Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 09.01.1996 |
| IČO | 63907992 |
| Datová schránka | bus6jai |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 886 smluv za celkem 567 mil. Kč;
27 smluv má zásadní nedostatek;
17 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
17,5 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 30,77 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 2 | 11 684 642 Kč |
| Odpady | 5 | 3 240 000 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 2 | 605 376 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 522 720 Kč |
| IT | 2 | 244 120 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 217 800 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 207 341 Kč |
| Zemědělství | 1 | 207 341 Kč |
| Paliva a oleje | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kaplice | 8 | 15 905 970 Kč |
| Technické služby Kaplice spol. s r.o. | 33 | 10 986 737 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 207 341 Kč |
| ZEVO Vráto, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Kaplice spol. s r.o. | 10 | 16 113 311 Kč |
| SOHORS spol. s r.o. | 1 | 2 812 500 Kč |
| Fast Agri s.r.o. | 1 | 2 292 950 Kč |
| SWLogic s.r.o. | 3 | 1 542 612 Kč |
| Koupelny Nejedlý, s.r.o. | 2 | 619 209 Kč |
| DAVO CAR, s.r.o. | 1 | 599 000 Kč |
| ORGREZ ECO s.r.o. | 1 | 498 291 Kč |
| competitors s.r.o. | 1 | 396 037 Kč |
| MRCZ s.r.o. | 2 | 362 274 Kč |
| EMI-TEST s.r.o. | 1 | 332 750 Kč |
| Ing. Miroslav Trpka | 1 | 234 885 Kč |
| MI Roads a.s. | 1 | 229 779 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 207 341 Kč |
| Projekta Tábor s.r.o. | 1 | 157 300 Kč |
| TKP geo s.r.o. | 1 | 135 907 Kč |
| Ing. Jana Krafčíková | 1 | 108 900 Kč |
| Wolters Kluwer ČR, a.s. | 1 | 99 646 Kč |
| GW JIHOTRANS a.s. | 1 | 95 465 Kč |
| Miroslav Dvořák | 1 | 76 297 Kč |
| BIRCH s.r.o. | 1 | 75 595 Kč |
| Jiří Šrámek | 1 | 60 000 Kč |
| Mgr. Andrea Buchtová, advokátka | 1 | 50 000 Kč |
| UHLÍ PÍSKY ČERT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ODPADY - JIH, spol. s r.o. | 3 | 0 Kč |
| AREX CZ a.s. | 1 | 0 Kč |
| LAŠEK spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| MOL Česká republika, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ČEPRO, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,49 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,49 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,49 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 13 | 6 831 429 Kč |
| Stavebnictví | 13 | 5 582 057 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 4 172 685 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 2 417 367 Kč |
| Stroje a zařízení | 3 | 2 173 727 Kč |
| Technické služby | 5 | 1 529 304 Kč |
| Právní služby | 1 | 1 452 000 Kč |
| Odpady | 6 | 1 314 854 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 892 933 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 708 960 Kč |
| IT | 1 | 653 400 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 2 | 593 324 Kč |
| Zemědělství | 5 | 406 716 Kč |
| Paliva a oleje | 3 | 401 835 Kč |
| IT Hardware | 2 | 354 072 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 325 490 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 218 574 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 149 919 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 108 900 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 99 000 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 92 866 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Kaplice spol. s r.o. | 103 | 33 126 632 Kč |
| Město Kaplice | 23 | 17 506 195 Kč |
| MANE STAVEBNÍ s.r.o. | 2 | 4 412 972 Kč |
| SOHORS spol. s r.o. | 1 | 2 812 500 Kč |
| VV Holding s.r.o. | 1 | 917 785 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 890 000 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 847 000 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 294 944 Kč |
| Pokrývka spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,52 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,30 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 16 | 11 935 003 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 6 400 114 Kč |
| Stavebnictví | 17 | 3 818 354 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 3 509 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 5 | 949 727 Kč |
| Technické služby | 1 | 847 000 Kč |
| Právní služby | 1 | 834 900 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 689 979 Kč |
| Zemědělství | 7 | 648 281 Kč |
