Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 23.12.1991 |
| IČO | 43792553 |
| Datová schránka | x8bztrr |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 2637 smluv za celkem 19 mld. Kč;
13 smluv má zásadní nedostatek;
142 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,30 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
10 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,99 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 17 | 27 232 311 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 22 583 759 Kč |
| Průmyslové stroje | 4 | 601 224 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 7 | 756 226 195 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 74 | 645 804 134 Kč |
| Město Benešov | 4 | 15 494 747 Kč |
| Město Týnec nad Sázavou | 1 | 12 815 035 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 169 400 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 72 600 Kč |
| Technické služby města Příbrami, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 2 | - 133 033 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| B E S s.r.o. | 91 | 1 430 449 078 Kč |
| Metrostav DS a.s., odštěpný závod ČR | 1 | 755 624 971 Kč |
| MI Roads a.s. | 1 | 755 624 971 Kč |
| Město Zruč nad Sázavou | 1 | 490 261 089 Kč |
| Obec Soutice | 1 | 490 261 089 Kč |
| PORR a.s. | 1 | 490 261 089 Kč |
| AVE Kladno s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Silnice TS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ČNES dopravní stavby, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Údržba silnic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 0,61 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
24 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,27 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
6 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,82 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 142 | 983 578 862 Kč |
| Zemědělství | 134 | 185 954 026 Kč |
| Pojišťovací služby | 6 | 49 213 621 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 7 113 615 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 5 | 4 467 403 Kč |
| Výstavba vodních děl | 1 | 803 803 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 596 461 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 500 668 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 297 919 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 62 431 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | - 25 166 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 78 | 786 617 006 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 203 | 460 486 727 Kč |
| Město Louny | 3 | 61 990 540 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 5 | 21 372 240 Kč |
| Město Benešov | 14 | 12 242 247 Kč |
| Středočeský kraj | 3 | 11 559 955 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 7 146 397 Kč |
| Obec Dublovice | 1 | 3 051 788 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 3 | 1 953 057 Kč |
| Město Týnec nad Sázavou | 1 | 1 724 957 Kč |
| Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. | 4 | 1 616 993 Kč |
| Rehabilitační ústav Kladruby | 1 | 371 718 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 338 800 Kč |
| Technické služby Benešov, s.r.o. | 2 | 297 919 Kč |
| Muzeum Podblanicka, příspěvková organizace | 1 | 252 798 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 2 | 120 600 Kč |
| Město Český Brod | 2 | 40 000 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 | 0 Kč |
| DOKAS Dobříš, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Město Odry | 1 | - 123 605 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | - 7 158 343 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| B E S s.r.o. | 330 | 1 363 901 796 Kč |
| ČNES dopravní stavby, a.s. | 58 | 749 829 322 Kč |
| Silnice TS s.r.o. | 55 | 742 991 132 Kč |
| AVE Kladno s.r.o. | 55 | 742 991 132 Kč |
| Údržba silnic s.r.o. | 55 | 742 991 132 Kč |
| MI Roads a.s. | 11 | 63 940 831 Kč |
| ASFALTELAST, spol. s r.o. | 10 | 33 094 249 Kč |
| Město Český Brod | 1 | 2 541 785 Kč |
| STEGG s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| COLAS CZ, a.s. | 1 | - 5 023 560 Kč |
| IMOS Brno, a.s. | 1 | - 7 158 343 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
13 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,60 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,28 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 144 | 6 588 933 346 Kč |
| Pojišťovací služby | 52 | 407 728 154 Kč |
| Zemědělství | 153 | 191 110 383 Kč |
| Výstavba vodních děl | 2 | 15 765 771 Kč |
| Technické služby | 2 | 4 302 923 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 14 | 1 773 758 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 4 | 427 959 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 377 769 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 139 015 Kč |
