Soukromá firma. Akciová společnost. Řídí 3 podřízené subjekty.
| Založeno | 14.07.1992 |
| IČO | 46904859 |
| Datová schránka | a9pf9sk |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 900 smluv za celkem 7 mld. Kč;
33 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 19 666 079 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 41 | 168 824 225 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 464 561 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SEŽEV-REKO, a.s. | 42 | 169 288 786 Kč |
| SEŽEV chráněná dílna s.r.o. | 3 | 24 804 554 Kč |
| OPTIMIA facility s.r.o. | 3 | 24 804 554 Kč |
| OPTIMIA BPO s.r.o. | 3 | 24 804 554 Kč |
| BIRD-STOP s.r.o. | 3 | 24 804 554 Kč |
| NANO PLM+, s.r.o. | 3 | 24 804 554 Kč |
| SEŽEV facility s.r.o. | 3 | 24 804 554 Kč |
| SWIETELSKY Rail CZ s.r.o. | 1 | 7 659 087 Kč |
| Chládek a Tintěra Havlíčkův Brod, a.s. | 2 | - 195 137 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 71 | 886 575 727 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 21 | 22 960 578 Kč |
| Technické služby | 7 | 9 265 091 Kč |
| Zemědělství | 1 | 3 198 171 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 2 910 397 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 13 | 2 603 827 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 119 | 1 020 944 628 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 356 892 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SEŽEV-REKO, a.s. | 120 | 1 021 301 521 Kč |
| Chládek a Tintěra Havlíčkův Brod, a.s. | 1 | 363 000 000 Kč |
| SWIETELSKY Rail CZ s.r.o. | 1 | 175 195 098 Kč |
| TSS GRADE, a.s. pobočka Česká republika | 2 | 159 720 000 Kč |
| 2 | 159 720 000 Kč | |
| PORR a.s. | 1 | 67 033 917 Kč |
| SEŽEV chráněná dílna s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| OPTIMIA facility s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| OPTIMIA BPO s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| BIRD-STOP s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| NANO PLM+, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| SEŽEV facility s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,92 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 81 | 966 352 658 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 6 | 11 751 585 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 7 | 2 190 246 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 3 | 1 960 394 Kč |
| Technické služby | 1 | 1 210 000 Kč |
| Zemědělství | 1 | 71 776 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 101 | 993 313 124 Kč |
| České dráhy, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SEŽEV-REKO, a.s. | 104 | 993 313 124 Kč |
| Chládek a Tintěra Havlíčkův Brod, a.s. | 2 | 371 467 572 Kč |
| SWIETELSKY Rail CZ s.r.o. | 2 | 220 855 422 Kč |
| TSS GRADE, a.s. pobočka Česká republika | 1 | 217 800 000 Kč |
| 1 | 217 800 000 Kč | |
| SEŽEV facility s.r.o. | 3 | 73 917 788 Kč |
| FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. | 1 | 56 627 153 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,26 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,13 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 62 | 591 957 503 Kč |
| Technické služby | 88 | 111 264 880 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 202 | 47 940 725 Kč |
| Zemědělství | 3 | 7 963 984 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 9 | 3 949 066 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 351 181 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 337 409 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 2 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 92 | 642 939 879 Kč |
| České dráhy, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SEŽEV-REKO, a.s. | 94 | 642 939 879 Kč |
| Chládek a Tintěra Havlíčkův Brod, a.s. | 3 | 241 615 396 Kč |
| SWIETELSKY Rail CZ s.r.o. | 2 | 231 109 205 Kč |
| TSS GRADE, a.s. pobočka Česká republika | 1 | 169 400 000 Kč |
| 1 | 169 400 000 Kč | |
| SEŽEV chráněná dílna s.r.o. | 5 | 0 Kč |
| OPTIMIA facility s.r.o. | 5 | 0 Kč |
| OPTIMIA BPO s.r.o. | 5 | 0 Kč |
| BIRD-STOP s.r.o. | 5 | 0 Kč |
| NANO PLM+, s.r.o. | 5 | 0 Kč |
| SEŽEV facility s.r.o. | 5 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,63 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,63 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 62 | 372 880 445 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 4 | 12 751 314 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 6 | 7 238 332 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 1 236 014 Kč |
| Zemědělství | 1 | 453 266 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 75 | 394 038 004 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 581 867 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SEŽEV-REKO, a.s. | 76 | 394 619 871 Kč |
| FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. | 2 | 0 Kč |
| SWIETELSKY Rail CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| AŽD Praha s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,24 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 99 | 1 282 340 307 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 5 | 19 199 782 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 9 | 6 008 043 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 5 891 817 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 1 660 586 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 80 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 116 | 1 315 100 534 Kč |
| Město Ivančice | 1 | 87 584 Kč |
| Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace | 1 | 80 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SEŽEV-REKO, a.s. | 118 | 1 315 268 118 Kč |
| FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. | 6 | 453 183 738 Kč |
| AŽD Praha s.r.o. | 3 | 385 238 966 Kč |
| SWIETELSKY Rail CZ s.r.o. | 3 | 274 253 087 Kč |
| Chládek a Tintěra Havlíčkův Brod, a.s. | 2 | 158 721 053 Kč |
| AK signal a.s. | 3 | 67 944 773 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,83 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,77 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 91 | 951 112 272 Kč |
| Průmyslové stroje | 24 | 66 178 078 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 52 | 16 605 859 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 9 720 291 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 4 | 4 986 732 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 15 730 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 12 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 102 | 973 094 936 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 12 000 Kč |
| České dráhy, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SEŽEV-REKO, a.s. | 106 | 973 106 936 Kč |
| Chládek a Tintěra Havlíčkův Brod, a.s. | 3 | 235 950 000 Kč |
| TSS GRADE, a.s. pobočka Česká republika | 1 | 163 350 000 Kč |
| Traťová strojní společnost, a.s. | 1 | 163 350 000 Kč |
| SWIETELSKY Rail CZ s.r.o. | 1 | 136 688 627 Kč |
| SEŽEV facility s.r.o. | 1 | 72 600 000 Kč |
| Pirell s.r.o. | 1 | 10 178 874 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,21 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 79 | 834 482 765 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 91 | 151 701 164 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 5 | 10 684 532 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 9 673 580 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 1 157 970 Kč |
| Zemědělství | 1 | 665 210 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 60 500 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 60 500 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 12 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 93 | 857 934 556 Kč |
| Vojenská nemocnice Brno | 1 | 60 500 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 12 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SEŽEV-REKO, a.s. | 95 | 858 007 056 Kč |
| Signalservis, a.s. | 1 | 106 211 912 Kč |
| Elektrizace železnic Praha a.s. | 1 | 106 211 912 Kč |
| Chládek a Tintěra Havlíčkův Brod, a.s. | 1 | 84 565 555 Kč |
| FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. | 2 | 45 077 793 Kč |
| TSS GRADE, a.s. pobočka Česká republika | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,80 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,40 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební úpravy pro železnici | 574 | 832 393 775 Kč |
| Stavebnictví | 99 | 498 755 336 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 201 | 269 957 045 Kč |
| Zemědělství | 78 | 136 106 234 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 11 | 29 192 298 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 11 | 13 550 112 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 12 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 123 | 538 065 579 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 84 336 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 12 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SEŽEV-REKO, a.s. | 125 | 538 161 915 Kč |
| FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. | 2 | 4 473 370 Kč |
| BONAGRO, a.s. | 1 | 84 336 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,68 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 29 | 499 245 410 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 11 | 665 500 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 21 | 251 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 30 | 499 305 910 Kč |
| Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví | 1 | 11 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SEŽEV-REKO, a.s. | 31 | 499 316 910 Kč |