Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 2 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Marcela Řeháková
změna 01.08.2024
| Založeno | 01.01.1995 |
| IČO | 61515451 |
| Datová schránka | unpwqtr |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 423 smluv za celkem 81 mil. Kč;
9 smluv má zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
5,4 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 689 994 Kč |
| IT | 1 | 170 439 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Spoření a repo operace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JMV tech s.r.o. | 1 | 4 380 684 Kč |
| Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace | 6 | 1 896 107 Kč |
| Coleman S.I., a.s. | 1 | 1 514 920 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 1 409 322 Kč |
| Arco truhlářství s.r.o. | 1 | 1 001 016 Kč |
| Václav Jón | 3 | 689 994 Kč |
| Učitel naživo, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, z. ú. | 1 | 319 440 Kč |
| Insion s.r.o. | 1 | 219 800 Kč |
| Asseco Solutions, a.s. | 1 | 170 439 Kč |
| R36.cz, s.r.o. | 1 | 122 570 Kč |
| Nadace VIA | 1 | 96 000 Kč |
| Mgr. Radek Blahota | 1 | 0 Kč |
| Poradna pro integraci, z. ú. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace | 16 | 9 924 184 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 1 410 197 Kč |
| Ústecký kraj | 3 | 485 910 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,08 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 5 | 6 275 066 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 2 557 615 Kč |
| IT Hardware | 1 | 2 491 874 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 1 264 035 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 10 | 1 215 074 Kč |
| Služby závodních jídelen | 8 | 1 141 200 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 496 758 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 186 340 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 157 300 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 77 875 Kč |
| Telco | 1 | 75 264 Kč |
| Letecká přeprava | 1 | 4 920 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace | 21 | 11 613 847 Kč |
| ENGEL s.r.o. | 1 | 2 491 874 Kč |
| PS projekty spol. s r.o. | 3 | 436 810 Kč |
| RENBAU s.r.o. Teplice | 2 | 325 090 Kč |
| Jan Urbanczyk | 1 | 308 066 Kč |
| TEPGASTRO s.r.o. | 2 | 211 452 Kč |
| Marek Olexa | 2 | 164 398 Kč |
| REGTES spol. s r.o. | 1 | 124 449 Kč |
| A.K.T. s.r.o. | 1 | 120 960 Kč |
| Visual Systems s.r.o. | 1 | 118 900 Kč |
| Desmex s.r.o. | 1 | 113 764 Kč |
| Michal Štěpánek | 1 | 108 114 Kč |
| TANA school s.r.o. | 1 | 105 785 Kč |
| MEGAWATT s.r.o. | 1 | 99 797 Kč |
| HELIOSYSTEMS s.r.o. | 1 | 98 010 Kč |
| Radim Kolář | 1 | 80 375 Kč |
| DŘEVOTEP PLUS s.r.o. | 1 | 77 440 Kč |
| Vodafone Czech Republic a.s. | 1 | 75 264 Kč |
| KOVO, výrobní družstvo | 1 | 74 087 Kč |
| Křovina s.r.o. | 1 | 73 101 Kč |
| TEHUM, a.s. | 1 | 66 246 Kč |
| AZ-PROŠKOLY s.r.o. | 1 | 62 040 Kč |
| AIR WORLD SERVICES a.s. | 1 | 4 920 Kč |
| Dům dětí a mládeže, Teplice, Masarykova 70, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| RICOH Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace | 32 | 8 263 863 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 5 944 878 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 1 264 035 Kč |
| Dům kultury Teplice | 9 | 1 066 703 Kč |
| Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice, příspěvková organizace | 1 | 160 000 Kč |
| Statutární město Teplice | 1 | 157 300 Kč |
| ČEZ Teplárenská, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Dům dětí a mládeže, Teplice, Masarykova 70, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 1 520 727 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 5 | 569 305 Kč |
| IT Hardware | 1 | 185 856 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 121 000 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace | 14 | 3 693 405 Kč |
| MSN Solar s.r.o. | 1 | 869 579 Kč |
| AEC NOVÁK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace | 4 | 1 706 583 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 1 034 517 Kč |
| Dům kultury Teplice | 5 | 569 305 Kč |
| Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15, příspěvková organizace | 1 | 262 000 Kč |
| Statutární město Teplice | 1 | 121 000 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
24 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 16,78 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,70 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,80 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 7 948 545 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 1 155 593 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 861 680 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 1 | 658 240 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 502 243 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 457 622 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 3 | 360 846 Kč |
