 123 220 049 Kč |
| PEDASTA dopravní stavby, s.r.o. | 2 | 102 614 203 Kč |
| EUROVIA Železniční stavby a.s. | 4 | 51 634 712 Kč |
| Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. | 4 | 51 349 545 Kč |
| Elektrizace železnic Praha a.s. | 2 | 50 412 886 Kč |
| HROCHOSTROJ a.s. | 4 | 4 237 640 Kč |
| Elektrifikace tratí, odštěpný závod | 1 | 374 826 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,28 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
18 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,13 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 248 | 1 936 471 181 Kč |
| Zemědělství | 21 | 28 352 008 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 59 | 14 483 000 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 12 100 000 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 409 260 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 72 419 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 343 | 2 978 239 262 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 1 625 030 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 4 | 1 096 260 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 3 | 660 430 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GJW Praha spol. s r.o. | 351 | 2 981 620 982 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 33 | 1 584 644 024 Kč |
| Elektrizace železnic Praha a.s. | 24 | 1 553 566 785 Kč |
| Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. | 27 | 1 320 860 443 Kč |
| HROCHOSTROJ a.s. | 7 | 378 033 803 Kč |
| S u b t e r r a a.s. | 4 | 374 066 818 Kč |
| Metrostav TBR a.s. | 4 | 246 856 751 Kč |
| PORR a.s. | 4 | 246 856 751 Kč |
| Elektrifikace tratí, odštěpný závod | 6 | 214 505 390 Kč |
| STRABAG Rail a.s. | 6 | 96 001 873 Kč |
| Chládek & Tintěra, a.s. | 4 | 49 593 794 Kč |
| N+N - Konstrukce a dopravní stavby Litoměřice, s.r.o. | 5 | 43 760 619 Kč |
| SWIETELSKY Rail CZ s.r.o. | 8 | 24 311 887 Kč |
| FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. | 2 | 702 235 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
15 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,08 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 450 | 7 262 434 275 Kč |
| Zemědělství | 132 | 62 282 151 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 90 | 22 454 366 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 26 | 4 837 167 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 1 878 052 Kč |
| Odpady | 2 | 239 362 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 121 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 71 366 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 706 | 8 650 721 106 Kč |
| České dráhy, a.s. | 6 | 3 190 503 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 6 | 2 290 530 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 2 | 663 978 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 85 142 Kč |
| Univerzita Pardubice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GJW Praha spol. s r.o. | 722 | 8 656 951 258 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 35 | 6 096 661 899 Kč |
| Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. | 29 | 4 792 816 285 Kč |
| Elektrizace železnic Praha a.s. | 27 | 1 596 543 423 Kč |
| SWIETELSKY Rail CZ s.r.o. | 6 | 680 923 785 Kč |
| Chládek & Tintěra, a.s. | 8 | 625 233 008 Kč |
| N+N - Konstrukce a dopravní stavby Litoměřice, s.r.o. | 1 | 423 500 000 Kč |
| STRABAG Rail a.s. | 8 | 419 110 753 Kč |
| S u b t e r r a a.s. | 2 | 117 565 382 Kč |
| TSS GRADE, a.s. pobočka Česká republika | 2 | 93 773 700 Kč |
| Elektrifikace tratí, odštěpný závod | 4 | 57 018 360 Kč |
| FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. | 2 | 38 000 899 Kč |
| Metrostav TBR a.s. | 3 | 1 149 500 Kč |
| PORR a.s. | 3 | 1 149 500 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 0,80 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
10 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,34 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 547 | 10 496 748 529 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 51 | 133 747 624 Kč |
| Zemědělství | 54 | 21 532 698 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 18 | 4 411 090 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 11 | 3 945 974 Kč |
| Odpady | 2 | 236 169 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 229 900 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 736 | 10 895 007 709 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 5 | 1 540 330 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 2 | 920 305 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 229 900 Kč |
| Univerzita Pardubice | 1 | 0 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GJW Praha spol. s r.o. | 746 | 10 897 698 244 Kč |
| Elektrizace železnic Praha a.s. | 29 | 6 646 271 050 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 35 | 6 348 916 368 Kč |
| Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. | 22 | 6 006 843 536 Kč |
| Metrostav TBR a.s. | 2 | 2 599 744 843 Kč |
| PORR a.s. | 2 | 2 599 744 843 Kč |
| Elektrifikace tratí, odštěpný závod | 1 | 2 172 442 769 Kč |
| HROCHOSTROJ a.s. | 3 | 470 345 732 Kč |
| Chládek & Tintěra, a.s. | 2 | 371 945 038 Kč |
| STRABAG Rail a.s. | 13 | 345 296 347 Kč |
| S u b t e r r a a.s. | 9 | 162 346 177 Kč |
| N+N - Konstrukce a dopravní stavby Litoměřice, s.r.o. | 6 | 62 412 020 Kč |
| TSS GRADE, a.s. pobočka Česká republika | 3 | 59 289 627 Kč |
| 3 | 59 289 627 Kč | |
| EDIKT a.s. | 3 | 30 457 528 Kč |
| 31674267 | 1 | 9 292 800 Kč |
