Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 30.03.1993 |
| IČO | 47906413 |
| Datová schránka | 2e5pkv4 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 251 smluv za celkem 96 mil. Kč;
12 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 190 000 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 91 476 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 5 | 1 502 974 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 9 | 1 126 631 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 2 | 415 514 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 157 300 Kč |
| Město Vizovice | 1 | 70 180 Kč |
| Česká školní inspekce | 1 | 68 920 Kč |
| Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AUTOKOM, spol. s r.o. | 20 | 3 341 519 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,41 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 12 | 4 770 019 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 8 | 2 740 884 Kč |
| Osobní vozidla | 3 | 730 258 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 602 507 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 6 | 581 120 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 145 638 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 118 454 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 67 247 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 15 | 5 461 464 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 6 | 1 394 897 Kč |
| Statutární město Zlín | 5 | 1 304 258 Kč |
| Ministerstvo obrany | 4 | 1 102 797 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 602 507 Kč |
| Krajské ředitelství policie Zlínského kraje | 1 | 242 000 Kč |
| Psychiatrická nemocnice v Kroměříži | 1 | 134 199 Kč |
| Státní úřad inspekce práce | 1 | 118 454 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje | 1 | 71 120 Kč |
| Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Veterinární univerzita Brno | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AUTOKOM, spol. s r.o. | 37 | 10 431 697 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 7 | 3 614 694 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 2 135 537 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 7 | 681 500 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 5 | 559 640 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 461 543 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 2 | 151 730 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 10 | 2 573 237 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 6 | 766 103 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 602 157 Kč |
| Domov pro seniory Lukov, příspěvková organizace | 1 | 389 980 Kč |
| Ministerstvo obrany | 4 | 295 120 Kč |
| TAS Holešov, s.r.o. | 1 | 108 900 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 100 000 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AUTOKOM, spol. s r.o. | 27 | 4 835 497 Kč |
| CZECH STYLE, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| BestDrive Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 10 | 5 629 590 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 4 000 000 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 3 | 1 743 265 Kč |
| Čisticí výrobky | 6 | 697 765 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 5 | 526 264 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 300 201 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 286 146 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 4 | 264 500 Kč |
| Stroje a zařízení | 2 | 247 980 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 152 763 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 12 | 4 879 860 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 4 000 000 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 3 025 000 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 6 | 2 377 560 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 5 | 1 216 667 Kč |
| Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. | 3 | 320 470 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 300 201 Kč |
| Česká školní inspekce | 2 | 286 146 Kč |
| Státní úřad inspekce práce | 2 | 180 231 Kč |
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. | 1 | 152 763 Kč |
| TAS Holešov, s.r.o. | 1 | 65 027 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AUTOKOM, spol. s r.o. | 35 | 16 803 924 Kč |
| CZECH STYLE, spol. s r.o. | 1 | 1 605 749 Kč |
| BestDrive Czech Republic s.r.o. | 1 | 1 605 749 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 5 927 981 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 5 | 2 788 079 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 760 000 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 5 | 687 159 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 6 | 496 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 7 | 3 171 622 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 3 | 2 595 208 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 2 299 000 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 8 | 1 427 798 Kč |
| Statutární město Zlín | 3 | 856 145 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 300 080 Kč |
| Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. | 1 | 106 411 Kč |
| Veterinární univerzita Brno | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AUTOKOM, spol. s r.o. | 25 | 10 756 264 Kč |
| CZECH STYLE, spol. s r.o. | 1 | 2 302 388 Kč |
| BestDrive Czech Republic s.r.o. | 1 | 2 302 388 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 5 437 503 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 4 | 4 100 147 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 6 | 1 800 964 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 6 | 1 034 024 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 140 697 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 94 120 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 68 002 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 13 | 4 587 360 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 3 025 000 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 2 000 000 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 4 | 930 593 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 3 | 526 580 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 299 959 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AUTOKOM, spol. s r.o. | 24 | 11 369 492 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,56 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 103 | 13 965 483 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 8 | 8 294 811 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 9 | 1 939 394 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 6 | 834 601 Kč |
| Stroje a zařízení | 2 | 467 246 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 4 | 330 075 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 329 980 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 181 500 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 70 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 7 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 21 | 8 593 643 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 2 299 000 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 5 | 981 310 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 6 | 809 894 Kč |
| Domov pro seniory Sokolnice, příspěvková organizace | 1 | 329 980 Kč |
| Zemský hřebčinec Tlumačov s.p.o. | 1 | 151 734 Kč |
| Technické služby města Olomouce, a.s. | 1 | 70 785 Kč |
| Česká školní inspekce | 1 | 70 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AUTOKOM, spol. s r.o. | 39 | 13 306 347 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 5 870 103 Kč |
| Stroje a zařízení | 27 | 4 338 674 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 2 697 279 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 2 | 1 676 385 Kč |
| Energie | 1 | 1 210 000 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 117 370 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 72 428 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 0 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 5 | 3 364 371 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 2 697 279 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 2 299 000 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 5 | 1 584 408 Kč |
| Veterinární univerzita Brno | 1 | 1 210 000 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 3 | 663 080 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 117 370 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AUTOKOM, spol. s r.o. | 18 | 11 935 508 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 5 700 217 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 175 312 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 146 410 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 2 | 2 358 920 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 2 299 000 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 2 | 861 718 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 2 | 219 010 Kč |
| Veterinární univerzita Brno | 1 | 185 130 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 117 370 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 102 712 Kč |
| Zemský hřebčinec Tlumačov s.p.o. | 1 | 63 209 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AUTOKOM, spol. s r.o. | 11 | 6 207 069 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 16 | 15 451 954 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 173 | 13 617 018 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 3 285 241 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 2 809 246 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 150 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 139 755 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 116 160 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 3 | 2 921 466 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 2 407 900 Kč |
| Technické služby Otrokovice s.r.o. | 1 | 1 089 000 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 2 | 845 581 Kč |
| Správa domů Zlín, spol.s r.o. | 1 | 274 980 Kč |
| Zemský hřebčinec Tlumačov s.p.o. | 3 | 196 459 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 150 000 Kč |
| Česká školní inspekce | 1 | 139 755 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 116 160 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje | 2 | 96 558 Kč |
| Veterinární univerzita Brno | 1 | 88 330 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 61 710 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AUTOKOM, spol. s r.o. | 18 | 8 387 899 Kč |