Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Jaroslav Šůstek
změna 15.08.2024
| Založeno | 01.01.1995 |
| IČO | 61716707 |
| Datová schránka | fsgw7uj |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 165 smluv za celkem 82 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
8,5 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 257 070 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VSACAN TOUR, s.r.o. | 1 | 257 070 Kč |
| Etugate s.r.o. | 1 | 121 971 Kč |
| Základní umělecká škola Valašské Klobouky | 1 | 0 Kč |
| Gymnázium Valašské Klobouky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Valašské Klobouky | 3 | 379 041 Kč |
| Valašskokloboucké služby s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 1 | 499 113 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 169 400 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 125 345 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 67 200 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 29 450 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OCC s.r.o. | 1 | 499 113 Kč |
| Ing. Aleš Svoboda | 1 | 357 008 Kč |
| Gymnázium Valašské Klobouky | 3 | 294 745 Kč |
| INSGRAF s.r.o. | 1 | 172 692 Kč |
| K-ING, projekce a dozor staveb, s.r.o. | 1 | 169 400 Kč |
| Josef Tvarůžek | 1 | 119 560 Kč |
| Adaptech s.r.o. | 1 | 89 990 Kč |
| WALEKTRO s.r.o. | 1 | 84 886 Kč |
| Akademie Valašsko-Bojové sporty a sebeobrana z. s. | 1 | 67 200 Kč |
| BRIDGE PUBLISHING HOUSE, SE | 1 | 66 850 Kč |
| POSITIVE s.r.o. | 1 | 66 550 Kč |
| The British Council - pobočka Česká republika | 1 | 66 300 Kč |
| Rekreační centrum POHODA s.r.o. | 1 | 65 800 Kč |
| Mgr. Petr Sucháček | 1 | 60 000 Kč |
| OBA-HOME s.r.o. | 1 | 58 000 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 29 450 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Valašské Klobouky | 14 | 1 803 399 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 169 400 Kč |
| Vzdělávací a sportovní centrum, Bílá, příspěvková organizace | 1 | 125 345 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 3 829 972 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 1 216 050 Kč |
| Kancelář | 3 | 1 125 047 Kč |
| Nábytek | 3 | 508 279 Kč |
| IT Hardware | 1 | 367 157 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 106 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jaromír Psota | 1 | 3 601 463 Kč |
| K-ING, projekce a dozor staveb, s.r.o. | 2 | 1 216 050 Kč |
| Ing. Aleš Svoboda | 1 | 982 449 Kč |
| B2B Partner s.r.o. | 3 | 651 172 Kč |
| Tomáš Kulhánek | 2 | 567 027 Kč |
| Ing. Tomáš Drga | 1 | 386 100 Kč |
| IS Projekt, s.r.o. | 2 | 240 790 Kč |
| Struman s.r.o. | 1 | 217 243 Kč |
| WALEKTRO s.r.o. | 2 | 169 719 Kč |
| K + V Interier s.r.o. | 2 | 148 678 Kč |
| Gymnázium Valašské Klobouky | 1 | 106 600 Kč |
| Lukasik Design spol. s r.o. | 1 | 95 590 Kč |
| FMIB, s.r.o. | 1 | 60 258 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Valašské Klobouky | 19 | 8 336 539 Kč |
| Vzdělávací a sportovní centrum, Bílá, příspěvková organizace | 1 | 106 600 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 2 235 827 Kč |
| IT Hardware | 1 | 363 303 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 156 300 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 100 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Karel Hlavica | 2 | 2 116 037 Kč |
| DOORS CZ, s.r.o. | 1 | 490 131 Kč |
| Aricoma Systems a.s. | 1 | 363 303 Kč |
| Gymnázium Valašské Klobouky | 2 | 156 300 Kč |
| IS Projekt, s.r.o. | 1 | 119 790 Kč |
| Česko-německý fond budoucnosti, nadační fond | 1 | 102 600 Kč |
| Zdeněk Pinďák | 1 | 100 000 Kč |
| WALEKTRO s.r.o. | 1 | 92 000 Kč |
| SKOLATO s.r.o. | 1 | 81 715 Kč |
| TANA school s.r.o. | 2 | 79 981 Kč |
| EUROHITY s.r.o. | 1 | 56 300 Kč |
| Miroslava Holbová | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Valašské Klobouky | 13 | 3 601 857 Kč |
| Vzdělávací a sportovní centrum, Bílá, příspěvková organizace | 1 | 156 300 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 223 450 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 153 379 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 99 880 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 18 150 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Valašské Klobouky | 1 | 223 450 Kč |
| Tomáš Kulhánek | 1 | 153 379 Kč |
| Karel Hlavica | 1 | 99 880 Kč |
| Kvasar, spol. s r.o. | 1 | 18 150 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Valašské Klobouky | 3 | 271 409 Kč |
| Vzdělávací a sportovní centrum, Bílá, příspěvková organizace | 1 | 223 450 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 8 875 117 Kč |
| Nábytek | 22 | 3 614 723 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 786 240 Kč |
| IT | 2 | 490 400 Kč |
| IT Bezpečnost | 1 | 163 000 Kč |
| Odpady | 1 | 154 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 101 250 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 88 473 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DRGA stavební společnost s.r.o. | 2 | 5 439 171 Kč |
| Jaromír Psota | 3 | 1 328 303 Kč |
| Gymnázium Valašské Klobouky | 4 | 1 010 347 Kč |
| Miroslava Holbová | 1 | 786 240 Kč |
| Valašskokloboucké služby s.r.o. | 1 | 755 097 Kč |
| Karel Hlavica | 1 | 468 464 Kč |
