Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Akciová společnost.
| Založeno | 01.07.1994 |
| IČO | 60713356 |
| Datová schránka | 65hextg |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 3702 smluv za celkem 9 mld. Kč;
216 smluv má zásadní nedostatek;
71 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
10,5 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,48 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,87 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,48 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 1 | 4 395 109 736 Kč |
| Zemědělství | 70 | 107 249 954 Kč |
| Paliva a oleje | 18 | 102 915 962 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 66 739 629 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 9 801 000 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 3 271 696 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 1 598 018 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 1 403 657 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 1 170 530 Kč |
| Technické služby | 2 | 1 112 486 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 5 | 1 111 833 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 254 100 Kč |
| Elektricke stroje | 2 | 220 537 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 216 348 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 177 980 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 138 591 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 96 800 Kč |
| Právní služby | 1 | 60 500 Kč |
| Odpady | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy města Brna, a.s. | 266 | 4 756 643 737 Kč |
| Statutární město Brno | 3 | 67 110 815 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 3 | 8 725 259 Kč |
| Ing. Vladimír Malec | 1 | 762 300 Kč |
| Karel Nachtigall | 1 | 350 900 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 1 | 216 348 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 198 779 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 94 380 Kč |
| Správa hřbitovů města Brna, příspěvková organizace | 1 | 68 970 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 2 | 16 011 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 3 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
16 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,52 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
9 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,98 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,22 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy města Brna, a.s. | 419 | 586 647 726 Kč |
| Statutární město Brno | 15 | 158 125 582 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 3 245 589 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 1 481 741 Kč |
| Veřejná zeleň města Brna, příspěvková organizace | 6 | 1 319 663 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 184 821 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 167 295 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 146 350 Kč |
| Město Blansko | 1 | 139 900 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 89 235 Kč |
| STAREZ - SPORT, a.s. | 1 | 84 700 Kč |
| Lipka - školské zařízení pro environmentální vzdělávání Brno, příspěvková organizace | 1 | 70 180 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Jihomoravského kraje, příspěvková organizace | 1 | 63 500 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 2 | 0 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,64 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 171 | 132 718 018 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 25 765 632 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 8 | 17 140 333 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 3 | 11 359 734 Kč |
| Paliva a oleje | 29 | 6 841 467 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 2 364 703 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 2 246 325 Kč |
| Technické služby | 11 | 1 988 757 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 7 | 1 660 386 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 5 | 1 136 413 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 928 070 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 823 115 Kč |
| Právní služby | 10 | 557 810 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 551 617 Kč |
| Odpady | 1 | 524 952 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 181 343 Kč |
| IT | 1 | 130 680 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 100 430 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 38 720 Kč |
| Spoření a repo operace | 5 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 0 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy města Brna, a.s. | 445 | 225 789 010 Kč |
| Statutární město Brno | 7 | 16 224 796 Kč |
| Veřejná zeleň města Brna, příspěvková organizace | 5 | 1 628 660 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 1 502 254 Kč |
| Správa hřbitovů města Brna, příspěvková organizace | 3 | 513 766 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 142 538 Kč |
| Energie Teplárny Brno, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 5 | 0 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 2 | 0 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
48 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 9,07 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,32 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy města Brna, a.s. | 500 | 197 072 784 Kč |
| Statutární město Brno | 7 | 188 178 742 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 4 152 000 Kč |
| Veřejná zeleň města Brna, příspěvková organizace | 6 | 1 346 130 Kč |
| Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje | 2 | 177 323 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 4 | 153 953 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 2 | 0 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
63 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 22,99 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,82 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,09 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 135 | 178 541 147 Kč |
| Paliva a oleje | 2 | 101 800 085 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 56 605 776 Kč |
| Stavebnictví | 20 | 33 245 804 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 4 | 11 812 565 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 8 951 580 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 1 123 467 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 980 100 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 915 244 Kč |
| Stroje a zařízení | 2 | 873 923 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 539 418 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 2 | 493 558 Kč |
| Právní služby | 3 | 350 000 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 237 993 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 186 762 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 184 396 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 100 430 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy města Brna, a.s. | 253 | 289 387 771 Kč |
| Statutární město Brno | 13 | 126 060 816 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 338 800 Kč |
| Veřejná zeleň města Brna, příspěvková organizace | 1 | 204 248 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 1 | 121 000 Kč |
| Městské lesy Znojmo, příspěvková organizace | 1 | 65 945 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 2 | 0 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
17 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,49 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
14 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,87 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
7 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,44 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy města Brna, a.s. | 453 | 309 384 598 Kč |
| Statutární město Brno | 19 | 72 063 836 Kč |
| 1 | 12 523 500 Kč | |
| Teplárny Brno, a.s. | 2 | 2 296 929 Kč |
| LESY - DREVO EU s.r.o. | 1 | 2 255 138 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 5 | 1 277 047 Kč |
| DALEN s.r.o. | 1 | 786 500 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 161 126 Kč |
| DŘEVOTRADING spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| STAREZ - SPORT, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Veřejná zeleň města Brna, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
24 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,72 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