| Stroje a zařízení | 2 | 615 660 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 2 | 577 170 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 482 171 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 457 141 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 326 700 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 205 700 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 197 922 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 131 697 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 121 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 94 937 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 89 988 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 72 600 Kč |
| IT | 1 | 71 511 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 65 000 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 24 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Kaplice spol. s r.o. | 100 | 29 547 066 Kč |
| Město Kaplice | 23 | 10 101 482 Kč |
| Jihočeský kraj | 7 | 1 268 168 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 847 000 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 54 800 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,85 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,85 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Finance | 1 | 25 000 000 Kč |
| Odpady | 6 | 16 350 899 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 3 194 400 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 1 215 260 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 972 840 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 2 | 787 710 Kč |
| Právní služby | 1 | 580 800 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 564 982 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 529 334 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 369 005 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 358 374 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 3 | 267 372 Kč |
| Zemědělství | 3 | 262 570 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 107 724 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kaplice | 10 | 27 447 657 Kč |
| Město Vyšší Brod | 2 | 16 160 300 Kč |
| Technické služby Kaplice spol. s r.o. | 40 | 10 456 394 Kč |
| PKF APOGEO Esteem, a.s. | 1 | 580 800 Kč |
| ČEZ, a. s. | 1 | 564 982 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Kaplice spol. s r.o. | 14 | 44 753 739 Kč |
| UHLÍ PÍSKY ČERT s.r.o. | 1 | 3 194 400 Kč |
| Domov Plus, příspěvková organizace | 1 | 1 104 000 Kč |
| SWLogic s.r.o. | 4 | 1 033 098 Kč |
| Jan Litt | 2 | 787 831 Kč |
| HÁJEK stavby s.r.o. | 1 | 555 390 Kč |
| Fast Agri s.r.o. | 2 | 543 662 Kč |
| Ludmila Dunková | 4 | 528 226 Kč |
| GW JIHOTRANS a.s. | 4 | 517 215 Kč |
| MRCZ s.r.o. | 3 | 368 675 Kč |
| VV Holding s.r.o. | 3 | 267 372 Kč |
| JRK Česká republika s.r.o. | 1 | 256 641 Kč |
| AGENTURA NOHA s.r.o. | 1 | 194 355 Kč |
| NIKERLE auto s.r.o. | 1 | 174 719 Kč |
| A3K spol. s r.o. | 2 | 165 922 Kč |
| TERRAMET, spol. s r.o. | 1 | 137 355 Kč |
| Ing. Miroslav Trpka | 1 | 136 924 Kč |
| CTS corp., s.r.o. | 1 | 119 790 Kč |
| Miroslav Šulek | 1 | 108 797 Kč |
| INISOFT s.r.o. | 1 | 107 724 Kč |
| AGROSERVIS H.M., s.r.o. | 1 | 83 490 Kč |
| Marius Pedersen a.s. | 1 | 70 809 Kč |
| Obec Loučovice | 1 | 0 Kč |
| Ing. Petra Machová | 1 | 0 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,75 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 14,04 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 15 406 212 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 3 194 400 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 2 539 790 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 2 340 074 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 2 080 133 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 1 161 600 Kč |
| Osobní vozidla | 5 | 928 709 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 556 600 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 452 329 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 402 844 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 375 100 Kč |
| Odpady | 3 | 252 890 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 151 250 Kč |
| Zemědělství | 1 | 145 200 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 107 690 Kč |
| Technické služby | 1 | 86 491 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Kaplice spol. s r.o. | 52 | 32 828 443 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 968 000 Kč |
| Město Kaplice | 3 | 545 279 Kč |
