Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Řídí jednu podřízenou organizaci. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Radka Brejchová
změna 07.07.2022
| Založeno | 01.01.1995 |
| IČO | 44555423 |
| Datová schránka | pgww742 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 160 smluv za celkem 35 mil. Kč;
9 smluv má zásadní nedostatek;
5,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SYNERGI REAL s.r.o. | 1 | 261 000 Kč |
| Sporthotel Patriot s.r.o. | 1 | 133 050 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22, příspěvková organizace | 2 | 394 050 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 1 | 3 957 352 Kč |
| Kancelář | 1 | 1 213 510 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 785 300 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 439 713 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 368 400 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 193 140 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 145 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 107 787 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 104 544 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 57 600 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22, příspěvková organizace | 5 | 4 265 492 Kč |
| ALEXANDRIA a.s. | 2 | 1 224 020 Kč |
| COMFOR STORES a.s. | 1 | 1 213 510 Kč |
| Industrius s.r.o. | 1 | 439 713 Kč |
| VisitBanat service s.r.o. | 1 | 368 400 Kč |
| Main Corporation a.s. | 1 | 360 000 Kč |
| Z-WARE s.r.o. | 2 | 292 578 Kč |
| SYNERGI REAL s.r.o. | 1 | 220 500 Kč |
| Sporthotel Patriot s.r.o. | 2 | 204 800 Kč |
| Bohuslav Bartoš | 1 | 192 100 Kč |
| PKV BUILD s.r.o. | 1 | 145 000 Kč |
| Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 127 512 Kč |
| Centrum pro talentovanou mládež, z.s. | 1 | 117 000 Kč |
| GASTROTECHNO GROUP s.r.o. | 1 | 107 787 Kč |
| Culligan Water Czech s.r.o. | 1 | 104 544 Kč |
| Doubek Industries s. r. o. | 1 | 57 600 Kč |
| AEC NOVÁK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22, příspěvková organizace | 18 | 5 175 064 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 3 957 352 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 2 | 193 140 Kč |
| Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 115 000 Kč |
| ČEZ Teplárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 850 349 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 4 | 1 670 680 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 700 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 6 | 639 030 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 387 200 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 345 692 Kč |
| IT | 1 | 305 475 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 300 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 5 | 254 650 Kč |
| Nábytek | 1 | 239 152 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 236 488 Kč |
| Zdravotní péče | 2 | 166 400 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 125 840 Kč |
| IT Hardware | 1 | 60 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 35 500 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 27 990 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Labona s.r.o. | 1 | 1 850 349 Kč |
| Florbal Ústí, z. s. | 2 | 700 000 Kč |
| CK Royal s.r.o. | 4 | 640 280 Kč |
| ALEXANDRIA a.s. | 1 | 614 500 Kč |
| VisitBanat service s.r.o. | 1 | 368 000 Kč |
| Etugate s.r.o. | 1 | 305 475 Kč |
| Jazyky v zahraničí s.r.o. | 1 | 300 000 Kč |
| Vratislav Rezek | 2 | 272 976 Kč |
| IVEKO interier s.r.o. | 1 | 239 152 Kč |
| Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22, příspěvková organizace | 4 | 212 464 Kč |
| Učitel naživo, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, z. ú. | 1 | 210 000 Kč |
| Karlovské frgály, s.r.o. | 1 | 202 500 Kč |
| CK SCHOLARE, s.r.o. | 3 | 192 600 Kč |
| AB Energy s.r.o. | 1 | 178 800 Kč |
| RICOH Czech Republic s.r.o. | 2 | 160 000 Kč |
| PRIMATEP s.r.o. | 1 | 148 800 Kč |
| Rudolf Kroupa | 1 | 129 200 Kč |
| Tomáš Jangl | 1 | 125 840 Kč |
| SCHOLA EMPIRICA z.s. | 1 | 120 000 Kč |
| Česko-německý fond budoucnosti, nadační fond | 2 | 107 140 Kč |
| Marcela Semerádová | 1 | 75 330 Kč |
| Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 56 000 Kč |
| Mgr. Radek Pivnička | 1 | 50 400 Kč |
| SYNERGI REAL s.r.o. | 1 | 43 200 Kč |
