Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 21.09.1993 |
| IČO | 48910201 |
| Datová schránka | b4xnds3 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 43 smluv za celkem 37 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAKO Brno, a.s. | 2 | 3 630 000 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FCC Žabčice, s.r.o. | 3 | 3 630 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 11 | 12 060 124 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAKO Brno, a.s. | 8 | 11 979 000 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 81 124 Kč |
| Služby města Moravský Krumlov, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FCC Žabčice, s.r.o. | 11 | 12 060 124 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 7 | 8 470 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAKO Brno, a.s. | 6 | 8 470 000 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FCC Žabčice, s.r.o. | 7 | 8 470 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 7 | 8 579 868 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAKO Brno, a.s. | 8 | 10 311 136 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FCC Žabčice, s.r.o. | 8 | 10 311 136 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 5 | 3 182 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAKO Brno, a.s. | 2 | 1 730 300 Kč |
| 1 | 726 000 Kč | |
| Statutární město Brno | 1 | 726 000 Kč |
| Obec Šumice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FCC Žabčice, s.r.o. | 5 | 3 182 300 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 3 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAKO Brno, a.s. | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FCC Žabčice, s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAKO Brno, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FCC Žabčice, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SAKO Brno, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FCC Žabčice, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Pohořelice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FCC Žabčice, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 1 | 968 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 968 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FCC Žabčice, s.r.o. | 1 | 968 000 Kč |