| ČEZ, a. s. | 1 | 484 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ENBRA, a.s. | 6 | 14 739 298 Kč |
| UHLÍ PÍSKY ČERT s.r.o. | 2 | 3 194 400 Kč |
| TERRAMET, spol. s r.o. | 2 | 2 783 000 Kč |
| HAITECO CZ s.r.o. | 1 | 2 382 490 Kč |
| ČSOB Leasing, a.s. | 1 | 2 017 969 Kč |
| Technické služby Kaplice spol. s r.o. | 5 | 1 997 279 Kč |
| MRCZ s.r.o. | 1 | 1 203 635 Kč |
| Veacom s.r.o. | 4 | 692 759 Kč |
| UNIKASSET, spol. s r.o. | 3 | 620 730 Kč |
| Zdeněk Foitl | 1 | 618 986 Kč |
| KOMAT a.s. | 4 | 614 065 Kč |
| GW JIHOTRANS a.s. | 5 | 610 671 Kč |
| Kostečka Group spol. s r. o. | 1 | 499 066 Kč |
| Jan Špinar s.r.o. | 1 | 336 854 Kč |
| LQ Group s.r.o. | 1 | 332 798 Kč |
| MEVA-TEC s.r.o. | 3 | 272 165 Kč |
| ZPA Nová Paka, a.s. | 1 | 253 747 Kč |
| CTS corp., s.r.o. | 2 | 252 890 Kč |
| TerenStav s.r.o. | 1 | 205 284 Kč |
| Čistící stroje s.r.o. | 1 | 151 250 Kč |
| KODE s.r.o. | 1 | 146 994 Kč |
| Miloš Kalista - GASPED | 1 | 146 645 Kč |
| Ing. Miroslav Trpka | 1 | 145 737 Kč |
| Lidl Česká republika s.r.o. | 1 | 145 200 Kč |
| Ing. David Plíštil, Ph.D. | 1 | 107 690 Kč |
| Pneuservis JMR s.r.o. | 1 | 94 246 Kč |
| Ing. Jana Krafčíková | 1 | 72 600 Kč |
| Josef Mašek | 1 | 63 780 Kč |
| Allianz pojišťovna, a.s. | 1 | 62 164 Kč |
| Fast Agri s.r.o. | 1 | 61 330 Kč |
| Obec Loučovice | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
105 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 71,43 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,04 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Právní služby | 3 | 25 467 060 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 7 265 582 Kč |
| Zemědělství | 1 | 6 598 800 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 3 | 5 638 431 Kč |
| Technické služby | 1 | 4 583 520 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 2 854 995 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 1 793 363 Kč |
| Úklidové služby | 5 | 1 237 054 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 850 831 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 734 400 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 550 550 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 504 000 Kč |
| IT | 1 | 477 950 Kč |
| Odpady | 103 | 30 000 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 0 Kč |
| Jiná energie | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,94 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,94 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 15 104 384 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 15 089 116 Kč |
| Průmyslové stroje | 3 | 6 942 085 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 4 595 580 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 3 798 000 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 2 595 450 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 9 | 2 287 154 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 2 215 026 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 1 197 078 Kč |
| Zemědělství | 6 | 868 447 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 296 450 Kč |
| Technické služby | 2 | 213 874 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 181 500 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 83 490 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 83 137 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 72 600 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Kaplice spol. s r.o. | 48 | 45 110 164 Kč |
| Město Kaplice | 11 | 13 263 464 Kč |
| Bytové družstvo Český Krumlov | 1 | 435 600 Kč |
| Vitaliy Bondar | 1 | 228 000 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 83 490 Kč |
| ČEZ, a. s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Kaplice spol. s r.o. | 15 | 14 010 554 Kč |
| Stavitelství MTFlener s.r.o. | 1 | 7 139 000 Kč |
| OK WAY s.r.o. | 2 | 7 139 000 Kč |
| Pokrývka spol. s r.o. | 1 | 5 732 154 Kč |
| HANES s.r.o. | 3 | 4 809 454 Kč |
| ČSOB Leasing, a.s. | 1 | 3 798 000 Kč |
| NovaKo EU s.r.o. | 1 | 3 423 405 Kč |
| UHLÍ PÍSKY ČERT s.r.o. | 1 | 2 595 450 Kč |
| UNIKASSET, spol. s r.o. | 1 | 2 365 550 Kč |
| MICo Boilers s.r.o. | 1 | 2 215 026 Kč |
| Milan Němeček | 1 | 1 153 130 Kč |
| MRCZ s.r.o. | 5 | 1 102 492 Kč |
| Martin Michalčák | 4 | 697 232 Kč |
| Avistech s.r.o. | 1 | 432 454 Kč |
| ARITEX spol. s r.o. | 1 | 313 844 Kč |
| ENVIROS, s.r.o. | 1 | 296 450 Kč |
| PASTELL spol. s r.o. | 2 | 272 294 Kč |
| TREVILE s.r.o. | 2 | 260 883 Kč |
| GW JIHOTRANS a.s. | 3 | 239 450 Kč |