| OD ANDY s.r.o. | 1 | 40 000 Kč |
| 1 | 35 500 Kč | |
| POST BELLUM, z. ú. | 1 | 27 990 Kč |
| ACET ČR, z. s. | 1 | 6 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22, příspěvková organizace | 36 | 7 200 832 Kč |
| Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 110 400 Kč |
| Ústecký kraj | 2 | 102 064 Kč |
| ČEZ Teplárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
7 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 24,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 73 | 19 339 942 Kč |
| Školení a kurzy | 98 | 9 484 560 Kč |
| Dary a dotace | 99 | 8 862 291 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 3 | 1 601 230 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 1 097 701 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 25 | 699 750 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 685 000 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 544 800 Kč |
| IT Hardware | 1 | 358 523 Kč |
| Stroje a zařízení | 2 | 327 842 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 271 733 Kč |
| Zdravotní péče | 3 | 267 500 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 129 750 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 121 000 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 96 800 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 16 761 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22, příspěvková organizace | 7 | 2 145 498 Kč |
| Nina Maršíková | 2 | 982 620 Kč |
| ALEXANDRIA a.s. | 1 | 618 610 Kč |
| Mgr. Irena Vodičková | 2 | 544 800 Kč |
| DeCe COMPUTERS s.r.o. | 1 | 358 523 Kč |
| SYNERGI REAL s.r.o. | 2 | 331 000 Kč |
| HTEEC Service s.r.o. | 1 | 271 733 Kč |
| Karlovské frgály, s.r.o. | 1 | 234 000 Kč |
| Vratislav Rezek | 3 | 217 800 Kč |
| Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 2 | 164 000 Kč |
| Jakub Zaoral | 1 | 129 750 Kč |
| WHITE LIGHT I, z.ú. | 1 | 121 000 Kč |
| Anna Brožíčková | 1 | 120 000 Kč |
| Kulturní středisko města Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 30 886 Kč |
| POST BELLUM, z. ú. | 1 | 27 990 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem | 1 | 20 000 Kč |
| ČEZ ESL, s.r.o. | 1 | 16 761 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22, příspěvková organizace | 26 | 4 781 461 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 1 097 701 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 352 309 Kč |
| Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 103 500 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 193 | 87 422 440 Kč |
| Stroje a zařízení | 49 | 7 868 214 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 901 796 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 508 672 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 285 221 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nina Maršíková | 1 | 587 510 Kč |
| NBB Bohemia s. r. o. | 1 | 361 318 Kč |
| MEGA PLUS s.r.o. | 2 | 231 420 Kč |
| Vratislav Rezek | 1 | 216 227 Kč |
| Gastro Plešivec, a.s. | 1 | 194 786 Kč |
| ars Ústí spol. s r.o. | 1 | 147 354 Kč |
| Michaela Ezrová | 1 | 119 500 Kč |
| VTS Czech Republic s.r.o. | 1 | 68 994 Kč |
| Cestovní kancelář Talgo, veřejná obchodní společnost | 1 | 55 000 Kč |
| GASTROTECHNO GROUP s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22, příspěvková organizace | 11 | 1 982 109 Kč |
| ČEZ Teplárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 1 | 461 421 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 253 847 Kč |
| IT | 1 | 205 320 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 123 168 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TERA Systems s.r.o. | 1 | 461 421 Kč |
| Seyfor, a. s. | 2 | 459 167 Kč |
| VTS Czech Republic s.r.o. | 1 | 62 798 Kč |
| Daniel Jindra | 1 | 60 371 Kč |
| Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22, příspěvková organizace | 5 | 1 043 757 Kč |
| ČEZ Teplárenská, a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 37,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 1 | 302 063 Kč |
| IT | 1 | 249 087 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 119 094 Kč |
| IT Hardware | 1 | 110 940 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 72 200 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 25 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IVEKO interier s.r.o. | 1 | 302 063 Kč |