| IT Hardware | 2 | 334 208 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 266 200 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 99 | 253 385 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace | 132 | 8 456 427 Kč |
| MATURE TEPLICE s.r.o. | 1 | 3 690 305 Kč |
| KLEMENT Construction a.s. | 1 | 2 177 785 Kč |
| TERTOMA, s.r.o. | 2 | 1 740 565 Kč |
| PS projekty spol. s r.o. | 2 | 457 622 Kč |
| Tatjana Spurná | 1 | 348 980 Kč |
| RENBAU s.r.o. Teplice | 2 | 342 788 Kč |
| COLMEX s.r.o. | 1 | 339 890 Kč |
| CZC.cz s.r.o. | 1 | 233 167 Kč |
| Křovina s.r.o. | 1 | 109 989 Kč |
| Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o. | 1 | 101 041 Kč |
| Radek Čekalský | 1 | 88 900 Kč |
| KONCEPT EKOTECH s.r.o. | 1 | 50 820 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace | 15 | 9 681 853 Kč |
| Ústecký kraj | 3 | 1 750 183 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 861 680 Kč |
| Regionální muzeum v Teplicích, příspěvková organizace | 1 | 658 240 Kč |
| Dům kultury Teplice | 3 | 360 846 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 118 | 301 038 Kč |
| SPORTARÉNA TEPLICE příspěvková organizace | 1 | 266 200 Kč |
| ČEZ Teplárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
81 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 90,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 661 500 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 3 | 357 843 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 297 241 Kč |
| IT | 1 | 87 056 Kč |
| IT Hardware | 1 | 84 615 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 28 713 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 79 | 0 Kč |
| Spoření a repo operace | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace | 85 | 1 019 343 Kč |
| MATURE TEPLICE s.r.o. | 1 | 297 241 Kč |
| Stavebniny Černý, s.r.o. | 1 | 192 987 Kč |
| Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o. | 1 | 87 056 Kč |
| LOSAN s.r.o. | 1 | 84 615 Kč |
| Asseco Solutions, a.s. | 1 | 28 713 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace | 5 | 690 612 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 661 500 Kč |
| Dům kultury Teplice | 3 | 357 843 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 80 | 0 Kč |
| SPORTARÉNA TEPLICE příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 591 715 Kč |
| IT | 2 | 353 157 Kč |
| IT Hardware | 1 | 215 510 Kč |
| Odpady | 1 | 200 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 164 174 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 67 322 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace | 5 | 807 226 Kč |
| NEXINEO CZ s.r.o. | 1 | 235 599 Kč |
| Marius Pedersen a.s. | 1 | 200 000 Kč |
| RENBAU s.r.o. Teplice | 1 | 164 174 Kč |
| Radomír Haas | 1 | 130 680 Kč |
| Pavel Prosický | 1 | 117 558 Kč |
| TERAsport-Müller, s.r.o. | 1 | 93 428 Kč |
| Zdeněk Lázok | 1 | 84 095 Kč |
| Dům kultury Teplice | 1 | 67 322 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace | 8 | 1 092 856 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 591 715 Kč |
| Ústecký kraj | 2 | 215 510 Kč |
| ČEZ Teplárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| SPORTARÉNA TEPLICE příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 3 157 875 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 945 620 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 7 | 876 598 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 564 537 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 479 509 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 152 325 Kč |
| IT Hardware | 1 | 151 542 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 55 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace | 7 | 4 482 541 Kč |
| Věra Součková | 1 | 720 000 Kč |
| Dům kultury Teplice | 6 | 706 398 Kč |
| Pisklák Libor, Ak. soch. | 1 | 170 200 Kč |
| Marek Olexa | 1 | 152 325 Kč |
| LOSAN s.r.o. | 1 | 151 542 Kč |
| RENBAU s.r.o. Teplice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dům zahraniční spolupráce | 2 | 3 002 412 Kč |
| Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace | 11 | 1 900 465 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 945 620 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 479 509 Kč |
| Česko-německý fond budoucnosti, nadační fond | 1 | 55 000 Kč |