47 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 11,52 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 310 | 496 443 627 Kč |
| Technické služby | 3 | 489 262 288 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 93 671 131 Kč |
| Stavebnictví | 24 | 84 009 591 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 13 229 330 Kč |
| Osobní vozidla | 4 | 13 044 019 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 9 | 7 863 185 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 4 439 617 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 3 096 390 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 1 452 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 5 | 684 691 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 236 216 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 157 300 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 121 000 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 108 900 Kč |
| Sociální služby | 1 | 84 680 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 67 518 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 0 Kč |
| Spoření a repo operace | 2 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 20 | 863 291 557 Kč |
| Lesy města Brna, a.s. | 348 | 213 772 680 Kč |
| FORESTRA, s. r. o., odštěpný závod | 1 | 97 671 200 Kč |
| WOOD & PAPER a.s. | 4 | 10 327 761 Kč |
| 1 | 9 680 000 Kč | |
| Lesy Beskydy, a.s. | 2 | 6 340 400 Kč |
| ProEx 2000, spol. s r.o. | 1 | 5 445 000 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 3 | 4 866 330 Kč |
| Chodská lesní s.r.o. | 2 | 3 218 600 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 3 | 2 901 571 Kč |
| LESY - DREVO EU s.r.o. | 1 | 2 746 700 Kč |
| DŘEVOTRADING spol. s r.o. | 1 | 1 355 200 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 3 | 907 706 Kč |
| Peter Filoviat | 1 | 726 000 Kč |
| JIŘÍ ŠTROUF s.r.o. | 1 | 484 000 Kč |
| Ostravské městské lesy a zeleň, s.r.o. | 1 | 423 500 Kč |
| STAVOSPOL, s.r.o. | 1 | 363 000 Kč |
| WOOD TRADING s.r.o. | 1 | 332 750 Kč |
| Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje | 1 | 230 000 Kč |
| 51013452 | 1 | 217 800 Kč |
| Veterinární univerzita Brno | 2 | 205 700 Kč |
| ŽSD a.s. | 1 | 181 500 Kč |
| H - REKULTIVACE, a.s. | 1 | 176 727 Kč |
| Veřejná zeleň města Brna, příspěvková organizace | 2 | 116 160 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 103 758 Kč |
| ADAM - zahradnická a.s. | 1 | 0 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,34 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
9 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,08 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
99 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,90 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 240 | 122 847 251 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 31 041 398 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 15 459 722 Kč |
| Stavebnictví | 15 | 12 685 491 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 8 969 730 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 4 803 908 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 4 005 645 Kč |
| Technické služby | 4 | 2 831 960 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 2 | 1 452 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 561 295 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 526 350 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 3 | 403 341 Kč |
| IT Hardware | 1 | 218 727 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 114 999 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 75 879 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy města Brna, a.s. | 265 | 145 596 426 Kč |
| Statutární město Brno | 14 | 53 425 246 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 4 891 398 Kč |
| Zelená biomasa a.s. | 1 | 1 210 000 Kč |
| Chodská lesní s.r.o. | 1 | 1 089 000 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 736 854 Kč |
| MOSAIC spol. s r.o. | 1 | 605 000 Kč |
| Renata Horáková | 1 | 314 600 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 170 610 Kč |
| Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje | 1 | 114 999 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 1 | 110 674 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 0 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Veřejná zeleň města Brna, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,56 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,17 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
49 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 19,14 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 185 | 71 467 724 Kč |
| Stavebnictví | 18 | 25 724 116 Kč |
| Dary a dotace | 7 | 12 133 530 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 9 503 574 Kč |
| Osobní vozidla | 3 | 5 722 077 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 3 | 5 655 540 Kč |
| Stroje a zařízení | 5 | 3 905 571 Kč |
| Technické služby | 4 | 2 952 960 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 2 179 090 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 1 703 680 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 4 | 737 011 Kč |
| IT | 1 | 701 800 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 613 833 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 229 295 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 204 071 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 127 716 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 100 000 Kč |
| Sociální služby | 1 | 3 140 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy města Brna, a.s. | 224 | 98 153 261 Kč |
| Statutární město Brno | 17 | 32 819 241 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 3 | 6 255 530 Kč |
| SILVA CZ, s.r.o. | 2 | 3 542 880 Kč |
| Peter Filoviat | 1 | 1 548 800 Kč |
| STAREZ - SPORT, a.s. | 1 | 961 950 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 433 000 Kč |
| Městská zeleň Znojmo, příspěvková organizace | 1 | 127 716 Kč |
| Karlforst s.r.o. | 1 | 92 599 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 1 | 85 148 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 83 071 Kč |
| Sport pro Brno, z.s. | 1 | 0 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Veřejná zeleň města Brna, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
31 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,86 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,07 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,73 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 165 | 75 574 414 Kč |
| Stavebnictví | 18 | 26 239 444 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 8 472 845 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 5 851 267 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 4 090 001 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 3 630 000 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 1 270 500 Kč |
| Voda a potraviny | 2 | 1 155 550 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 907 488 Kč |
| Technické služby | 1 | 726 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 599 502 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 245 860 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 3 | 221 249 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 215 259 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 139 150 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 101 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 94 864 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 85 813 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 82 280 Kč |
| IT | 3 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy města Brna, a.s. | 208 | 92 654 518 Kč |
| Statutární město Brno | 12 | 25 367 695 Kč |
| SILVA CZ, s.r.o. | 3 | 6 325 880 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 4 781 428 Kč |
| Peter Filoviat | 1 | 2 129 600 Kč |
| LESS & TIMBER, a.s. | 2 | 1 573 000 Kč |
| Dřevozpracující družstvo | 1 | 1 143 450 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 876 300 Kč |
| Správa lesů - OLH, s.r.o. | 1 | 302 500 Kč |
| MOSAIC spol. s r.o. | 1 | 290 400 Kč |
| Veřejná zeleň města Brna, příspěvková organizace | 2 | 242 000 Kč |
| Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje | 2 | 241 758 Kč |
| Městská zeleň Znojmo, příspěvková organizace | 1 | 85 813 Kč |
| Ekostavby Brno, a.s. | 1 | 72 600 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 60 500 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 0 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 1 | 0 Kč |