Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 30.04.1992 |
| IČO | 45193771 |
| Datová schránka | kh6gmsw |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 85 smluv za celkem 264 mil. Kč;
5 smluv má zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 37,50 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 13 290 013 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 2 616 020 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 71 148 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárna Strakonice, a.s. | 5 | 13 290 013 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 7 925 507 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 2 616 020 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 71 148 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEPLOTECHNA Ostrava a.s. | 9 | 23 902 688 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 548 023 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárna Strakonice, a.s. | 4 | 12 353 004 Kč |
| Obec Přítluky | 1 | 1 192 169 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEPLOTECHNA Ostrava a.s. | 6 | 13 545 173 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 55,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 2 796 129 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 2 100 058 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 2 459 120 Kč |
| Národní památkový ústav | 2 | 2 437 068 Kč |
| Teplárna Strakonice, a.s. | 3 | 0 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEPLOTECHNA Ostrava a.s. | 9 | 4 896 187 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 77,78 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | - 385 970 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Žatecká teplárenská, a.s. | 1 | 181 621 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 7 | 0 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | - 385 970 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEPLOTECHNA Ostrava a.s. | 9 | - 204 349 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 31 337 987 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 1 253 215 Kč |
| Právní služby | 1 | 175 968 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 4 | 30 100 515 Kč |
| Žatecká teplárenská, a.s. | 2 | 1 657 700 Kč |
| Město Hustopeče | 1 | 1 145 996 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 2 | 600 333 Kč |
| Teplárna Strakonice, a.s. | 2 | 119 427 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 91 476 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEPLOTECHNA Ostrava a.s. | 13 | 33 715 447 Kč |
| Kontron Transportation s.r.o. | 1 | 30 561 744 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 159 709 537 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 159 346 537 Kč |
| Teplárna Strakonice, a.s. | 2 | 755 282 Kč |
| Žatecká teplárenská, a.s. | 1 | 363 000 Kč |
| Město Hranice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEPLOTECHNA Ostrava a.s. | 6 | 160 464 819 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 2 915 783 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 756 268 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Krnov | 4 | 3 821 819 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 207 346 Kč |
| Žatecká teplárenská, a.s. | 1 | 159 720 Kč |
| Teplárna Strakonice, a.s. | 2 | 0 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEPLOTECHNA Ostrava a.s. | 10 | 4 188 884 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 80,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 60,00 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Žatecká teplárenská, a.s. | 1 | 154 880 Kč |
| Teplárna Strakonice, a.s. | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEPLOTECHNA Ostrava a.s. | 5 | 154 880 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 5 014 802 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 1 167 294 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Odry | 1 | 3 210 810 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 2 | 2 228 956 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 3 | 751 276 Kč |
| Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 423 175 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 319 156 Kč |
| TEPLOTECHNA Ostrava a.s. | 1 | 96 679 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEPLOTECHNA Ostrava a.s. | 8 | 6 933 371 Kč |
| Žatecká teplárenská, a.s. | 1 | 96 679 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 369 293 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČD - Telematika a.s. | 4 | 13 690 095 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 1 219 011 Kč |
| Žatecká teplárenská, a.s. | 1 | 208 604 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 150 282 Kč |
| Dopravní vzdělávací institut, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEPLOTECHNA Ostrava a.s. | 8 | 15 267 992 Kč |