Soukromá firma. Spolek. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 01.01.2014 |
| IČO | 70313288 |
| Datová schránka | x95h6db |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 76 smluv za celkem 60 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 4 537 500 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 132 132 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 3 | 4 769 632 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hokejový klub RT TORAX PORUBA, z. s. | 3 | 4 769 632 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 44,44 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 4 637 500 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 203 280 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 113 544 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 4 | 4 840 780 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 113 544 Kč |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hokejový klub RT TORAX PORUBA, z. s. | 9 | 4 954 324 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 4 235 000 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 158 752 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 3 | 4 393 752 Kč |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hokejový klub RT TORAX PORUBA, z. s. | 5 | 4 393 752 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 5 144 490 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 38 720 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 4 | 5 183 210 Kč |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hokejový klub RT TORAX PORUBA, z. s. | 6 | 5 183 210 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 4 434 650 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 168 432 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 6 | 4 603 082 Kč |
| Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hokejový klub RT TORAX PORUBA, z. s. | 7 | 4 603 082 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 4 | 8 411 920 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 158 268 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 6 | 8 570 188 Kč |
| Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hokejový klub RT TORAX PORUBA, z. s. | 9 | 8 570 188 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 4 | 10 543 940 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 87 120 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 6 | 10 713 824 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hokejový klub RT TORAX PORUBA, z. s. | 6 | 10 713 824 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 4 | 5 255 030 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 153 912 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 8 | 5 408 942 Kč |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hokejový klub RT TORAX PORUBA, z. s. | 9 | 5 408 942 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 30,77 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 4 | 4 869 330 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 81 312 Kč |
| Sport a sportoviště | 12 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 8 | 4 813 710 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 150 000 Kč |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hokejový klub RT TORAX PORUBA, z. s. | 13 | 4 963 710 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 243 | 13 031 700 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 3 820 670 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 121 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 68 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 4 | 3 451 162 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 400 000 Kč |
| HC Slezan Opava s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hokejový klub RT TORAX PORUBA, z. s. | 8 | 3 972 162 Kč |