| AŽD Praha s.r.o. | 1 | - 4 489 036 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 1,90 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
10 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 268 | 17 103 540 469 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 103 | 60 320 946 Kč |
| Zemědělství | 20 | 17 176 716 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 12 966 842 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 9 779 317 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 6 | 6 247 071 Kč |
| Odpady | 45 | 5 264 233 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 5 | 1 182 190 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 121 000 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 85 835 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 410 | 17 210 454 634 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 4 | 1 452 000 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 2 | 163 132 Kč |
| Technické služby Havlíčkův Brod | 1 | 33 396 Kč |
| České dráhy, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GJW Praha spol. s r.o. | 420 | 17 212 103 162 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 24 | 15 775 082 410 Kč |
| Elektrizace železnic Praha a.s. | 20 | 13 141 196 409 Kč |
| STRABAG Rail a.s. | 9 | 8 155 951 292 Kč |
| S u b t e r r a a.s. | 6 | 5 262 006 002 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 2 | 2 593 458 259 Kč |
| Chládek & Tintěra, a.s. | 4 | 642 408 919 Kč |
| Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. | 12 | 527 029 540 Kč |
| EDIKT a.s. | 1 | 97 908 919 Kč |
| N+N - Konstrukce a dopravní stavby Litoměřice, s.r.o. | 6 | 52 152 293 Kč |
| AŽD Praha s.r.o. | 3 | - 934 726 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,41 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,34 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,80 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 265 | 23 798 475 852 Kč |
| Zemědělství | 25 | 25 636 606 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 17 | 21 112 115 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 3 | 17 683 352 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 1 635 920 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 12 | 1 009 525 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 362 588 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 302 500 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 360 | 23 873 607 142 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 7 | 7 957 109 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 6 | 1 815 000 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GJW Praha spol. s r.o. | 374 | 23 883 379 250 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 13 | 22 074 327 128 Kč |
| Elektrizace železnic Praha a.s. | 6 | 11 597 487 658 Kč |
| S u b t e r r a a.s. | 7 | 10 476 839 470 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 5 | 10 443 002 601 Kč |
| Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. | 6 | 4 254 130 232 Kč |
| STRABAG Rail a.s. | 3 | 3 841 653 967 Kč |
| N+N - Konstrukce a dopravní stavby Litoměřice, s.r.o. | 6 | 168 598 523 Kč |
| AŽD Praha s.r.o. | 1 | 162 558 735 Kč |
| PORR a.s. | 2 | 123 813 071 Kč |
| EDIKT a.s. | 5 | 101 389 688 Kč |
| Chládek & Tintěra, a.s. | 3 | 97 883 378 Kč |
| Pirell s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,25 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
13 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,66 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 236 | 27 773 125 568 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 87 | 42 005 185 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 5 | 13 841 074 Kč |
| Zemědělství | 9 | 7 714 672 Kč |
| Ostraha objektů | 4 | 1 258 400 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 185 780 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 21 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 0 Kč |
| Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 336 | 27 836 817 904 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 6 | 2 983 554 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 8 | 2 528 900 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 21 000 Kč |
| Statutární město Přerov | 1 | 0 Kč |
| České dráhy, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GJW Praha spol. s r.o. | 355 | 27 842 351 358 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 13 | 25 978 817 149 Kč |
| Elektrizace železnic Praha a.s. | 7 | 16 072 700 229 Kč |
| S u b t e r r a a.s. | 6 | 9 899 029 236 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 4 | 9 865 605 474 Kč |
| STRABAG Rail a.s. | 5 | 7 533 975 796 Kč |
| Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. | 9 | 6 778 909 077 Kč |
| N+N - Konstrukce a dopravní stavby Litoměřice, s.r.o. | 8 | 258 940 528 Kč |
| EDIKT a.s. | 4 | 256 961 370 Kč |
| Chládek & Tintěra, a.s. | 6 | 42 455 306 Kč |
| TSS GRADE, a.s. pobočka Česká republika | 1 | 37 010 437 Kč |
| FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. | 1 | 16 571 623 Kč |
| COLAS CZ, a.s. | 1 | 7 410 056 Kč |
| PORR a.s. | 1 | 7 410 056 Kč |
| AZ SANACE a.s. | 1 | 7 077 086 Kč |
| HROCHOSTROJ a.s. | 2 | 3 425 293 Kč |
| IM-stav Praha s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 1,52 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,82 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 241 | 22 454 092 130 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 8 | 3 730 707 410 Kč |
| Zemědělství | 2 893 | 1 797 923 002 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 12 | 146 410 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 28 | 21 288 895 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 19 | 18 674 785 Kč |
| Ostraha objektů | 77 | 16 371 300 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 1 210 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 4 | 866 789 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 12 | 245 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 312 | 28 022 958 224 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 6 | 4 920 889 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 11 | 2 528 900 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 14 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GJW Praha spol. s r.o. | 330 | 28 030 422 012 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 11 | 26 047 982 505 Kč |
| S u b t e r r a a.s. | 7 | 16 666 220 784 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 7 | 16 666 220 784 Kč |
| Elektrizace železnic Praha a.s. | 4 | 9 224 531 569 Kč |
| STRABAG Rail a.s. | 2 | 7 443 667 079 Kč |
| N+N - Konstrukce a dopravní stavby Litoměřice, s.r.o. | 7 | 611 845 761 Kč |
| HROCHOSTROJ a.s. | 1 | 461 989 673 Kč |
| Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. | 2 | 461 989 673 Kč |
| SWIETELSKY Rail CZ s.r.o. | 4 | 224 528 778 Kč |
| EDIKT a.s. | 8 | 182 046 340 Kč |
| COLAS CZ, a.s. | 1 | 157 230 153 Kč |
| PORR a.s. | 1 | 157 230 153 Kč |
| FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. | 4 | 101 469 392 Kč |
| Chládek & Tintěra, a.s. | 4 | 80 447 934 Kč |
| PEDASTA dopravní stavby, s.r.o. | 2 | 80 060 119 Kč |
| Traťová strojní společnost, a.s. | 2 | 45 752 832 Kč |
| ECHO IMPULS s.r.o. | 1 | 35 090 000 Kč |
| AZ SANACE a.s. | 1 | 24 661 616 Kč |
| Pirell s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| IM-stav Praha s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| AŽD Praha s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,61 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,03 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 159 | 13 792 808 554 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 513 | 904 455 274 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 21 | 18 671 682 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 3 | 14 819 016 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 3 | 4 016 094 Kč |
| Energie | 2 | 246 840 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 14 000 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 188 | 13 831 075 383 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 270 779 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 14 000 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GJW Praha spol. s r.o. | 194 | 13 831 360 161 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 6 | 11 521 242 541 Kč |
| S u b t e r r a a.s. | 5 | 11 513 210 147 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 5 | 11 513 210 147 Kč |
| Chládek & Tintěra, a.s. | 9 | 668 643 173 Kč |
| N+N - Konstrukce a dopravní stavby Litoměřice, s.r.o. | 13 | 664 642 120 Kč |
| EDIKT a.s. | 5 | 429 223 444 Kč |
| Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. | 8 | 376 923 780 Kč |
| HROCHOSTROJ a.s. | 3 | 224 907 177 Kč |
| PEDASTA dopravní stavby, s.r.o. | 2 | 67 764 834 Kč |
| SWIETELSKY Rail CZ s.r.o. | 2 | 67 764 834 Kč |
| FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. | 1 | 44 360 056 Kč |
| AŽD Praha s.r.o. | 1 | 39 300 995 Kč |
| Traťová strojní společnost, a.s. | 2 | 35 695 000 Kč |
| ALPINE Bau CZ a.s. | 2 | 17 940 597 Kč |
| První SaZ Plzeň a.s. | 1 | 8 032 394 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
26 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 16,46 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,63 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 129 | 4 806 834 441 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 525 | 499 991 084 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 56 | 197 104 596 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 562 | 132 546 785 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 89 | 61 356 758 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 18 | 10 838 054 Kč |
| Dary a dotace | 12 | 2 628 900 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 23 | 2 395 001 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 12 | 168 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 147 | 4 738 522 690 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 3 | 31 381 563 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 2 | 544 153 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 | 363 000 Kč |
| Město Neratovice | 2 | 185 196 Kč |
| Dopravní vzdělávací institut, a.s. | 1 | 100 575 Kč |
| Město Humpolec | 1 | 100 000 Kč |
| Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví | 1 | 14 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GJW Praha spol. s r.o. | 158 | 4 771 211 177 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 5 | 3 402 239 291 Kč |
| S u b t e r r a a.s. | 1 | 2 233 036 414 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 1 | 2 233 036 414 Kč |
| PORR a.s. | 1 | 874 014 312 Kč |
| Chládek & Tintěra, a.s. | 7 | 482 005 729 Kč |
| Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. | 9 | 295 851 387 Kč |
| EDIKT a.s. | 4 | 198 305 778 Kč |
| Traťová strojní společnost, a.s. | 1 | 35 695 000 Kč |
| N+N - Konstrukce a dopravní stavby Litoměřice, s.r.o. | 3 | 25 153 473 Kč |
| VIAMONT Servis a. s. | 1 | 11 606 661 Kč |
| FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. | 1 | 7 621 301 Kč |