| Úklidové služby | 6 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| B E S s.r.o. | 361 | 6 878 626 822 Kč |
| CH vodní stavby a.s. | 2 | 5 445 000 000 Kč |
| DAP. a.s. | 2 | 5 445 000 000 Kč |
| POZEMNÍ KOMUNIKACE BOHEMIA, a.s. | 2 | 5 445 000 000 Kč |
| PORR a.s. | 2 | 5 445 000 000 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 2 | 5 445 000 000 Kč |
| STRABAG SIS a.s. | 2 | 5 445 000 000 Kč |
| INPROS PRAHA a.s. | 2 | 5 445 000 000 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 2 | 5 445 000 000 Kč |
| CHIC, s.r.o. | 2 | 5 445 000 000 Kč |
| SILNICE GROUP a.s. | 2 | 5 445 000 000 Kč |
| Údržba silnic s.r.o. | 39 | 384 934 236 Kč |
| 3K značky s.r.o. | 9 | 293 781 773 Kč |
| DOZNA s.r.o. | 9 | 293 781 773 Kč |
| Značky Praha s.r.o. | 9 | 293 781 773 Kč |
| MI Roads a.s. | 16 | 195 950 576 Kč |
| AVE Kladno s.r.o. | 32 | 102 995 250 Kč |
| ČNES dopravní stavby, a.s. | 34 | 97 697 318 Kč |
| Silnice TS s.r.o. | 30 | 91 152 463 Kč |
| ASFALTELAST, spol. s r.o. | 10 | 77 055 773 Kč |
| Obec Krhanice | 1 | 1 991 141 Kč |
| ORDALIUM s.r.o. | 1 | 360 262 Kč |
| Metrostav Infrastructure a.s. | 1 | 280 608 Kč |
| IMOS Brno, a.s. | 1 | - 422 845 Kč |
| Obec Semice | 3 | - 3 139 983 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,26 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
16 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,03 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 93 | 1 829 793 049 Kč |
| Zemědělství | 42 | 81 977 080 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 96 | 77 135 069 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 30 | 76 038 311 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 27 | 42 073 243 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 8 605 847 Kč |
| Technické služby | 16 | 6 372 985 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 305 138 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 60 500 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| B E S s.r.o. | 318 | 2 343 267 164 Kč |
| MI Roads a.s. | 21 | 746 412 915 Kč |
| ČNES dopravní stavby, a.s. | 7 | 732 840 303 Kč |
| AVE Kladno s.r.o. | 5 | 634 915 068 Kč |
| ASFALTELAST, spol. s r.o. | 5 | 597 421 894 Kč |
| HERKUL a.s. | 2 | 581 202 918 Kč |
| PDC SIMOST s.r.o. | 2 | 581 202 918 Kč |
| Značky Morava, a.s. | 1 | 220 169 664 Kč |
| KARETA s.r.o. | 1 | 220 169 664 Kč |
| COLAS CZ, a.s. | 3 | 132 933 200 Kč |
| Metrostav TBR a.s. | 1 | 108 749 057 Kč |
| ORDALIUM s.r.o. | 1 | 35 790 145 Kč |
| H - REKULTIVACE, a.s. | 1 | 35 790 145 Kč |
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 1 | 35 790 145 Kč |
| 3K značky s.r.o. | 3 | 33 404 483 Kč |
| IMOS Brno, a.s. | 1 | 32 443 743 Kč |
| TANNACO, a.s. | 1 | 18 919 383 Kč |
| Metrostav CZ s.r.o. | 4 | 14 906 049 Kč |
| Značky Praha s.r.o. | 2 | 14 485 100 Kč |
| AŽD Praha s.r.o. | 1 | 6 076 221 Kč |
| Obec Sádek | 1 | 2 414 784 Kč |
| M - SILNICE a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,22 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
12 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,44 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 55 | 1 347 877 982 Kč |
| Výstavba vodních děl | 26 | 134 265 843 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 121 | 110 984 383 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 47 | 97 705 494 Kč |
| Technické služby | 23 | 13 420 003 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 677 600 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 490 358 Kč |
| Zemědělství | 3 | 314 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 219 | 890 561 879 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 575 320 791 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 5 | 215 967 729 Kč |
| Město Benešov | 17 | 49 073 531 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 2 | 8 612 068 Kč |
| Město Týnec nad Sázavou | 3 | 8 273 194 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 8 180 322 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 6 657 146 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 2 | 6 466 065 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 6 408 358 Kč |
| Statutární město Most | 3 | 5 219 552 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 4 | 3 541 365 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 2 | 677 600 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 3 | 314 600 Kč |
| Muzeum Podblanicka, příspěvková organizace | 1 | 305 138 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 84 700 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 0 Kč |
| Technické služby města Příbrami, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| B E S s.r.o. | 270 | 1 785 664 036 Kč |
| MI Roads a.s. | 3 | 589 909 471 Kč |
