Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 09.03.1992 |
| IČO | 45477639 |
| Datová schránka | q5c7p46 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 135 smluv za celkem 25 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 7 | 2 540 516 Kč |
| Právní služby | 1 | 203 518 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kroměřížská nemocnice a.s. | 1 | 1 452 000 Kč |
| STAREZ - SPORT, a.s. | 1 | 598 950 Kč |
| Statutární město Přerov | 1 | 294 030 Kč |
| Město Židlochovice | 1 | 203 518 Kč |
| Město Český Těšín | 2 | 195 536 Kč |
| Město Rosice | 1 | 0 Kč |
| Vírský oblastní vodovod, sdružení měst, obcí a svazků obcí | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TOP taxAUDITING, s.r.o. | 8 | 2 744 034 Kč |
| TOP AUDITING, s.r.o. | 5 | 1 096 498 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 15 | 2 362 888 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 | 363 000 Kč |
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 1 | 256 520 Kč |
| Vsetínská nemocnice a.s. | 1 | 211 750 Kč |
| Kroměřížská nemocnice a.s. | 1 | 211 750 Kč |
| Úrazová nemocnice v Brně | 1 | 205 700 Kč |
| Nemocnice Milosrdných bratří, příspěvková organizace | 1 | 193 600 Kč |
| Město Český Těšín | 1 | 176 660 Kč |
| Statutární město Jihlava | 1 | 147 620 Kč |
| STAREZ - SPORT, a.s. | 1 | 141 570 Kč |
| Město Uherský Brod | 1 | 136 730 Kč |
| Město Hustopeče | 1 | 100 430 Kč |
| STaRS Karviná, s.r.o. | 1 | 94 380 Kč |
| Město Rosice | 1 | 80 828 Kč |
| Mikroregion Kahan dso | 1 | 42 350 Kč |
| Vírský oblastní vodovod, sdružení měst, obcí a svazků obcí | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TOP taxAUDITING, s.r.o. | 15 | 2 362 888 Kč |
| Mikroregion Kahan dso | 1 | 42 350 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 19 | 2 519 177 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úrazová nemocnice v Brně | 2 | 365 420 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 | 330 330 Kč |
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 1 | 233 530 Kč |
| Vsetínská nemocnice a.s. | 1 | 191 906 Kč |
| Kroměřížská nemocnice a.s. | 1 | 191 906 Kč |
| Statutární město Jihlava | 2 | 188 760 Kč |
| Nemocnice Milosrdných bratří, příspěvková organizace | 1 | 177 870 Kč |
| Město Český Těšín | 1 | 152 460 Kč |
| Město Orlová | 1 | 105 270 Kč |
| Město Židlochovice | 1 | 96 800 Kč |
| Město Hustopeče | 1 | 87 120 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 84 700 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 84 700 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 84 700 Kč |
| ZRIA, a.s. | 1 | 79 255 Kč |
| Statutární město Děčín | 1 | 54 450 Kč |
| Statutární město Frýdek-Místek | 1 | 10 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TOP taxAUDITING, s.r.o. | 19 | 2 519 177 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 20 | 3 330 041 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Děčín | 1 | 511 830 Kč |
| Kroměřížská nemocnice a.s. | 2 | 359 370 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 | 314 600 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 239 580 Kč |
| Statutární město Přerov | 1 | 237 160 Kč |
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 1 | 222 640 Kč |
| Vsetínská nemocnice a.s. | 1 | 182 710 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 181 500 Kč |
| Úrazová nemocnice v Brně | 1 | 169 400 Kč |
| Nemocnice Milosrdných bratří, příspěvková organizace | 1 | 169 400 Kč |
| Město Český Těšín | 1 | 145 200 Kč |
| Statutární město Jihlava | 1 | 121 000 Kč |
| Město Orlová | 1 | 99 220 Kč |
| Město Židlochovice | 1 | 84 700 Kč |
| ZRIA, a.s. | 1 | 76 351 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Město Rosice | 1 | 70 180 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TOP taxAUDITING, s.r.o. | 20 | 3 330 041 Kč |
| TOP AUDITING, s.r.o. | 1 | 511 830 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 15 | 2 007 511 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 2 | 360 580 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 | 304 920 Kč |
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 1 | 215 380 Kč |
| Vsetínská nemocnice a.s. | 1 | 176 660 Kč |
| Statutární město Děčín | 1 | 118 580 Kč |
| Město Uherský Brod | 1 | 118 580 Kč |
| Statutární město Přerov | 1 | 118 580 Kč |
| Statutární město Jihlava | 1 | 117 370 Kč |
| Město Orlová | 1 | 95 590 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 81 070 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 81 070 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 81 070 Kč |
| ZRIA, a.s. | 1 | 76 351 Kč |
| Město Bílovec | 1 | 61 710 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TOP taxAUDITING, s.r.o. | 15 | 2 007 511 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 20 | 3 029 356 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Frýdek-Místek | 1 | 471 900 Kč |
| Město Hustopeče | 1 | 363 000 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 | 296 450 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 239 580 Kč |
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 1 | 211 145 Kč |
| Vsetínská nemocnice a.s. | 1 | 172 909 Kč |
| Kroměřížská nemocnice a.s. | 1 | 172 909 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 2 | 157 300 Kč |
| STAREZ - SPORT, a.s. | 1 | 145 200 Kč |
| Statutární město Děčín | 1 | 118 580 Kč |
| Město Orlová | 1 | 95 590 Kč |
| Město Židlochovice | 1 | 82 280 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 81 070 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 81 070 Kč |
| Nemocnice Milosrdných bratří, příspěvková organizace | 1 | 78 650 Kč |
| ZRIA, a.s. | 1 | 74 173 Kč |
| Město Rosice | 1 | 67 760 Kč |
| SeniorCentrum Skuteč | 1 | 60 500 Kč |
| Město Uherský Brod | 1 | 59 290 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TOP taxAUDITING, s.r.o. | 20 | 3 029 356 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 14 | 1 990 450 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 | 290 400 Kč |
| Město Krnov | 1 | 254 100 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 239 580 Kč |
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 1 | 206 910 Kč |
| Vsetínská nemocnice a.s. | 1 | 169 400 Kč |
| Kroměřížská nemocnice a.s. | 1 | 169 400 Kč |
| Úrazová nemocnice v Brně | 2 | 145 200 Kč |
| Statutární město Jihlava | 1 | 114 950 Kč |
| Město Orlová | 1 | 95 590 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 81 070 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 78 650 Kč |
| Nemocnice Milosrdných bratří, příspěvková organizace | 1 | 72 600 Kč |
| ZRIA, a.s. | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TOP taxAUDITING, s.r.o. | 14 | 1 990 450 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 15 | 2 190 100 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 93 170 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Hustopeče | 3 | 575 960 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 | 261 360 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 239 580 Kč |
| Město Uherský Brod | 1 | 227 480 Kč |
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 1 | 188 760 Kč |
| Vsetínská nemocnice a.s. | 1 | 154 880 Kč |
| Kroměřížská nemocnice a.s. | 1 | 154 880 Kč |
| STAREZ - SPORT, a.s. | 1 | 93 170 Kč |
| Město Orlová | 1 | 90 750 Kč |
| Město Židlochovice | 1 | 79 860 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 78 650 Kč |
| ,,Svazek vodovodů a kanalizací" měst a obcí | 1 | 72 600 Kč |
| Město Rosice | 1 | 65 340 Kč |
| BRNO INN, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TOP taxAUDITING, s.r.o. | 16 | 2 283 270 Kč |