| ČEZ Teplárenská, a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 3 | 6 164 021 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 2 486 632 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 750 465 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 6 | 605 576 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 200 624 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 194 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 91 795 Kč |
| Kancelář | 1 | 64 200 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Spoření a repo operace | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace | 10 | 9 735 716 Kč |
| Dům kultury Teplice | 5 | 538 254 Kč |
| ČEČRLE - STŘECHA s.r.o. | 1 | 200 590 Kč |
| Křovina s.r.o. | 1 | 157 411 Kč |
| Josef Luňáček | 1 | 121 036 Kč |
| TEPSTROJ s.r.o. | 1 | 119 783 Kč |
| RENBAU s.r.o. Teplice | 1 | 86 923 Kč |
| CBS Nakladatelství s. r. o. | 1 | 79 002 Kč |
| SKOLATO s.r.o. | 1 | 75 180 Kč |
| EDUXE, s.r.o. v likvidaci | 1 | 64 200 Kč |
| CISS CZ s.r.o. | 1 | 61 732 Kč |
| AEC NOVÁK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 2 | 6 036 673 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 2 | 3 237 097 Kč |
| Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace | 14 | 1 504 110 Kč |
| Euroregion Labe | 1 | 200 624 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 194 000 Kč |
| Dům kultury Teplice | 1 | 67 322 Kč |
| ČEZ Teplárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 21,43 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 2 841 962 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 868 895 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 1 | 658 240 Kč |
| IT | 2 | 472 771 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 4 | 393 369 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 225 931 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 216 160 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 183 696 Kč |
| Kancelář | 1 | 79 908 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 74 460 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 54 000 Kč |
| Spoření a repo operace | 5 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VÝTAHY PETERSIK s.r.o. | 1 | 2 421 899 Kč |
| Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace | 13 | 2 111 991 Kč |
| Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o. | 2 | 472 771 Kč |
| RENBAU s.r.o. Teplice | 2 | 359 902 Kč |
| Jan Urbanczyk | 1 | 225 931 Kč |
| akad.mal. Pavel Novák | 1 | 222 755 Kč |
| Stavební firma NAO s. r. o. | 1 | 216 160 Kč |
| Kamil Vacek | 1 | 185 705 Kč |
| Ing. Jiří Gábriš | 1 | 127 309 Kč |
| Blanka Horáková | 1 | 109 929 Kč |
| KENET trading s.r.o. | 1 | 79 908 Kč |
| Marek Javorský | 1 | 73 689 Kč |
| Dům kultury Teplice | 1 | 66 669 Kč |
| Ing. Lenka Němcová | 1 | 54 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace | 16 | 4 691 088 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 868 895 Kč |
| Regionální muzeum v Teplicích, příspěvková organizace | 1 | 658 240 Kč |
| Dům kultury Teplice | 3 | 326 700 Kč |
| Euroregion Labe | 1 | 183 696 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 0 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 5 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 30,77 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 2 | 7 438 767 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 5 080 578 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 562 241 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 343 193 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 189 731 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 85 184 Kč |
| Kancelář | 1 | 83 248 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 65 625 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 5 | 0 Kč |
| Spoření a repo operace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace | 10 | 7 759 602 Kč |
| Stavební firma NAO s. r. o. | 1 | 3 969 700 Kč |
| RENBAU s.r.o. Teplice | 1 | 725 832 Kč |
| ARBYD CZ s.r.o. | 1 | 562 241 Kč |
| LOSAN s.r.o. | 2 | 314 783 Kč |
| EFLER s.r.o. | 1 | 239 846 Kč |
| Radomil Kraus | 2 | 168 432 Kč |
| K - STAV s.r.o. | 1 | 145 200 Kč |
| OLPET s.r.o. | 1 | 117 881 Kč |
| Ing. Vladimír Zavřel | 1 | 96 565 Kč |
| DŘEVOTEP PLUS s.r.o. | 1 | 80 828 Kč |
| Jaroslav Pavlíček | 1 | 71 850 Kč |
| GTS ALIVE s.r.o. | 1 | 65 960 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 0 Kč |
| REGTES spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 1 | 7 350 784 Kč |
| Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace | 16 | 6 559 118 Kč |
| Euroregion Labe | 3 | 343 193 Kč |
| Dům kultury Teplice | 1 | 65 625 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 5 | 0 Kč |