Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 01.01.1994 |
| IČO | 60071346 |
| Datová schránka | camr8cv |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 575 smluv za celkem 1 mld. Kč;
29 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 6 534 000 Kč |
| Zemědělství | 3 | 442 195 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihočeský kraj | 2 | 30 206 682 Kč |
| Město Strakonice | 1 | 14 909 530 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 2 | 11 941 732 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 16 | 5 085 540 Kč |
| Technické služby Prachatice, s.r.o. | 2 | 3 811 500 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 1 802 913 Kč |
| Město Písek | 1 | 399 300 Kč |
| Městské lesy Prachatice, s.r.o. | 1 | 242 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reno Šumava a.s. | 26 | 68 399 197 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,78 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 35 | 203 440 859 Kč |
| Písky a jíly | 3 | 32 530 705 Kč |
| Zemědělství | 54 | 17 646 365 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 998 855 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 572 153 Kč |
| Přírodní zdroje | 1 | 363 000 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 278 510 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 120 395 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 110 071 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 99 903 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 4 | 76 771 084 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 14 | 58 604 872 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 7 | 38 279 380 Kč |
| Město Strakonice | 2 | 28 475 898 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 57 | 19 336 605 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 2 | 13 804 372 Kč |
| Správa Národního parku Šumava | 1 | 9 020 066 Kč |
| Město Vimperk | 1 | 4 645 311 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 2 | 4 275 041 Kč |
| Technické služby Prachatice, s.r.o. | 6 | 3 164 637 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 3 | 3 100 702 Kč |
| Město Písek | 3 | 2 788 361 Kč |
| Krajské školní hospodářství, České Budějovice, U Zimního stadionu 1952/2 | 2 | 749 790 Kč |
| Městské lesy Prachatice, s.r.o. | 1 | 363 000 Kč |
| Město Prachatice | 1 | 358 766 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 120 395 Kč |
| Domovní a bytová správa města Písku | 1 | 90 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reno Šumava a.s. | 108 | 263 949 030 Kč |
| ŠTOLKA - STAVKO s.r.o. | 1 | 51 917 856 Kč |
| Pokrývka spol. s r.o. | 1 | 51 917 856 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 1 | 51 917 856 Kč |
| Jan Štolka - STAVKO | 1 | 51 917 856 Kč |
| Kámen a písek, spol. s r.o. | 1 | 23 222 925 Kč |
| KAMENOLOMY ČR s.r.o. | 1 | 23 222 925 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 54 450 000 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 22 461 643 Kč |
| Zemědělství | 63 | 14 145 459 Kč |
| Písky a jíly | 2 | 9 048 485 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 3 851 322 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 601 975 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 63 | 68 407 660 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 5 | 21 491 236 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 4 | 9 975 845 Kč |
| Krajské školní hospodářství, České Budějovice, U Zimního stadionu 1952/2 | 1 | 2 779 128 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 2 | 1 303 040 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 601 975 Kč |
| Město Písek | 1 | 497 000 Kč |
| Nemocnice Prachatice, a.s. | 1 | 89 257 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reno Šumava a.s. | 78 | 105 145 141 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,74 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 55 | 11 443 147 Kč |
| Písky a jíly | 2 | 10 272 295 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 3 700 394 Kč |
| Přírodní zdroje | 2 | 615 890 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 1 | 83 411 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 62 | 12 504 457 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 10 003 675 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 3 531 359 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 2 | 676 874 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 2 | 352 031 Kč |
| Město Prachatice | 1 | 108 051 Kč |
| Nemocnice Prachatice, a.s. | 1 | 66 683 Kč |
| Lesy města Písku s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reno Šumava a.s. | 73 | 27 243 130 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,89 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,89 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Písky a jíly | 3 | 11 765 735 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 7 450 680 Kč |
| Zemědělství | 36 | 7 192 762 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 4 492 268 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 9 | 920 787 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 555 390 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 468 633 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 325 151 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 68 494 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 3 | 14 860 623 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 37 | 7 517 913 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 7 223 948 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 6 | 2 196 336 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 555 390 Kč |
| Správa Národního parku Šumava | 1 | 468 633 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 111 320 Kč |