| Seyfor, a. s. | 1 | 249 087 Kč |
| AGC Processing Teplice a.s., člen AGC Group | 1 | 119 094 Kč |
| Allegro Retail a.s. | 1 | 110 940 Kč |
| Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22, příspěvková organizace | 3 | 72 200 Kč |
| TOMÁŠ - stavebniny spol.s r.o. | 1 | 0 Kč |
| AEC NOVÁK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22, příspěvková organizace | 5 | 781 184 Kč |
| Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 72 200 Kč |
| ČEZ Teplárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 36,36 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 169 | 72 351 090 Kč |
| Kancelář | 49 | 36 373 757 Kč |
| IT Hardware | 1 | 3 957 352 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 349 961 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 86 100 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 72 200 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22, příspěvková organizace | 4 | 4 029 552 Kč |
| GASTROTECHNO GROUP s.r.o. | 1 | 274 142 Kč |
| Jan Mužík | 1 | 263 204 Kč |
| LESNÍ HOTEL s.r.o. | 1 | 86 100 Kč |
| Prádelna Saxana s.r.o. | 1 | 77 561 Kč |
| Green COMunication s.r.o. | 1 | 75 819 Kč |
| ars Ústí spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| CONATEX-DIDACTIC Učební pomůcky,s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| AEC NOVÁK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 1 | 3 957 352 Kč |
| Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22, příspěvková organizace | 7 | 776 826 Kč |
| Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 72 200 Kč |
| ČEZ Teplárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 17,65 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 145 | 213 828 103 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 73 | 29 928 913 Kč |
| IT | 73 | 18 298 878 Kč |
| Nábytek | 25 | 5 803 459 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 25 | 3 114 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 765 933 Kč |
| Právní služby | 1 | 290 400 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 94 175 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 89 661 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VTS Czech Republic s.r.o. | 1 | 349 938 Kč |
| TOP Priority s.r.o. | 1 | 290 400 Kč |
| BOXED, s.r.o. | 1 | 160 209 Kč |
| Radek Tirtca | 1 | 149 790 Kč |
| Ing. Jan Pech | 1 | 145 200 Kč |
| VÝTAHY VANĚRKA s.r.o. | 1 | 105 996 Kč |
| Kyocera Document Solutions Czech, s.r.o. | 1 | 94 175 Kč |
| COMPUTER HELP, spol. s r.o. | 1 | 93 972 Kč |
| Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22, příspěvková organizace | 1 | 89 661 Kč |
| GASTRO-EIS-TECHNIK, spol. s r.o. | 1 | 82 038 Kč |
| ars Ústí spol. s r.o. | 1 | 81 070 Kč |
| Stanislav Smejkal | 1 | 77 202 Kč |
| ŠKOLEX, spol. s r.o. | 1 | 63 805 Kč |
| Ing. Vladimír Zavřel | 1 | 61 710 Kč |
| Bookretail s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vratislav Rezek | 1 | 0 Kč |
| TETA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22, příspěvková organizace | 16 | 1 755 505 Kč |
| Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 89 661 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 27,27 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 433 | 74 433 744 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 313 | 34 705 305 Kč |
| Zdravotní péče | 217 | 19 607 622 Kč |
| Pojišťovací služby | 147 | 13 264 873 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 25 | 6 165 578 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 1 | 63 560 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TAG Ústí nad Labem s.r.o. | 1 | 443 586 Kč |
| ACTIVE GUIDE, s.r.o. | 1 | 324 583 Kč |
| Cestovní kancelář Talgo, veřejná obchodní společnost | 2 | 307 098 Kč |
| Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola, Varnsdorf, příspěvková organizace | 1 | 100 320 Kč |
| Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22, příspěvková organizace | 1 | 96 558 Kč |
| COMPUTER HELP, spol. s r.o. | 1 | 73 247 Kč |
| Bookretail s.r.o. | 1 | 63 560 Kč |
| MART-IN s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| GTS ALIVE s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pražská energetika, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22, příspěvková organizace | 10 | 1 312 394 Kč |
| Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 96 558 Kč |