| IMOS Brno, a.s. | 1 | 575 320 791 Kč |
| SILNICE GROUP a.s. | 1 | 194 844 820 Kč |
| COLAS CZ, a.s. | 2 | 181 402 092 Kč |
| ČNES dopravní stavby, a.s. | 2 | 181 402 092 Kč |
| Metrostav CZ s.r.o. | 2 | 168 935 645 Kč |
| Metrostav Infrastructure a.s. | 4 | 136 879 388 Kč |
| Obec Nová Ves | 1 | 131 659 836 Kč |
| Starmosty s.r.o. | 1 | 34 447 072 Kč |
| 3K značky s.r.o. | 1 | 9 642 567 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,61 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
15 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,02 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 50 | 1 265 639 893 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 73 | 693 669 696 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 87 | 141 228 163 Kč |
| Úklidové služby | 57 | 77 940 923 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 8 995 824 Kč |
| Technické služby | 19 | 7 048 868 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 984 827 Kč |
| Zemědělství | 2 | 491 381 Kč |
| Odpady | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 195 | 1 723 785 946 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 14 | 178 414 986 Kč |
| Středočeský kraj | 3 | 104 365 346 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 3 | 67 300 445 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 8 | 22 999 105 Kč |
| Město Benešov | 9 | 22 362 286 Kč |
| Město Týnec nad Sázavou | 3 | 12 328 320 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 3 740 936 Kč |
| Město Kolín | 2 | 3 651 819 Kč |
| Město Příbram | 4 | 2 515 704 Kč |
| Město Český Brod | 2 | 2 238 638 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 491 381 Kč |
| Muzeum Podblanicka, příspěvková organizace | 1 | 305 138 Kč |
| Technické služby města Příbrami, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| B E S s.r.o. | 249 | 2 144 500 050 Kč |
| COLAS CZ, a.s. | 8 | 1 189 713 016 Kč |
| ČNES dopravní stavby, a.s. | 6 | 955 611 598 Kč |
| SILNICE GROUP a.s. | 4 | 277 357 776 Kč |
| 3K značky s.r.o. | 4 | 36 258 411 Kč |
| TANNACO, a.s. | 1 | 18 489 110 Kč |
| Metrostav a.s. | 1 | 9 026 362 Kč |
| Technické služby města Příbrami, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,47 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
11 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,16 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 42 | 576 053 111 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 19 | 127 318 992 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 118 | 85 375 959 Kč |
| Technické služby | 22 | 12 110 463 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 2 384 930 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 566 129 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 321 360 Kč |
| Zemědělství | 1 | 284 484 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 9 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 179 | 627 198 809 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 93 123 679 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 9 | 56 991 349 Kč |
| Město Týnec nad Sázavou | 9 | 11 942 328 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 2 | 10 303 888 Kč |
| Město Benešov | 4 | 6 037 639 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 1 739 943 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 2 | 553 860 Kč |
| Obec Dublovice | 1 | 503 194 Kč |
| Muzeum Podblanicka, příspěvková organizace | 1 | 321 360 Kč |
| Město Vlašim | 1 | 200 000 Kč |
| Sdružení obcí Sedlčanska s.o. | 1 | 0 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| B E S s.r.o. | 213 | 808 916 048 Kč |
| SILNICE GROUP a.s. | 3 | 258 344 950 Kč |
| COLAS CZ, a.s. | 2 | 182 456 458 Kč |
| 3K značky s.r.o. | 3 | 25 920 831 Kč |
| Obec Dublovice | 1 | 503 194 Kč |
| Sdružení obcí Sedlčanska s.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,71 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
9 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,71 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 44 | 501 328 346 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 121 | 86 824 628 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 24 | 28 810 065 Kč |
| Technické služby | 18 | 12 935 511 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 4 496 530 Kč |
| IT | 3 | 1 126 813 Kč |
| Zemědělství | 5 | 539 155 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 222 078 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 181 500 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 130 680 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 177 | 338 484 420 Kč |
| Středočeský kraj | 9 | 101 688 144 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 15 | 93 956 615 Kč |
| Sdružení obcí Sedlčanska s.o. | 2 | 87 043 760 Kč |
| Město Benešov | 13 | 8 167 211 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 4 192 725 Kč |
| Obec Lešany | 1 | 2 552 972 Kč |
| Město Sedlčany | 5 | 2 175 691 Kč |
| Město Sedlec-Prčice | 1 | 1 737 986 Kč |
| Kulturní a informační centrum Benešov, s.r.o. | 1 | 1 087 166 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 464 072 Kč |
| Město Týnec nad Sázavou | 2 | 406 807 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 241 888 Kč |
| Služby Města Milevska, spol. s r.o. | 1 | 181 500 Kč |
| Město Vlašim | 1 | 166 900 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 130 680 Kč |
| DOKAS Dobříš, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| B E S s.r.o. | 234 | 642 678 536 Kč |
| COLAS CZ, a.s. | 1 | 175 231 900 Kč |
| ČNES dopravní stavby, a.s. | 1 | 175 231 900 Kč |
| M - SILNICE a.s. | 1 | 87 043 760 Kč |
| Sdružení obcí Sedlčanska s.o. | 2 | 87 043 760 Kč |
| ROBSTAV k.s. | 2 | 18 108 442 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,41 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
11 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,47 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,41 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 61 | 293 620 210 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 115 | 77 526 157 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 41 | 45 511 945 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 36 127 304 Kč |
| IT | 26 | 9 848 484 Kč |
| Technické služby | 14 | 7 285 697 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 4 350 281 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 9 | 1 815 000 Kč |
| Zemědělství | 4 | 438 487 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 321 360 Kč |
| Odpady | 1 | 50 415 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 186 | 206 120 252 Kč |
| Středočeský kraj | 9 | 118 401 852 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 8 | 43 597 533 Kč |
| Město Benešov | 10 | 29 788 259 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 3 | 21 851 255 Kč |
| Město Vlašim | 3 | 15 427 233 Kč |
| Město Příbram | 2 | 9 436 959 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 3 | 6 643 735 Kč |
| Město Sedlčany | 7 | 3 625 833 Kč |
| Obec Struhařov | 2 | 3 471 686 Kč |
| Město Týnec nad Sázavou | 2 | 2 394 302 Kč |
| Obec Postupice | 1 | 1 205 284 Kč |
| Obec Chotýšany | 1 | 1 034 588 Kč |
| DOKAS Dobříš, s.r.o. | 2 | 1 000 469 Kč |
| Obec Hvězdonice | 1 | 711 627 Kč |
| Služby Města Milevska, spol. s r.o. | 1 | 363 000 Kč |
| Muzeum Podblanicka, příspěvková organizace | 1 | 321 360 Kč |
| Město Votice | 2 | 192 213 Kč |
| Město Dobříš | 1 | 80 000 Kč |
| Technické služby Vlašim s.r.o. | 1 | 50 415 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| B E S s.r.o. | 246 | 465 717 854 Kč |
| ROBSTAV k.s. | 1 | 8 412 026 Kč |
| Město Sedlec-Prčice | 1 | 2 879 519 Kč |
| Obec Hvězdonice | 1 | 711 627 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,44 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
15 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,61 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,44 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 89 | 478 207 937 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 65 | 238 375 318 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 93 | 73 512 621 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 27 791 210 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 26 | 27 234 969 Kč |
| Technické služby | 19 | 7 788 487 Kč |
| Odpady | 25 | 417 869 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 187 027 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 174 | 288 074 266 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 11 | 138 884 019 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 5 | 76 167 178 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 24 521 545 Kč |
| Město Příbram | 2 | 18 192 894 Kč |
| Město Dobříš | 3 | 16 894 073 Kč |
| Město Týnec nad Sázavou | 6 | 11 541 824 Kč |
| Český hydrometeorologický ústav | 3 | 8 014 873 Kč |
| Město Benešov | 4 | 5 242 513 Kč |
| Město Sedlčany | 5 | 5 129 315 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 2 | 4 443 445 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 4 001 970 Kč |
| Město Sedlec-Prčice | 1 | 2 298 014 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 1 752 734 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 661 749 Kč |
| DOKAS Dobříš, s.r.o. | 1 | 257 571 Kč |
| Město Votice | 2 | 220 486 Kč |
| Astronomický ústav AV ČR, v. v. i. | 1 | 187 027 Kč |
| Technické služby města Příbrami, příspěvková organizace | 1 | 14 549 Kč |
| Město Říčany | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| B E S s.r.o. | 227 | 606 500 043 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 3 | 15 321 669 Kč |