| Statutární město České Budějovice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reno Šumava a.s. | 53 | 32 934 164 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Přírodní zdroje | 2 | 37 603 654 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 27 974 466 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 3 821 747 Kč |
| Zemědělství | 4 | 892 315 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 5 | 51 154 515 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 2 | 10 499 654 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 5 | 8 214 694 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 2 | 423 319 Kč |
| Nemocnice Prachatice, a.s. | 1 | 81 263 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reno Šumava a.s. | 15 | 70 373 445 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 69 884 008 Kč |
| Písky a jíly | 3 | 10 804 635 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 6 230 436 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 2 450 062 Kč |
| Přírodní zdroje | 2 | 1 108 602 Kč |
| Technické služby | 1 | 748 740 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 287 145 Kč |
| Zemědělství | 1 | 145 200 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 116 160 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 63 525 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 7 | 31 062 746 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 8 | 29 158 847 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 4 | 26 165 931 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 4 278 863 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 617 342 Kč |
| Městské lesy Prachatice, s.r.o. | 1 | 491 260 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 63 525 Kč |
| Lesy města Písku s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reno Šumava a.s. | 25 | 91 838 513 Kč |
| Kámen a písek, spol. s r.o. | 1 | 4 278 863 Kč |
| KAMENOLOMY ČR s.r.o. | 1 | 4 278 863 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,93 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 35 | 180 032 090 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 4 | 29 869 621 Kč |
| Písky a jíly | 2 | 6 897 242 Kč |
| Služby závodních jídelen | 16 | 6 425 403 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 2 459 942 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 1 813 669 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 846 443 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 662 825 Kč |
| Textilie | 1 | 639 715 Kč |
| Technické služby | 1 | 531 146 Kč |
| Zemědělství | 1 | 145 200 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 118 051 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 76 230 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 27 | 112 756 385 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 10 | 81 830 542 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 7 | 16 571 833 Kč |
| Město Vimperk | 3 | 7 395 927 Kč |
| Město Prachatice | 2 | 1 210 000 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 2 | 988 195 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 468 754 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 320 953 Kč |
| Obec Číčenice | 1 | 200 791 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 60 850 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reno Šumava a.s. | 56 | 221 804 230 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,97 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 13,43 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 52 | 211 245 613 Kč |
| Písky a jíly | 2 | 6 517 399 Kč |
| Textilie | 7 | 5 274 371 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 3 210 024 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 18 | 1 703 860 Kč |
| Technické služby | 2 | 1 113 200 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 568 531 Kč |
| Přírodní zdroje | 2 | 294 877 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 26 | 109 895 430 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 9 | 54 483 684 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 13 | 38 067 502 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 2 | 7 152 804 Kč |
| Jihočeský kraj | 3 | 6 674 719 Kč |
| Město Vimperk | 2 | 5 256 619 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 4 | 1 885 184 Kč |
| Město Prachatice | 3 | 1 230 881 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 483 177 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 294 877 Kč |
| Technické služby města Příbrami, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Statutární město České Budějovice | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Prachatice, Vodňanská 287 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reno Šumava a.s. | 67 | 225 424 877 Kč |
| Základní škola Prachatice, Vodňanská 287 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,17 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Písky a jíly | 86 | 444 559 691 Kč |
| Pojišťovací služby | 21 | 314 031 482 Kč |
| Stavebnictví | 45 | 154 810 930 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 14 989 209 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 9 712 127 Kč |
| Zemědělství | 4 | 5 690 223 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 11 | 3 254 609 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 815 861 Kč |
| Technické služby | 1 | 417 999 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 16 | 109 457 397 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 6 | 44 240 167 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 9 | 30 951 846 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 16 | 30 686 888 Kč |
| Jihočeský kraj | 2 | 9 873 478 Kč |
| Město Vimperk | 2 | 2 941 389 Kč |
| Město Prachatice | 2 | 2 114 000 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 2 | 1 320 197 Kč |
| Obec Číčenice | 1 | 754 036 Kč |
| Město Jindřichův Hradec | 1 | 308 164 Kč |
| Městské služby Vimperk, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reno Šumava a.s. | 58 | 232 647 563 Kč |