Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 31.12.1993 |
| IČO | 60469226 |
| Datová schránka | 3v6ric4 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 118 smluv za celkem 148 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 4 333 584 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kolektory Praha, a.s. | 1 | 4 333 584 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 4 333 584 Kč |
| BETOSAN a.s. | 1 | 4 333 584 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 18 | 26 602 367 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 24 | 34 601 599 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BETOSAN a.s. | 24 | 34 601 599 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 6 116 627 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 5 571 165 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 19 | 16 305 218 Kč |
| Kolektory Praha, a.s. | 2 | 6 116 627 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BETOSAN a.s. | 21 | 22 421 846 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 6 116 627 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 2 745 177 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 1 567 973 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 20 | 24 881 095 Kč |
| Střední průmyslová škola dopravní, a.s. | 1 | 1 567 973 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BETOSAN a.s. | 21 | 26 449 068 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 10 039 814 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 4 829 590 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 15 | 13 077 164 Kč |
| Kolektory Praha, a.s. | 3 | 4 829 590 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BETOSAN a.s. | 18 | 17 906 754 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 4 829 590 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 8 873 487 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 104 011 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kolektory Praha, a.s. | 2 | 8 873 487 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 7 | 5 557 879 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BETOSAN a.s. | 9 | 14 431 365 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 8 873 487 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 430 | 495 861 858 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 3 997 730 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 9 | 14 456 679 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BETOSAN a.s. | 9 | 14 456 679 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 3 176 516 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 2 037 617 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 7 | 7 380 681 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 3 345 028 Kč |
| Kolektory Praha, a.s. | 1 | 131 320 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BETOSAN a.s. | 10 | 10 857 028 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 179 | 364 276 670 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 1 932 137 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 493 954 Kč |
| Střední zemědělská škola, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Zápská 302 | 1 | 91 657 Kč |
| Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BETOSAN a.s. | 4 | 2 517 748 Kč |