| MEVA-TEC s.r.o. | 2 | 218 405 Kč |
| Francová Šárka, Ing. | 1 | 181 500 Kč |
| Vladimír Rohla | 2 | 171 215 Kč |
| EPP Bohemia s.r.o. | 1 | 168 190 Kč |
| Prefa Hubenov s.r.o. | 1 | 107 811 Kč |
| Ing. Jana Krafčíková | 1 | 72 600 Kč |
| Elektro Faktor s.r.o. | 1 | 65 472 Kč |
| AWELD spol. s r.o. | 1 | 62 702 Kč |
| VIDOX s.r.o. | 1 | 62 483 Kč |
| Michal Flener | 1 | 0 Kč |
| Marius Pedersen a.s. | 1 | 0 Kč |
| Petr Straka | 1 | 0 Kč |
| Tomáš Flener | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,02 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,20 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,41 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 2 | 15 415 000 Kč |
| Stavebnictví | 15 | 9 196 275 Kč |
| Zemědělství | 5 | 7 523 583 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 5 163 608 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 2 655 950 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 2 595 450 Kč |
| Osobní vozidla | 3 | 2 151 500 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 6 | 1 770 100 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 1 487 332 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 1 135 222 Kč |
| Odpady | 3 | 1 080 276 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 689 480 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 680 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 331 836 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 326 700 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 283 092 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 119 530 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 96 800 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 72 600 Kč |
| IT Hardware | 1 | 68 396 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Kaplice spol. s r.o. | 66 | 30 748 248 Kč |
| Město Kaplice | 10 | 24 227 099 Kč |
| Základní škola Kaplice, Fantova 446 | 1 | 993 600 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 3 | 689 480 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 326 700 Kč |
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kaplice, Pohorská 86 | 1 | 70 276 Kč |
| Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje | 1 | 10 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,77 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,88 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,77 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 15 645 944 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 44 | 12 195 600 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 7 486 270 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 6 388 800 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 6 388 800 Kč |
| Právní služby | 2 | 5 196 000 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 4 924 700 Kč |
| Energie | 3 | 1 578 000 Kč |
| Osobní vozidla | 4 | 1 015 008 Kč |
| Zemědělství | 1 | 401 092 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 360 580 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 277 861 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 254 100 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 85 039 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 75 000 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 67 526 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Kaplice spol. s r.o. | 102 | 53 643 310 Kč |
| Město Kaplice | 7 | 16 567 624 Kč |
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kaplice, Pohorská 86 | 3 | 2 481 600 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 254 100 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,49 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,49 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 60 510 432 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 27 | 10 590 255 Kč |
| Energie | 10 | 9 024 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 7 186 735 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 325 830 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 211 750 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 169 053 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 159 866 Kč |
| Zemědělství | 1 | 98 836 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Kaplice spol. s r.o. | 38 | 56 617 781 Kč |
| Město Kaplice | 25 | 35 371 717 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 211 750 Kč |
| Základní škola Kaplice, Fantova 446 | 2 | 118 788 Kč |
| Domov Plus, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |