Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 01.07.1993 |
| IČO | 48804843 |
| Datová schránka | itmkh8u |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 274 smluv za celkem 65 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
8,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 31,58 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 3 | 1 375 770 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 260 000 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 2 | 0 Kč |
| Telco | 2 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Hortenzie, příspěvková organizace | 20 | 6 500 754 Kč |
| Město Frenštát pod Radhoštěm | 2 | 430 000 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 4 | 0 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
18 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 41,86 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 2 | 12 116 359 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 3 376 226 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 422 290 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 335 960 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 107 832 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 82 341 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 79 255 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 78 650 Kč |
| Telekomunikační služby | 6 | 0 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 4 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Hortenzie, příspěvková organizace | 33 | 17 711 744 Kč |
| Město Frenštát pod Radhoštěm | 1 | 320 000 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 107 832 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 4 | 0 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 4 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 5 114 796 Kč |
| Nábytek | 2 | 944 541 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 557 810 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 480 000 Kč |
| Zdravotnictví | 3 | 280 904 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 197 865 Kč |
| Energie | 1 | 77 261 Kč |
| IT | 1 | 72 600 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 6 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 0 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Hortenzie, příspěvková organizace | 27 | 8 657 875 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 7 | 377 520 Kč |
| Město Frenštát pod Radhoštěm | 1 | 320 000 Kč |
| Město Kopřivnice | 1 | 60 000 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 8 645 082 Kč |
| Čisticí výrobky | 2 | 665 500 Kč |
| Nábytek | 3 | 410 159 Kč |
| IT Hardware | 1 | 367 758 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 206 321 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 200 000 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 158 338 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 129 950 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 5 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 0 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 0 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Hortenzie, příspěvková organizace | 35 | 12 700 116 Kč |
| Město Frenštát pod Radhoštěm | 1 | 200 000 Kč |
| Město Kopřivnice | 1 | 60 000 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 6 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 3 675 436 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 946 772 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 312 753 Kč |
| IT Hardware | 1 | 224 552 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 191 840 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 186 600 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 90 000 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 9 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Hortenzie, příspěvková organizace | 27 | 7 114 302 Kč |
| Město Frenštát pod Radhoštěm | 1 | 150 000 Kč |
| Město Kopřivnice | 1 | 60 000 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 9 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 4 736 418 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 266 939 Kč |
| IT | 1 | 211 281 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 189 500 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 94 380 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 90 000 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 63 888 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 6 | 0 Kč |
| Odpady | 2 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Hortenzie, příspěvková organizace | 15 | 5 736 307 Kč |
| Město Frenštát pod Radhoštěm | 2 | 79 500 Kč |
| Město Kopřivnice | 1 | 60 000 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 6 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 761 876 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 1 134 820 Kč |
| IT | 1 | 160 671 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 83 490 Kč |
| Sociální služby | 1 | 78 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 70 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 6 050 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Hortenzie, příspěvková organizace | 11 | 3 537 000 Kč |
| Město Frenštát pod Radhoštěm | 1 | 78 000 Kč |
| Město Kopřivnice | 1 | 70 000 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEMEX, spol. s r.o. | 1 | 1 761 876 Kč |
| MALÝ A VELKÝ, spol. s r.o. | 1 | 954 530 Kč |
| AUDY s.r.o. | 2 | 260 518 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 160 671 Kč |
| Domov Hortenzie, příspěvková organizace | 3 | 148 000 Kč |
| COMELS spol. s r.o. | 1 | 85 361 Kč |
| Babka Rostislav, Ing. | 1 | 83 490 Kč |
| Pavel Michna | 1 | 82 450 Kč |
| Firstpower a.s. | 1 | 72 600 Kč |
| HAMROZI s.r.o. | 1 | 69 454 Kč |
| Hotelová škola, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace | 1 | 6 050 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 45,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 191 180 Kč |
| Kancelář | 1 | 70 725 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 66 550 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 0 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Hortenzie, příspěvková organizace | 5 | 491 471 Kč |
| Město Frenštát pod Radhoštěm | 1 | 0 Kč |
| Město Kopřivnice | 1 | 0 Kč |
| RBP, zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stroje a zařízení | 2 | 310 705 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 238 911 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 149 450 Kč |
| Právní služby | 1 | 131 648 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 116 500 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 67 230 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Hortenzie, příspěvková organizace | 10 | 1 170 726 Kč |
| Město Frenštát pod Radhoštěm | 1 | 61 500 Kč |
| Město Kopřivnice | 1 | 55 000 Kč |
| RBP, zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| UNIS COOL, s.r.o. | 1 | 238 911 Kč |
| RETIGO s.r.o. | 1 | 233 564 Kč |
| AGROCAR s.r.o. | 1 | 149 450 Kč |
| Up Česká republika s.r.o. | 1 | 131 648 Kč |
| Domov Hortenzie, příspěvková organizace | 3 | 116 500 Kč |
| CLIMART s.r.o. | 1 | 104 872 Kč |
| AUDY s.r.o. | 1 | 87 314 Kč |
| AMBRA - Group, s.r.o. | 1 | 80 596 Kč |
| SPEDOS Servis s.r.o. | 1 | 77 141 Kč |
| Výrobní družstvo VKUS Frýdek-Místek | 1 | 67 230 Kč |
| Hotelová škola, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 26,32 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 878 750 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 442 355 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 251 850 Kč |
| Kancelář | 2 | 209 421 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 196 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 74 629 Kč |
| Zdravotnictví | 4 | 0 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Hortenzie, příspěvková organizace | 11 | 2 198 319 Kč |
| Město Frenštát pod Radhoštěm | 1 | 100 000 Kč |
| Hotelová škola, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 0 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 2 | 0 Kč |
| RBP, zdravotní pojišťovna | 2 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdeněk Srněnský | 1 | 450 542 Kč |
| Autocentrum Lukáš s.r.o. | 1 | 442 355 Kč |
| Jan Tabach | 1 | 428 208 Kč |
| Alliance Laundry CE s.r.o. | 1 | 251 850 Kč |
| AMBRA - Group, s.r.o. | 1 | 121 780 Kč |
| Domov Hortenzie, příspěvková organizace | 8 | 100 000 Kč |
| CAE Support, s.r.o. | 1 | 96 000 Kč |
| KORY Invest a.s. | 1 | 87 641 Kč |
| AUDY s.r.o. | 1 | 87 314 Kč |
| DENTIMED s.r.o. | 1 | 83 600 Kč |
| Sahm s.r.o. | 1 | 74 629 Kč |
| PIONÝRů spol. s r.o. | 1 | 74 400 Kč |