| Tomáš Kulhánek | 2 | 363 000 Kč |
| Link24 systems s.r.o. | 1 | 290 400 Kč |
| IS Projekt, s.r.o. | 1 | 128 986 Kč |
| Vzdělávací a sportovní centrum, Bílá, příspěvková organizace | 1 | 101 250 Kč |
| SEVEZA spol. s r.o. | 1 | 88 473 Kč |
| B2B Partner s.r.o. | 1 | 56 771 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Valašské Klobouky | 14 | 9 704 904 Kč |
| Valašskokloboucké služby s.r.o. | 2 | 909 097 Kč |
| Vzdělávací a sportovní centrum, Bílá, příspěvková organizace | 1 | 101 250 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 8 186 656 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 9 | 5 740 579 Kč |
| IT Hardware | 2 | 476 589 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 4 | 470 690 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 154 645 Kč |
| IT | 2 | 73 568 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 270 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| UPOSS, spol. s r.o. | 1 | 6 027 686 Kč |
| Leo Bičej - Elektro, s.r.o. | 1 | 1 152 932 Kč |
| Gymnázium Valašské Klobouky | 5 | 601 779 Kč |
| FS CODES s.r.o. | 1 | 411 049 Kč |
| Petr Weiss | 1 | 410 190 Kč |
| Karel Hlavica | 1 | 289 309 Kč |
| Miroslava Holbová | 1 | 236 899 Kč |
| TANA school s.r.o. | 1 | 118 800 Kč |
| IS Projekt, s.r.o. | 1 | 114 950 Kč |
| Jiří Kostka | 1 | 95 435 Kč |
| Miloslav Hroš | 1 | 65 540 Kč |
| DNS a.s. | 1 | 60 500 Kč |
| Zdeněk Pinďák | 1 | 59 210 Kč |
| Tomáš Kulhánek | 1 | 32 000 Kč |
| Kvasar, spol. s r.o. | 1 | 13 068 Kč |
| Ing. Stanislav Doupovec | 1 | 270 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Valašské Klobouky | 19 | 9 689 617 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 30,77 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Poštovní a kurýrní služby | 30 | 4 270 937 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 1 149 500 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 521 800 Kč |
| Školení a kurzy | 15 | 470 400 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 203 170 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 87 604 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Valašské Klobouky | 8 | 2 557 848 Kč |
| Zlínský kraj | 3 | 424 000 Kč |
| Vzdělávací a sportovní centrum, Bílá, příspěvková organizace | 1 | 87 604 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 20,83 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 23 | 12 006 512 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 5 019 500 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 29 | 2 640 631 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 1 267 205 Kč |
| Odpady | 8 | 1 194 550 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 2 | 1 109 944 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 114 345 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 91 749 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 81 144 Kč |
| IT | 1 | 74 899 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 50 000 Kč |
| Telekomunikační služby | 4 | 0 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Valašské Klobouky | 10 | 5 114 694 Kč |
| KDZ, spol. s r.o. | 2 | 4 131 180 Kč |
| Leo Bičej - Elektro, s.r.o. | 4 | 1 544 635 Kč |
| ELSEREMO, a.s. | 2 | 917 003 Kč |
| Podlahy Řepa s.r.o. | 2 | 166 216 Kč |
| Ateliér Mur s.r.o. | 1 | 114 345 Kč |
| Česko-německý fond budoucnosti, nadační fond | 1 | 102 500 Kč |
| Thein Systems a.s. | 1 | 74 899 Kč |
| tendrIS s.r.o. v likvidaci | 1 | 50 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Valašské Klobouky | 14 | 7 100 778 Kč |
| Zlínský kraj | 3 | 4 917 000 Kč |
| Valašskokloboucké služby s.r.o. | 1 | 116 550 Kč |
| Vzdělávací a sportovní centrum, Bílá, příspěvková organizace | 1 | 81 144 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 5 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 30,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 66 | 45 581 203 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 58 | 18 750 937 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 51 | 6 288 411 Kč |
| IT | 44 | 4 713 662 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 4 440 056 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 442 420 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 85 000 Kč |
| Telekomunikační služby | 37 | 0 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 17 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Valašské Klobouky | 10 | 6 169 980 Kč |
| ALSPO ZLÍN s.r.o. | 3 | 4 427 059 Kč |
| Thein Systems a.s. | 1 | 157 116 Kč |
| K-ING, projekce a dozor staveb, s.r.o. | 1 | 108 900 Kč |
| Ateliér Mur s.r.o. | 1 | 95 082 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 85 000 Kč |
| DNS a.s. | 1 | 84 477 Kč |
| ZALMONT s.r.o. | 1 | 66 447 Kč |
| ZÁLESÍ a.s. | 1 | 54 000 Kč |
| Dům dětí a mládeže Valašské Klobouky, okres Zlín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínský kraj | 2 | 5 665 000 Kč |
| Gymnázium Valašské Klobouky | 10 | 5 078 081 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 442 420 Kč |
| Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 1 | 62 560 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 5 | 0 Kč |
| Dům dětí a mládeže Valašské Klobouky, okres Zlín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |