Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 10.02.1993 |
| IČO | 45787492 |
| Datová schránka | hnybwax |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 175 smluv za celkem 965 mil. Kč;
8 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostraha objektů | 2 | 140 141 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 646 479 Kč |
| Institut klinické a experimentální medicíny | 1 | 140 141 Kč |
| Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy | 2 | 137 631 Kč |
| ČESKÁ TELEVIZE | 1 | 0 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 8 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INDUS, spol. s r.o. | 14 | 924 250 Kč |
| INDUS FACILITY, spol. s r. o. | 4 | 784 110 Kč |
| INDUS SERVICE, spol. s r.o. | 4 | 784 110 Kč |
| INDUS GROUP, spol. s r.o. | 4 | 784 110 Kč |
| INDUS PATROL, spol. s r. o. | 4 | 784 110 Kč |
| INDUS PRAHA, spol. s r.o. | 12 | 784 110 Kč |
| LENIA DT SECURITY, spol. s r.o. | 4 | 784 110 Kč |
| K2S Facility, spol. s r.o. | 8 | 0 Kč |
| Nero Security, s.r.o. | 8 | 0 Kč |
| CENTR GROUP a.s. | 8 | 0 Kč |
| CENTR GROUP Elmont s.r.o. | 8 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostraha objektů | 19 | 283 929 942 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 800 623 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 62 275 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 9 | 255 729 942 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 1 | 24 200 000 Kč |
| Zoologická zahrada Olomouc, příspěvková organizace | 1 | 4 000 000 Kč |
| Institut klinické a experimentální medicíny | 1 | 800 623 Kč |
| ČESKÁ TELEVIZE | 2 | 156 100 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 62 275 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 7 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INDUS, spol. s r.o. | 22 | 284 948 940 Kč |
| INDUS PATROL, spol. s r. o. | 11 | 283 929 942 Kč |
| INDUS FACILITY, spol. s r. o. | 11 | 283 929 942 Kč |
| INDUS SERVICE, spol. s r.o. | 11 | 283 929 942 Kč |
| INDUS GROUP, spol. s r.o. | 11 | 283 929 942 Kč |
| INDUS PRAHA, spol. s r.o. | 18 | 283 929 942 Kč |
| LENIA DT SECURITY, spol. s r.o. | 10 | 259 729 942 Kč |
| K2S Facility, spol. s r.o. | 7 | 0 Kč |
| Nero Security, s.r.o. | 7 | 0 Kč |
| CENTR GROUP a.s. | 7 | 0 Kč |
| CENTR GROUP Elmont s.r.o. | 7 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostraha objektů | 11 | 22 639 829 Kč |
| IT | 2 | 333 878 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zoologická zahrada Olomouc, příspěvková organizace | 3 | 22 460 649 Kč |
| Státní ústav pro kontrolu léčiv | 2 | 333 878 Kč |
| Institut klinické a experimentální medicíny | 3 | 179 180 Kč |
| ČESKÁ TELEVIZE | 1 | 0 Kč |
| VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INDUS, spol. s r.o. | 15 | 22 973 707 Kč |
| INDUS FACILITY, spol. s r. o. | 3 | 22 460 649 Kč |
| INDUS SERVICE, spol. s r.o. | 3 | 22 460 649 Kč |
| INDUS GROUP, spol. s r.o. | 3 | 22 460 649 Kč |
| INDUS PATROL, spol. s r. o. | 3 | 22 460 649 Kč |
| INDUS PRAHA, spol. s r.o. | 7 | 22 460 649 Kč |
| LENIA DT SECURITY, spol. s r.o. | 3 | 22 460 649 Kč |
| K2S Facility, spol. s r.o. | 4 | 0 Kč |
| Nero Security, s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| CENTR GROUP a.s. | 4 | 0 Kč |
| CENTR GROUP Elmont s.r.o. | 4 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostraha objektů | 10 | 7 482 805 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 691 094 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Institut klinické a experimentální medicíny | 1 | 7 482 805 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 1 | 1 016 400 Kč |
| Úřad pro ochranu osobních údajů | 1 | 691 094 Kč |
| ČESKÁ TELEVIZE | 2 | 183 950 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 8 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INDUS, spol. s r.o. | 13 | 9 374 249 Kč |
| INDUS PRAHA, spol. s r.o. | 9 | 691 094 Kč |
| K2S Facility, spol. s r.o. | 8 | 0 Kč |
| Nero Security, s.r.o. | 8 | 0 Kč |
| CENTR GROUP a.s. | 8 | 0 Kč |
| CENTR GROUP Elmont s.r.o. | 8 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 57,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 6 | 19 148 425 Kč |
| Ostraha objektů | 12 | 3 823 719 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 145 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Generální finanční ředitelství | 1 | 15 692 955 Kč |
| ČESKÁ TELEVIZE | 3 | 3 752 543 Kč |
| Národní muzeum | 1 | 166 375 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 50 001 Kč |
| Institut klinické a experimentální medicíny | 1 | 0 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 7 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INDUS, spol. s r.o. | 14 | 19 661 874 Kč |
| INDUS PRAHA, spol. s r.o. | 9 | 216 376 Kč |
| INDUS FACILITY, spol. s r. o. | 1 | 166 375 Kč |
| CENTR GROUP a.s. | 7 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostraha objektů | 5 | 60 327 165 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 217 800 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Institut klinické a experimentální medicíny | 1 | 44 815 461 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 1 | 15 118 454 Kč |
| Národní muzeum | 2 | 393 250 Kč |
| ČESKÁ TELEVIZE | 2 | 217 800 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INDUS, spol. s r.o. | 7 | 60 544 965 Kč |
| INDUS FACILITY, spol. s r. o. | 2 | 393 250 Kč |
| INDUS PRAHA, spol. s r.o. | 2 | 393 250 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 23,08 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostraha objektů | 23 | 359 236 901 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 198 336 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní muzeum | 2 | 232 454 188 Kč |
| Ministerstvo dopravy | 2 | 54 738 912 Kč |
| Výstaviště Praha, a.s. | 1 | 35 736 697 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 1 | 14 649 665 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 8 972 053 Kč |
| Státní ústav pro kontrolu léčiv | 3 | 5 733 070 Kč |
| ČESKÝ ROZHLAS | 1 | 4 616 154 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 2 225 916 Kč |
| Národní památkový ústav | 4 | 308 583 Kč |
| Správa Pražského hradu | 1 | 161 Kč |
| ČESKÁ TELEVIZE | 1 | 0 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 4 | 0 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INDUS, spol. s r.o. | 26 | 359 435 398 Kč |
| INDUS PRAHA, spol. s r.o. | 10 | 301 699 887 Kč |
| INDUS FACILITY, spol. s r. o. | 3 | 266 112 129 Kč |
| INDUS SERVICE, spol. s r.o. | 2 | 54 738 912 Kč |
| INDUS GROUP, spol. s r.o. | 2 | 54 738 912 Kč |
| INDUS PATROL, spol. s r. o. | 2 | 54 738 912 Kč |
| 1 | 21 080 971 Kč | |
| CENTR GROUP a.s. | 4 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
15 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 55,56 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostraha objektů | 18 | 22 850 542 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Generální finanční ředitelství | 1 | 14 472 358 Kč |
| ČESKÝ ROZHLAS | 1 | 6 799 086 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 937 314 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 6 | 641 784 Kč |
| Městská knihovna v Praze | 6 | 141 663 Kč |
| ČESKÁ TELEVIZE | 2 | 128 308 Kč |
| Správa Pražského hradu | 1 | 4 392 Kč |
| Státní ústav pro kontrolu léčiv | 1 | 0 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 8 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INDUS, spol. s r.o. | 27 | 23 124 906 Kč |
| INDUS PRAHA, spol. s r.o. | 11 | 6 799 086 Kč |
| CENTR GROUP a.s. | 8 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 30,77 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 23,08 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostraha objektů | 12 | 48 840 878 Kč |
| Zdravotnictví | 6 | 8 349 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Pražského hradu | 1 | 19 965 000 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 1 | 14 174 690 Kč |
| Institut klinické a experimentální medicíny | 3 | 7 965 059 Kč |
| ČESKÝ ROZHLAS | 1 | 6 859 586 Kč |
| Úřad pro ochranu osobních údajů | 1 | 4 454 881 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 2 | 2 402 540 Kč |
| Česká obchodní inspekce | 1 | 279 123 Kč |
| Státní ústav pro kontrolu léčiv | 2 | 0 Kč |
| ČESKÁ TELEVIZE | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INDUS, spol. s r.o. | 13 | 56 100 878 Kč |
| INDUS PRAHA, spol. s r.o. | 3 | 31 279 467 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
16 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 48,48 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,06 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostraha objektů | 29 | 115 691 998 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 4 647 389 Kč |
| Pojišťovací služby | 16 | 1 547 542 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 108 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Institut klinické a experimentální medicíny | 3 | 48 620 774 Kč |
| ČESKÝ ROZHLAS | 3 | 35 322 031 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 1 | 13 829 146 Kč |
| Městská knihovna v Praze | 1 | 9 680 000 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 19 | 5 749 699 Kč |
| Státní ústav pro kontrolu léčiv | 1 | 3 068 173 Kč |
| Česká obchodní inspekce | 1 | 1 547 542 Kč |
| ČESKÁ TELEVIZE | 4 | 290 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INDUS, spol. s r.o. | 33 | 118 107 664 Kč |
| INDUS PRAHA, spol. s r.o. | 4 | 45 002 031 Kč |