Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 2 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Marian Solčanský
změna 01.08.2024
| Založeno | 01.01.1995 |
| IČO | 60103329 |
| Datová schránka | 3z4wwnj |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 123 smluv za celkem 36 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
13,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BOHEMIA COMPUTERS s.r.o. | 1 | 384 800 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 32 490 Kč |
| NUOVO CAFFE s.r.o. | 1 | 24 000 Kč |
| Gymnázium K. V. Raise a Střední odborné učiliště, Hlinsko, Adámkova 55 | 1 | 16 764 Kč |
| Mlékárna Polná spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium K. V. Raise a Střední odborné učiliště, Hlinsko, Adámkova 55 | 4 | 441 290 Kč |
| Město Hlinsko | 1 | 16 764 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 1 356 564 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 840 520 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 618 410 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 578 380 Kč |
| IT Hardware | 1 | 418 047 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 304 000 Kč |
| IT | 1 | 97 863 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 98 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium K. V. Raise a Střední odborné učiliště, Hlinsko, Adámkova 55 | 4 | 1 356 662 Kč |
| Regionální rozvojová agentura Pardubického kraje, ve zkrácené formě - RRA PK | 1 | 740 520 Kč |
| CK Royal s.r.o. | 1 | 618 410 Kč |
| ILBprostav s.r.o. | 1 | 578 380 Kč |
| BOHEMIA COMPUTERS s.r.o. | 1 | 418 047 Kč |
| PRO TRAVEL CK, s.r.o. | 1 | 304 000 Kč |
| Czech LANA, s.r.o. | 1 | 100 000 Kč |
| Asseco Solutions, a.s. | 1 | 97 863 Kč |
| Mias OC spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| Mlékárna Hlinsko, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium K. V. Raise a Střední odborné učiliště, Hlinsko, Adámkova 55 | 10 | 2 857 220 Kč |
| Pardubický kraj | 1 | 1 332 288 Kč |
| Město Hlinsko | 1 | 24 276 Kč |
| Školní jídelna Hlinsko, Ležáků 1449 | 1 | 98 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 11 242 170 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 101 930 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 75 938 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pardubický kraj | 3 | 8 770 810 Kč |
| Město Hlinsko | 2 | 2 471 360 Kč |
| Gymnázium K. V. Raise a Střední odborné učiliště, Hlinsko, Adámkova 55 | 6 | 233 168 Kč |
| Školní jídelna Hlinsko, Ležáků 1449 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 221 300 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 150 706 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 123 300 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 87 544 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 40 205 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium K. V. Raise a Střední odborné učiliště, Hlinsko, Adámkova 55 | 14 | 2 210 558 Kč |
| Pardubický kraj | 2 | 150 706 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 123 300 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 21,43 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 3 030 180 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 940 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 5 | 419 600 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 146 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 75 000 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium K. V. Raise a Střední odborné učiliště, Hlinsko, Adámkova 55 | 7 | 3 569 780 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 940 000 Kč |
| Ondřej Štolfa | 1 | 146 000 Kč |
| BHB Dědová s.r.o. | 1 | 78 000 Kč |
| Školní jídelna Hlinsko, Ležáků 1449 | 1 | 75 000 Kč |
| Savencia Fromage & Dairy Czech Republic, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Mlékárna Hlinsko, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Mlékárna Polná spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Hlinsko | 2 | 3 150 180 Kč |
| Gymnázium K. V. Raise a Střední odborné učiliště, Hlinsko, Adámkova 55 | 7 | 1 239 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 5 | 419 600 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 51 | 111 433 931 Kč |
| IT Hardware | 8 | 3 164 442 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 1 788 283 Kč |
| Průmyslové stroje | 4 | 796 877 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 660 268 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 215 310 Kč |
| Nábytek | 1 | 134 746 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 83 045 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 64 000 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium K. V. Raise a Střední odborné učiliště, Hlinsko, Adámkova 55 | 12 | 3 916 642 Kč |
| Pardubický kraj | 2 | 976 585 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 64 000 Kč |
| Město Hlinsko | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 17,65 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 8 | 1 185 038 Kč |
| Průmyslové stroje | 3 | 745 181 Kč |
| Stroje a zařízení | 3 | 463 501 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 243 200 Kč |
| IT | 1 | 174 204 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FELDER Group CZ s.r.o. | 2 | 515 275 Kč |
| Gymnázium K. V. Raise a Střední odborné učiliště, Hlinsko, Adámkova 55 | 3 | 243 200 Kč |
| ALKA HOLDING spol. s r.o. | 1 | 241 819 Kč |
| SEC electronic s.r.o. | 1 | 241 553 Kč |
| BT NÁŘADÍ s.r.o. | 1 | 229 906 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 199 843 Kč |
| HP TRONIC Zlín, spol. s r.o. | 1 | 174 204 Kč |
| HOUFEK a.s. | 1 | 166 460 Kč |
| PEDDY Group s.r.o. | 1 | 84 559 Kč |
| Bartoš nářadí s.r.o. | 1 | 81 058 Kč |
| DOBRÉ STROJE s.r.o. | 1 | 55 488 Kč |
| Savencia Fromage & Dairy Czech Republic, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Mlékárna Hlinsko, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Mlékárna Polná spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium K. V. Raise a Střední odborné učiliště, Hlinsko, Adámkova 55 | 14 | 1 990 164 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 243 200 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 23,08 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 66 | 13 489 529 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 15 | 12 141 876 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 281 600 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 92 075 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 73 459 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 0 Kč |
| Kancelář | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium K. V. Raise a Střední odborné učiliště, Hlinsko, Adámkova 55 | 4 | 973 714 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 940 000 Kč |
| X.A.Z, s.r.o. | 1 | 831 716 Kč |
| Caravan Centrum Pardubice s.r.o. | 1 | 489 900 Kč |
| ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB | 1 | 92 075 Kč |
| HUKY s.r.o. Elektro | 1 | 73 459 Kč |
| MY DVA group a.s. | 1 | 70 071 Kč |
| Mlékárna Hlinsko, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Moravia Lacto a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pardubický kraj | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium K. V. Raise a Střední odborné učiliště, Hlinsko, Adámkova 55 | 9 | 2 497 221 Kč |
| Pardubický kraj | 1 | 692 114 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 281 600 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stroje a zařízení | 22 | 3 382 134 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 15 | 2 170 607 Kč |
| IT | 15 | 1 904 465 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 8 | 832 093 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 687 000 Kč |
| Telco | 1 | 402 930 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 64 000 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební společnost Chrudim s.r.o. | 1 | 568 700 Kč |
| PODA a.s. | 1 | 402 930 Kč |
| Gymnázium K. V. Raise a Střední odborné učiliště, Hlinsko, Adámkova 55 | 4 | 182 300 Kč |
| Viessmann,spol. s r.o. | 1 | 137 625 Kč |
| SoftwareONE Czech Republic s.r.o. | 1 | 131 873 Kč |
| ALTECH, spol. s r.o. | 1 | 118 580 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium K. V. Raise a Střední odborné učiliště, Hlinsko, Adámkova 55 | 6 | 1 478 008 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 64 000 Kč |
| Město Hlinsko | 1 | 0 Kč |
| Pardubický kraj | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 37,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 22 | 18 401 618 Kč |
| Stavebnictví | 37 | 14 126 938 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 101 | 8 614 900 Kč |
| Služby závodních jídelen | 22 | 525 686 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium K. V. Raise a Střední odborné učiliště, Hlinsko, Adámkova 55 | 4 | 245 000 Kč |
| A-Zmont Chotěboř, s.r.o. | 1 | 118 777 Kč |
| Siemens, s.r.o. | 1 | 68 745 Kč |
| Školní jídelna Hlinsko, Ležáků 1449 | 1 | 0 Kč |
| GTS ALIVE s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 3 | 245 000 Kč |
| Gymnázium K. V. Raise a Střední odborné učiliště, Hlinsko, Adámkova 55 | 4 | 187 522 Kč |
| Mlékárna Hlinsko, a.s. | 1 | 0 Kč |