Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí 2 podřízené subjekty.
| Založeno | 06.06.1995 |
| IČO | 61944840 |
| Datová schránka | gserem7 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 81 smluv za celkem 511 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 1 | 13 694 010 Kč |
| Společenství vlastníků Dělnická 321, Ostrava-Poruba | 1 | 5 740 111 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OMLUX, spol. s r.o. | 2 | 19 434 121 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 2 360 433 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov Iris, příspěvková organizace | 2 | 2 360 433 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OMLUX, spol. s r.o. | 2 | 2 360 433 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 783 354 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Liberecký kraj | 1 | 783 354 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OMLUX, spol. s r.o. | 1 | 783 354 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 33 552 148 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Liberecký kraj | 2 | 28 687 842 Kč |
| Městská část Praha 11 | 2 | 6 598 280 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 1 053 871 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OMLUX, spol. s r.o. | 5 | 36 339 993 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 17 579 791 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 201 908 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 16 796 038 Kč |
| Liberecký kraj | 1 | 783 753 Kč |
| Statutární město Frýdek-Místek | 3 | 201 908 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OMLUX, spol. s r.o. | 5 | 17 781 698 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 38 644 621 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 38 | 2 556 517 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Liberecký kraj | 2 | 38 577 075 Kč |
| Statutární město Frýdek-Místek | 5 | 335 531 Kč |
| Domov Iris, příspěvková organizace | 1 | 67 546 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OMLUX, spol. s r.o. | 9 | 38 980 151 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 41 233 736 Kč |
| IT | 1 | 73 335 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Orlová | 5 | 23 951 473 Kč |
| Liberecký kraj | 3 | 12 078 875 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 3 | 3 621 473 Kč |
| Domov Iris, příspěvková organizace | 1 | 1 099 961 Kč |
| Krajské ředitelství policie Středočeského kraje | 1 | 491 426 Kč |
| Léčebna respiračních nemocí Cvikov, příspěvková organizace | 1 | 88 651 Kč |
| Statutární město Frýdek-Místek | 1 | 63 864 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OMLUX, spol. s r.o. | 15 | 41 395 722 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 63 422 341 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 84 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo vnitra | 2 | 25 434 267 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 20 295 929 Kč |
| Krajské ředitelství policie Středočeského kraje | 1 | 9 694 038 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 6 336 749 Kč |
| Základní škola Ostrava, Gen. Píky 13A, příspěvková organizace | 1 | 1 435 379 Kč |
| Statutární město Frýdek-Místek | 3 | 225 980 Kč |
| město Otrokovice | 1 | 84 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OMLUX, spol. s r.o. | 10 | 63 507 041 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 134 044 334 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Orlová | 4 | 53 280 775 Kč |
| Město Kutná Hora | 1 | 24 937 111 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 19 448 420 Kč |
| Statutární město Ostrava | 3 | 17 648 870 Kč |
| Statutární město Plzeň | 2 | 9 795 967 Kč |
| Město Slaný | 1 | 6 071 432 Kč |
| Střední průmyslová škola dopravní, Plzeň, Karlovarská 99 | 1 | 3 864 046 Kč |
| Policejní akademie České republiky v Praze | 1 | 0 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 1 | - 1 002 287 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OMLUX, spol. s r.o. | 15 | 134 044 334 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 165 022 047 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Karlova | 2 | 75 464 261 Kč |
| Město Orlová | 3 | 32 768 458 Kč |
| Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 21 496 777 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 1 | 9 637 029 Kč |
| město Otrokovice | 1 | 9 183 017 Kč |
| MĚSTO ČERNOŠICE | 2 | 7 001 191 Kč |
| Statutární město Ostrava | 3 | 4 917 378 Kč |
| Střední odborná škola informatiky a spojů a Střední odborné učiliště, Kolín, Jaselská 826 | 1 | 4 241 311 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Ukrajinská 19, příspěvková organizace | 1 | 229 385 Kč |
| Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 - příspěvková organizace | 1 | 83 240 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OMLUX, spol. s r.o. | 16 | 165 022 047 Kč |
| ROPEZ-STAV s.r.o. | 1 | 4 241 311 Kč |