Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 01.09.1991 |
| IČO | 41602901 |
| Datová schránka | suwp6ph |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 165 smluv za celkem 78 mil. Kč;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské komunikace a.s. | 1 | 242 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GEFAB CS, spol. s r.o. | 1 | 242 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 1 713 917 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 1 700 050 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 484 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 119 790 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 4 | 1 990 644 Kč |
| Město Třebíč | 1 | 1 028 500 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 3 | 786 500 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 119 790 Kč |
| Moravské zemské muzeum | 1 | 92 323 Kč |
| Město Šlapanice | 1 | 87 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GEFAB CS, spol. s r.o. | 11 | 4 104 957 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 2 420 000 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 314 555 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 242 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 119 790 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 90 138 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské komunikace a.s. | 2 | 2 662 000 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 236 179 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 119 790 Kč |
| Technické služby města Liberec, p.o. | 1 | 90 138 Kč |
| Statutární město Brno | 2 | 73 171 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 59 655 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GEFAB CS, spol. s r.o. | 9 | 3 240 933 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 1 149 500 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 1 032 130 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 514 248 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 320 711 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 108 356 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 5 445 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 4 | 2 381 341 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 2 | 514 248 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 121 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 108 356 Kč |
| Statutární město Brno | 3 | 53 966 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GEFAB CS, spol. s r.o. | 11 | 3 178 910 Kč |
| MILPE s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 12 758 661 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 968 656 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 397 582 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 74 113 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 65 945 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 10 | 13 327 896 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 2 | 667 013 Kč |
| Statutární město Brno | 4 | 279 849 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 85 620 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GEFAB CS, spol. s r.o. | 17 | 14 360 377 Kč |
| ARAPLAST spol. s r.o. | 1 | 5 273 285 Kč |
| MILPE s.r.o. | 1 | 294 951 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 2 419 996 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 4 | 1 328 520 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 10 | 1 153 130 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 632 225 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 284 229 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 6 | 3 439 844 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 14 | 2 378 255 Kč |
| Statutární město Brno | 2 | 86 902 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GEFAB CS, spol. s r.o. | 24 | 5 905 002 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 91 | 65 390 727 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 2 222 989 Kč |
| IT | 5 | 2 076 966 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 5 | 1 096 164 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 5 | 935 526 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 120 603 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 73 689 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 12 | 4 867 390 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 6 | 1 201 726 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 3 | 363 716 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 177 931 Kč |
| Statutární město Brno | 5 | 98 918 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GEFAB CS, spol. s r.o. | 27 | 6 709 679 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 9 329 573 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 1 830 488 Kč |
| IT | 2 | 932 443 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 466 528 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 394 085 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 211 750 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 116 015 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 12 | 12 091 682 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 332 145 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 319 634 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 5 | 317 020 Kč |
| Statutární město Brno | 3 | 155 084 Kč |
| Muzeum romské kultury, státní příspěvková organizace | 1 | 65 316 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GEFAB CS, spol. s r.o. | 23 | 13 280 881 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 72 | 31 749 981 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 163 | 31 343 956 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 6 829 416 Kč |
| Školení a kurzy | 11 | 1 163 657 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 4 | 723 237 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 581 889 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 112 047 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 9 | 8 998 432 Kč |
| Statutární město Brno | 5 | 904 046 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 3 | 405 350 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 80 102 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GEFAB CS, spol. s r.o. | 18 | 10 387 930 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 17,65 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 222 | 32 193 579 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 102 | 24 891 970 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 101 | 22 256 014 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 2 173 468 Kč |
| Konzultace a poradenství | 2 | 1 133 286 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 599 277 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 8 | 3 760 341 Kč |
| Město Šlapanice | 1 | 1 318 676 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 6 | 911 130 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 62 242 Kč |
| Letiště Praha, a. s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GEFAB CS, spol. s r.o. | 17 | 6 052 390 Kč |