Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 24.11.1992 |
| IČO | 48150207 |
| Datová schránka | 3s337pd |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 98 smluv za celkem 42 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 467 972 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 238 101 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 160 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 123 113 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vězeňská služba České republiky | 4 | 925 543 Kč |
| Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 2 | 177 022 Kč |
| Město Ústí nad Orlicí | 1 | 160 000 Kč |
| Univerzita Hradec Králové | 2 | 115 966 Kč |
| TEPLO BRUNTÁL a. s. | 1 | 64 286 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INELSEV ENERGIE s.r.o. | 10 | 1 442 817 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 5 301 526 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 516 332 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 206 649 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 186 015 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEPVOS, spol. s r.o. | 5 | 3 770 901 Kč |
| Univerzita Hradec Králové | 1 | 1 367 511 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 3 | 1 321 203 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 1 | 1 295 028 Kč |
| Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 3 | 672 242 Kč |
| Střední škola technická, Opava, Kolofíkovo nábřeží 51, příspěvková organizace | 3 | 325 619 Kč |
| Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace | 1 | 164 709 Kč |
| TEPLO BRUNTÁL a. s. | 1 | 70 629 Kč |
| Městská energetická - HOŘICE, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INELSEV ENERGIE s.r.o. | 19 | 8 987 841 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 1 448 276 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 1 015 284 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 282 997 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEPLO BRUNTÁL a. s. | 4 | 1 156 542 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 1 116 014 Kč |
| TEPVOS, spol. s r.o. | 3 | 675 490 Kč |
| Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 4 | 590 524 Kč |
| Univerzita Hradec Králové | 1 | 282 997 Kč |
| Správa nemovitostí města Jičína, a.s. | 1 | 212 694 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INELSEV ENERGIE s.r.o. | 14 | 4 034 261 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Práce při dokončování budov | 20 | 7 845 826 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 7 | 1 674 913 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 607 014 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 595 320 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 436 383 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vězeňská služba České republiky | 3 | 1 098 220 Kč |
| TEPLO BRUNTÁL a. s. | 3 | 967 788 Kč |
| Univerzita Hradec Králové | 2 | 902 897 Kč |
| Správa nemovitostí města Jičína, a.s. | 1 | 260 513 Kč |
| Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 146 417 Kč |
| Statutární město Přerov | 1 | 140 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INELSEV ENERGIE s.r.o. | 11 | 3 516 336 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 2 | 475 480 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 303 576 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 248 078 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí města Jičína, a.s. | 8 | 1 158 824 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 3 | 543 096 Kč |
| TEPVOS, spol. s r.o. | 2 | 535 227 Kč |
| Město Jičín | 1 | 248 078 Kč |
| Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 193 335 Kč |
| Univerzita Pardubice | 1 | 58 080 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INELSEV ENERGIE s.r.o. | 16 | 2 736 640 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 1 584 266 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Pardubice | 1 | 968 300 Kč |
| Správa nemovitostí města Jičína, a.s. | 3 | 582 739 Kč |
| Město Jičín | 1 | 127 187 Kč |
| Univerzita Pardubice | 1 | 58 080 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INELSEV ENERGIE s.r.o. | 6 | 1 736 305 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 6 314 882 Kč |
| Průmyslové stroje | 26 | 4 241 541 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 67 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vězeňská služba České republiky | 3 | 6 096 911 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 1 | 1 989 238 Kč |
| TEPVOS, spol. s r.o. | 1 | 285 772 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 1 | 176 644 Kč |
| Univerzita Pardubice | 1 | 95 929 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INELSEV ENERGIE s.r.o. | 7 | 8 644 493 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 55 | 22 691 411 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 4 584 642 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 505 780 Kč |
| Finance | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vězeňská služba České republiky | 4 | 5 090 422 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 1 | 2 295 757 Kč |
| TEPVOS, spol. s r.o. | 1 | 264 293 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INELSEV ENERGIE s.r.o. | 6 | 7 650 472 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnický materiál | 2 | 1 910 172 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 259 347 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 3 | 2 820 472 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 259 347 Kč |
| TEPVOS, spol. s r.o. | 1 | 230 059 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 1 | 169 037 Kč |
| Univerzita Pardubice | 1 | 152 766 Kč |
| Teplárna Písek, a.s. | 1 | 60 621 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INELSEV ENERGIE s.r.o. | 8 | 3 692 301 Kč |