Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. v insolvenci.
| Založeno | 13.04.1994 |
| IČO | 60775840 |
| Datová schránka | s58cji8 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 86 smluv za celkem 17 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 30,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 3 | 1 881 792 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 4 | 532 140 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 68 739 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnická záchranná služba Jihomoravského kraje, příspěvková organizace | 2 | 1 881 792 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje | 1 | 467 835 Kč |
| Město Podbořany | 1 | 220 715 Kč |
| Ministerstvo obrany | 2 | 133 044 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 62 978 Kč |
| Letiště Ostrava, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Horská služba ČR, o.p.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZAHAS s.r.o. | 10 | 2 766 364 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 23,08 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 31 | 18 924 138 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 7 | 1 550 385 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 160 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje | 5 | 1 025 054 Kč |
| Ministerstvo obrany | 2 | 622 995 Kč |
| Horská služba ČR, o.p.s. | 1 | 106 218 Kč |
| Statutární město Olomouc | 1 | 65 900 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 62 336 Kč |
| Letiště Ostrava, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZAHAS s.r.o. | 13 | 1 882 503 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 42,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 197 160 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 60 500 Kč |
| Řemesla | 2 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje | 1 | 197 160 Kč |
| Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje | 1 | 71 471 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 60 500 Kč |
| Město Týnec nad Sázavou | 1 | 21 718 Kč |
| Letiště Ostrava, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZAHAS s.r.o. | 7 | 350 849 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 177 681 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 758 565 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 5 | 642 033 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 224 100 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 181 500 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 176 878 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 104 300 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 90 000 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 37 813 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje | 2 | 1 337 681 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 1 | 758 565 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 224 100 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 181 500 Kč |
| Město Kraslice | 1 | 170 772 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Karlovarského kraje | 1 | 161 594 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 154 026 Kč |
| Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy | 1 | 136 575 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 3 | 127 777 Kč |
| Město Jeseník | 1 | 104 300 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje | 1 | 98 615 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 90 000 Kč |
| Město Znojmo | 1 | 86 914 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje | 1 | 67 798 Kč |
| Město Týnec nad Sázavou | 1 | 59 130 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZAHAS s.r.o. | 18 | 3 759 347 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 2 | 2 117 505 Kč |
| Průmyslové stroje | 21 | 1 989 685 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 42 | 1 079 352 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 6 | 841 136 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 147 030 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 136 557 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 135 617 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 9 317 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje | 3 | 2 222 576 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 3 | 514 677 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Karlovarského kraje | 1 | 374 776 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 314 969 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje | 1 | 151 311 Kč |
| Město Kadaň | 1 | 136 806 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 1 | 136 557 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje | 1 | 112 029 Kč |
| Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky | 1 | 97 949 Kč |
| Město Dvůr Králové nad Labem | 1 | 82 000 Kč |
| Město Týnec nad Sázavou | 2 | 51 060 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 9 317 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZAHAS s.r.o. | 20 | 4 204 027 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 11 | 7 741 345 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 4 | 2 025 243 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 73 205 Kč |
| IT Hardware | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje | 2 | 1 790 050 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 2 | 275 688 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 115 200 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 73 205 Kč |
| Město Hranice | 1 | 58 015 Kč |
| Město Frýdlant nad Ostravicí | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZAHAS s.r.o. | 8 | 2 312 158 Kč |