Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 5 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Martin Jelínek
změna 01.08.2025
| Založeno | 01.01.1995 |
| IČO | 62157094 |
| Datová schránka | udbw27m |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 122 smluv za celkem 35 mil. Kč;
27 smluv má zásadní nedostatek;
18,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 173 340 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 89 776 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Brno, Staňkova 14, příspěvková organizace | 5 | 827 113 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 199 200 Kč |
| Faster CZ spol. s r.o. | 1 | 190 493 Kč |
| HPHG s.r.o. | 1 | 173 340 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 89 776 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Brno, Staňkova 14, příspěvková organizace | 3 | 453 609 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 199 200 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 174 304 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 4 | 322 066 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 244 687 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 207 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 180 000 Kč |
| Sítě a přenos dat | 1 | 100 484 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 97 526 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 91 638 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 73 810 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Brno, Staňkova 14, příspěvková organizace | 10 | 1 177 279 Kč |
| Martin Svátek | 3 | 389 526 Kč |
| Radek Loukota | 1 | 244 687 Kč |
| Ing. Petra Plšková | 2 | 180 000 Kč |
| Outdoor Aliance s.r.o. | 1 | 147 600 Kč |
| Faster CZ spol. s r.o. | 1 | 100 484 Kč |
| HRASPO spol. s r.o. | 1 | 91 866 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 91 638 Kč |
| 24U s.r.o. | 1 | 90 750 Kč |
| Schindler CZ, a.s. | 1 | 73 810 Kč |
| Školní zájezdy, s.r.o. | 1 | 63 450 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Brno, Staňkova 14, příspěvková organizace | 14 | 1 533 211 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 3 | 2 182 584 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 16 | 1 697 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 15 | 1 620 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 8 | 580 425 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 104 083 Kč |
| Právní služby | 1 | 72 600 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Martin Svátek | 2 | 2 089 000 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola, Brno, Staňkova 14, příspěvková organizace | 4 | 1 441 083 Kč |
| Ing. Petra Plšková | 1 | 360 000 Kč |
| Outdoor Aliance s.r.o. | 2 | 248 000 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 104 083 Kč |
| B2B Partner s.r.o. | 1 | 93 584 Kč |
| Dorovský Ivan, JUDr. | 1 | 72 600 Kč |
| Marian Špaček | 1 | 63 755 Kč |
| Seyfor, a. s. | 1 | 0 Kč |
| Recovera Využití zdrojů a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Brno, Staňkova 14, příspěvková organizace | 11 | 3 031 022 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
9 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 40,91 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 18 | 6 426 238 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 484 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 92 179 Kč |
| Energie | 2 | 83 853 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Martin Svátek | 4 | 3 261 000 Kč |
| MONIT plus, s.r.o. | 3 | 1 318 002 Kč |
| KYTLICA-elektro team s.r.o. | 2 | 968 000 Kč |
| Učebnice Vaníček s.r.o. | 6 | 765 188 Kč |
| Marian Špaček | 2 | 484 000 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola, Brno, Staňkova 14, příspěvková organizace | 3 | 191 855 Kč |
| A SERVIS LIPKA, s.r.o. | 2 | 114 048 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 92 179 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Brno, Staňkova 14, příspěvková organizace | 20 | 7 002 417 Kč |
| SAKO Brno SOLAR a.s. | 1 | 83 853 Kč |
| Energie Teplárny Brno, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
6 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 27,27 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 18 | 5 140 214 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 363 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 93 796 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 78 431 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Martin Svátek | 3 | 1 997 000 Kč |
| MONIT plus, s.r.o. | 2 | 1 161 600 Kč |
| KYTLICA-elektro team s.r.o. | 3 | 992 200 Kč |
| Lumír Novotný | 4 | 506 702 Kč |
| Marian Špaček | 1 | 242 000 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola, Brno, Staňkova 14, příspěvková organizace | 2 | 132 549 Kč |
| MY DVA group a.s. | 1 | 99 823 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 78 431 Kč |
| Dorovský Ivan, JUDr. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Brno, Staňkova 14, příspěvková organizace | 20 | 5 542 892 Kč |
| Lipka - školské zařízení pro environmentální vzdělávání Brno, příspěvková organizace | 2 | 132 549 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 37,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 5 | 2 025 540 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 266 200 Kč |
| Nábytek | 1 | 93 796 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 81 404 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Martin Svátek | 2 | 1 089 000 Kč |
| MONIT plus, s.r.o. | 1 | 484 000 Kč |
| KYTLICA-elektro team s.r.o. | 1 | 266 200 Kč |
| Marian Špaček | 1 | 242 000 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 81 404 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Brno, Staňkova 14, příspěvková organizace | 8 | 2 466 940 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 15,79 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 12 | 10 399 208 Kč |
| IT Hardware | 1 | 699 792 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 266 200 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 191 456 Kč |
| Nábytek | 1 | 122 930 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Diecézní charita Brno | 2 | 8 526 537 Kč |
| Statutární město Brno | 2 | 8 526 537 Kč |
| Organizace pro pomoc uprchlíkům, z.s. | 2 | 8 526 537 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola, Brno, Staňkova 14, příspěvková organizace | 3 | 8 526 537 Kč |
| Martin Svátek | 3 | 1 183 792 Kč |
| Marian Špaček | 3 | 605 000 Kč |
| SMERO, spol. s r.o. | 1 | 302 500 Kč |
| KYTLICA-elektro team s.r.o. | 1 | 266 200 Kč |
| MY DVA group a.s. | 2 | 240 920 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 3 | 191 456 Kč |
| Lumír Novotný | 2 | 181 682 Kč |
| MONIT plus, s.r.o. | 1 | 181 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihomoravský kraj | 2 | 8 526 537 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola, Brno, Staňkova 14, příspěvková organizace | 16 | 3 153 049 Kč |
| BAKALÁŘI software s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 64 | 5 157 795 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 820 285 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 287 010 Kč |
| Kancelář | 1 | 88 340 Kč |
| Nábytek | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Martin Svátek | 2 | 484 000 Kč |
| MY DVA group a.s. | 3 | 215 285 Kč |
| KYTLICA-elektro team s.r.o. | 1 | 181 500 Kč |
| Marian Špaček | 1 | 121 000 Kč |
| Jiří Špaček | 1 | 105 510 Kč |
| Potrusil s.r.o. | 1 | 88 340 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 55 026 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Brno, Staňkova 14, příspěvková organizace | 10 | 1 250 661 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 8 | 886 596 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 583 897 Kč |
| Právní služby | 15 | 574 750 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Potrusil s.r.o. | 1 | 268 218 Kč |
| MONIT plus, s.r.o. | 1 | 181 500 Kč |
| Martin Svátek | 1 | 181 500 Kč |
| SEID, s.r.o. | 1 | 145 200 Kč |
| MY DVA group a.s. | 1 | 75 697 Kč |
| J.K. accounting s.r.o. | 1 | 66 550 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Ing. Hana Fučíková | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Brno, Staňkova 14, příspěvková organizace | 8 | 918 666 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 50 | 13 582 676 Kč |
| Nábytek | 29 | 2 322 437 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 359 105 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 64 224 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Brno, Staňkova 14, příspěvková organizace | 2 | 328 224 Kč |
| KYTLICA-elektro team s.r.o. | 1 | 205 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola, Brno, Staňkova 14, příspěvková organizace | 3 | 448 884 Kč |
| Statutární město Brno | 2 | 328 224 Kč |