Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí 2 podřízené subjekty.
| Založeno | 03.11.1992 |
| IČO | 46980318 |
| Datová schránka | tcwy8qs |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 79 smluv za celkem 241 mil. Kč;
5 smluv má zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, základní škola a praktická škola Znojmo, příspěvková organizace | 2 | 1 485 309 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S-A-S STAVBY spol. s r.o. | 2 | 1 485 309 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 3 164 375 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace | 2 | 2 537 716 Kč |
| Mateřská škola, základní škola a praktická škola Znojmo, příspěvková organizace | 1 | 626 659 Kč |
| Kruh Znojmo – centrum zdravotních služeb pro děti, příspěvková organizace | 1 | 347 968 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S-A-S STAVBY spol. s r.o. | 4 | 3 512 343 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 820 966 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Horní Dunajovice | 1 | 660 040 Kč |
| Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace | 2 | 321 851 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S-A-S STAVBY spol. s r.o. | 3 | 981 891 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 37 461 350 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 1 080 287 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 324 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace | 3 | 34 656 316 Kč |
| Masarykova univerzita | 2 | 24 227 252 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje | 2 | 1 898 920 Kč |
| Mateřská škola, Znojmo, Přimětice 279, příspěvková organizace | 1 | 1 080 287 Kč |
| Správa nemovitostí města Znojma, příspěvková organizace | 4 | 641 353 Kč |
| Mateřská škola, základní škola a praktická škola Znojmo, příspěvková organizace | 3 | 588 762 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 420 999 Kč |
| Střední zahradnická škola Rajhrad, příspěvková organizace | 1 | 240 488 Kč |
| Město Znojmo | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S-A-S STAVBY spol. s r.o. | 18 | 63 754 376 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 23,08 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 68 092 311 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 14 064 798 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Znojmo | 5 | 36 477 043 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 23 093 583 Kč |
| Mateřská škola, základní škola a praktická škola Znojmo, příspěvková organizace | 1 | 14 064 798 Kč |
| Město Blansko | 2 | 6 845 824 Kč |
| Mateřská škola, Znojmo, Přimětice 279, příspěvková organizace | 2 | 952 871 Kč |
| Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace | 1 | 483 992 Kč |
| Střední zahradnická škola Rajhrad, příspěvková organizace | 1 | 238 999 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S-A-S STAVBY spol. s r.o. | 13 | 82 157 109 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 33 535 814 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 49 | 5 254 180 Kč |
| Dary a dotace | 19 | 338 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, základní škola a praktická škola Znojmo, příspěvková organizace | 2 | 14 064 798 Kč |
| Město Znojmo | 2 | 12 386 102 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 3 033 700 Kč |
| Správa nemovitostí města Znojma, příspěvková organizace | 1 | 3 031 738 Kč |
| Mateřská škola, Znojmo, Dělnická 2, příspěvková organizace | 1 | 883 300 Kč |
| Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace | 3 | 338 800 Kč |
| Střední zahradnická škola Rajhrad, příspěvková organizace | 1 | 206 356 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S-A-S STAVBY spol. s r.o. | 11 | 33 944 794 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 15 536 606 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Znojmo | 3 | 12 482 389 Kč |
| Mateřská škola, Znojmo, Dělnická 2, příspěvková organizace | 1 | 1 815 000 Kč |
| Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace | 5 | 1 038 325 Kč |
| Střední zahradnická škola Rajhrad, příspěvková organizace | 1 | 147 554 Kč |
| Správa nemovitostí města Znojma, příspěvková organizace | 1 | 127 634 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S-A-S STAVBY spol. s r.o. | 11 | 15 610 902 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 60,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 302 452 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 1 | 152 079 Kč |
| Střední zahradnická škola Rajhrad, příspěvková organizace | 2 | 150 373 Kč |
| Mateřská škola, základní škola a praktická škola Znojmo, příspěvková organizace | 1 | 117 370 Kč |
| RPA Tender, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S-A-S STAVBY spol. s r.o. | 5 | 419 822 Kč |
| Střední škola technická Znojmo, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 22 895 606 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RPA Tender, s.r.o. | 3 | 22 788 845 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 106 761 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S-A-S STAVBY spol. s r.o. | 4 | 22 895 606 Kč |
| HOBYD z.s. | 2 | 12 618 061 Kč |
| Střední škola technická Znojmo, příspěvková organizace | 1 | 10 170 784 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 106 761 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 1 657 199 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborná škola Znojmo, Dvořákova, příspěvková organizace | 1 | 1 046 006 Kč |
| Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace | 1 | 600 225 Kč |
| Město Znojmo | 1 | 10 967 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S-A-S STAVBY spol. s r.o. | 3 | 1 657 199 Kč |