Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Petr Kurz
změna 27.08.2019
| Založeno | 22.08.2001 |
| IČO | 62537725 |
| Datová schránka | st7ksga |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 79 smluv za celkem 21 mil. Kč;
10 smluv má zásadní nedostatek;
7,6 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 300 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Jizerská 4, České Budějovice | 7 | 2 523 414 Kč |
| LUNA PROGRESS s.r.o. | 1 | 939 989 Kč |
| Stavitelství Luňáček s.r.o. | 1 | 761 708 Kč |
| DSD PROFI s.r.o. | 1 | 407 372 Kč |
| Ladislav Fáček | 1 | 300 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Jizerská 4, České Budějovice | 4 | 2 409 069 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 1 | 114 345 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 3 838 491 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 2 698 495 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 346 018 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 50 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Jizerská 4, České Budějovice | 15 | 6 933 003 Kč |
| Stavitelství Luňáček s.r.o. | 2 | 1 323 951 Kč |
| Roman Kučera | 2 | 1 049 219 Kč |
| DSD PROFI s.r.o. | 1 | 1 013 958 Kč |
| ERTL Milan s.r.o. | 1 | 895 596 Kč |
| LUNA PROGRESS s.r.o. | 2 | 883 929 Kč |
| BKS spol. s r.o. | 1 | 484 726 Kč |
| Ladislav Fáček | 1 | 280 000 Kč |
| Montalarm s.r.o. | 1 | 205 287 Kč |
| Boris Hřebík | 1 | 85 000 Kč |
| RO Gastroservis - CB s.r.o. | 1 | 66 018 Kč |
| RICOH Czech Republic s.r.o. | 1 | 50 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Jizerská 4, České Budějovice | 14 | 6 337 683 Kč |
| Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a Středisko služeb školám, České Budějovice, Nemanická 7 | 1 | 595 320 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 828 468 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 751 258 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 480 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 38 022 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Jizerská 4, České Budějovice | 7 | 2 097 748 Kč |
| Roman Kučera | 1 | 828 468 Kč |
| Ing. Zuzana Bartáková | 1 | 334 110 Kč |
| Radek Stehlík | 1 | 280 000 Kč |
| STAVBY PL s.r.o. | 1 | 209 028 Kč |
| LUNA PROGRESS s.r.o. | 1 | 208 120 Kč |
| Ladislav Fáček | 1 | 200 000 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 38 022 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Jizerská 4, České Budějovice | 7 | 2 097 748 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 3 642 595 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 588 480 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 208 832 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 122 100 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 37 097 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Jizerská 4, České Budějovice | 11 | 5 758 205 Kč |
| STAVBY PL s.r.o. | 3 | 4 459 087 Kč |
| MARATI s.r.o. | 1 | 267 460 Kč |
| Markéta Zelenková | 1 | 122 100 Kč |
| Baribal Kids s.r.o. | 1 | 94 800 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 37 097 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Jizerská 4, České Budějovice | 7 | 4 980 544 Kč |
| Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a Středisko služeb školám, České Budějovice, Nemanická 7 | 1 | 493 680 Kč |
| Jihočeský kraj | 2 | 283 981 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 30,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 952 455 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 450 120 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 149 316 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 99 531 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 82 294 Kč |
| Nábytek | 1 | 80 480 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 66 550 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Jizerská 4, České Budějovice | 9 | 1 046 104 Kč |
| STAVBY PL s.r.o. | 2 | 952 455 Kč |
| MARATI s.r.o. | 1 | 149 316 Kč |
| KLIMI TOYS s.r.o. | 1 | 99 531 Kč |
| Asseco Solutions, a.s. | 2 | 82 294 Kč |
| B2B Partner s.r.o. | 1 | 80 480 Kč |
| LUNA PROGRESS s.r.o. | 1 | 66 550 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Jizerská 4, České Budějovice | 8 | 1 430 626 Kč |
| Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a Středisko služeb školám, České Budějovice, Nemanická 7 | 1 | 450 120 Kč |
| Statutární město České Budějovice | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 23 | 634 633 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 622 881 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 148 089 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Jizerská 4, České Budějovice | 6 | 829 542 Kč |
| STAVBY PL s.r.o. | 2 | 770 970 Kč |
| Asseco Solutions, a.s. | 2 | 58 572 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Jizerská 4, České Budějovice | 4 | 829 542 Kč |
| Statutární město České Budějovice | 1 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 1 137 168 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 219 032 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 114 262 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 89 907 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 57 717 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 40 869 Kč |
| Kancelář | 1 | 40 390 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Jizerská 4, České Budějovice | 11 | 1 699 346 Kč |
| Stavitelství Luňáček s.r.o. | 1 | 1 137 168 Kč |
| František Veselý | 1 | 165 048 Kč |
| Ivo Pokorný | 1 | 114 262 Kč |
| SOFTFLOOR.CZ s.r.o. | 1 | 78 785 Kč |
| Mgr. Jan Tvrz | 1 | 57 717 Kč |
| SU - servis s. r. o. | 1 | 40 869 Kč |
| PAPÍRNICTVÍ - TAPETY Jaukerovi s.r.o. | 1 | 40 390 Kč |
| Ladislav Fáček | 1 | 11 122 Kč |
| FLOSMAN a.s. | 1 | 0 Kč |
| Asseco Solutions, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Jizerská 4, České Budějovice | 10 | 1 645 361 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 53 985 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 23 | 8 546 132 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 8 | 416 792 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 153 421 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 149 967 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 67 760 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Jizerská 4, České Budějovice | 6 | 468 000 Kč |
| František Veselý | 1 | 149 967 Kč |
| SOFTFLOOR.CZ s.r.o. | 1 | 93 163 Kč |
| Montela s.r.o. | 1 | 67 760 Kč |
| RICOH Czech Republic s.r.o. | 1 | 66 792 Kč |
| Montalarm s.r.o. | 1 | 60 258 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 2 | 60 120 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Jizerská 4, České Budějovice | 7 | 498 060 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 120 | 71 095 169 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 99 986 Kč |
| Zemědělství | 1 | 96 268 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 96 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AZ - ENERGIE s.r.o. | 1 | 197 644 Kč |
| František Veselý | 1 | 99 986 Kč |
| DŘEVOARTIKL, spol. s r.o. | 1 | 96 268 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 96 000 Kč |
| Mateřská škola, Jizerská 4, České Budějovice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Jizerská 4, České Budějovice | 4 | 489 898 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 50 | 9 745 467 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 481 339 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AZ - ENERGIE s.r.o. | 3 | 481 339 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 118 284 Kč |
| František Veselý | 1 | 113 673 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Jizerská 4, České Budějovice | 5 | 713 296 Kč |