Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 05.03.1993 |
| IČO | 47718617 |
| Datová schránka | zgccinz |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 36 smluv za celkem 357 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 119 209 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Wikov TurboGear s.r.o. | 1 | 119 209 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 42,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Věda, výzkum a vzdělávání | 5 | 331 414 916 Kč |
| Stavebnictví | 19 | 40 555 795 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Západočeská univerzita v Plzni | 3 | 331 414 916 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 1 829 520 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 110 | 399 446 723 Kč |
| Výstavba vodních děl | 2 | 42 328 848 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 5 396 600 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Vltavy, státní podnik | 3 | 7 605 872 Kč |
| Západočeská univerzita v Plzni | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Wikov TurboGear s.r.o. | 5 | 7 605 872 Kč |
| VÚTS, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 60,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 5 472 830 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 5 396 600 Kč |
| Západočeská univerzita v Plzni | 3 | 0 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Věda, výzkum a vzdělávání | 2 | 1 125 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Západočeská univerzita v Plzni | 1 | 1 125 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VÚTS, a.s. | 1 | 1 125 300 Kč |
| Wikov TurboGear s.r.o. | 1 | 1 125 300 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Věda, výzkum a vzdělávání | 66 | 1 662 701 081 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vysoké učení technické v Brně | 2 | 0 Kč |
| Ústav termomechaniky AV ČR, v. v. i. | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 11 198 986 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 6 | 7 889 200 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 88 330 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 1 346 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Západočeská univerzita v Plzni | 2 | 7 977 530 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 3 | 575 524 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 1 346 Kč |
| Teplárna Strakonice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Wikov TurboGear s.r.o. | 7 | 8 554 400 Kč |
| VÚTS, a.s. | 1 | 7 889 200 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 10 911 683 Kč |
| Dary a dotace | 28 | 127 728 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 288 222 Kč |
| Západočeská univerzita v Plzni | 1 | 0 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Wikov TurboGear s.r.o. | 3 | 288 222 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 2 | 0 Kč |
| Nano Medical s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Proinno a.s. | 2 | 0 Kč |
| ZEBRA GROUP s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| machine building s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| GTW BEARINGS s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| TOSHULIN, a.s. | 2 | 0 Kč |
| SVÚM a.s. | 2 | 0 Kč |
| KOVOSVIT MAS, a.s. | 2 | 0 Kč |
| TAJMAC-ZPS, a.s. | 2 | 0 Kč |
| TOS KUŘIM - OS, a.s. | 2 | 0 Kč |
| COMTES FHT a.s. | 2 | 0 Kč |
| TOS VARNSDORF a.s. | 2 | 0 Kč |
| LIAZ GROUP s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| ŠMT a.s. | 2 | 0 Kč |
| Šmeral Brno a.s. | 2 | 0 Kč |
| VÚTS, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Technická univerzita v Liberci | 2 | 0 Kč |
| AMF Reece CR, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Západočeská univerzita v Plzni | 1 | 0 Kč |
| UJP PRAHA a.s. | 2 | 0 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 2 | 0 Kč |
| PLASMAMETAL, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| Ústav fyziky materiálů AV ČR, v. v. i. | 2 | 0 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 46 | 165 188 716 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 288 222 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Wikov TurboGear s.r.o. | 1 | 288 222 Kč |