Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 5 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Zonna Bařinková
změna 07.08.2023
| Založeno | 01.07.2000 |
| IČO | 70631000 |
| Datová schránka | jj9kkbg |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 425 smluv za celkem 125 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
11,1 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 4 | 502 389 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 88 429 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SEVKO PLUS, s.r.o. | 2 | 682 911 Kč |
| PODLAHY POKER s.r.o. | 2 | 405 259 Kč |
| Stavby-Rekonstrukce-Zahrady s.r.o. | 1 | 349 714 Kč |
| Tomáš Bräuer | 3 | 264 526 Kč |
| RS Paskov-Morávka, s.r.o. | 1 | 229 680 Kč |
| MIZ Olomouc s.r.o. | 1 | 190 844 Kč |
| OLMAN SERVICE s.r.o. | 2 | 186 098 Kč |
| Aleš Hromek | 2 | 166 557 Kč |
| Martin Popelka | 1 | 103 462 Kč |
| Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10, příspěvková organizace | 1 | 88 429 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 88 429 Kč |
| Karel Gába | 1 | 86 910 Kč |
| ARRIVA autobusy a.s. | 1 | 64 000 Kč |
| SKUP Olomouc, z.s. | 1 | 63 000 Kč |
| Mgr. Blažena Mačáková | 1 | 56 500 Kč |
| ČESKÝ PRODUKT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Družstvo OZC Jizera | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10, příspěvková organizace | 24 | 3 062 882 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 88 429 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 10,96 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,37 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 6 634 124 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 5 723 700 Kč |
| Školení a kurzy | 36 | 3 779 266 Kč |
| Technické služby | 1 | 1 315 288 Kč |
| Nábytek | 2 | 656 301 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 536 242 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 510 560 Kč |
| IT Hardware | 1 | 493 801 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 404 338 Kč |
| Energie | 1 | 400 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 228 000 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 84 696 Kč |
| Služby závodních jídelen | 10 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,15 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 18 | 5 519 769 Kč |
| Školení a kurzy | 42 | 4 803 469 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 1 399 244 Kč |
| IT Hardware | 2 | 1 327 443 Kč |
| Čisticí výrobky | 11 | 1 011 171 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 992 534 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 484 339 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 440 000 Kč |
| Energie | 2 | 423 600 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 380 000 Kč |
| Telco | 1 | 197 472 Kč |
| Odpady | 1 | 120 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 100 000 Kč |
| Kancelář | 1 | 81 506 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 57 972 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 57 079 Kč |
| Služby závodních jídelen | 3 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 15,66 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 1 | 4 185 500 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 3 730 654 Kč |
| Školení a kurzy | 26 | 3 580 227 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 1 385 861 Kč |
| Odpady | 17 | 960 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 9 | 848 400 Kč |
| Nábytek | 2 | 702 825 Kč |
| Energie | 2 | 500 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 382 230 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 351 227 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 283 800 Kč |
| Telco | 1 | 63 423 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 22 | 60 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 10 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 30,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 260 | 12 746 678 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 12 006 273 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 4 792 100 Kč |
| Školení a kurzy | 16 | 1 767 443 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 810 700 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 397 200 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 360 513 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 233 800 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 2 | 12 381 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 9 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 5 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10, příspěvková organizace | 9 | 12 018 653 Kč |
| OLTERM & TD Olomouc, a.s. | 1 | 4 792 100 Kč |
| SEVKO PLUS, s.r.o. | 2 | 908 700 Kč |
| ALPBAU s.r.o. | 5 | 619 785 Kč |
| OLMAN SERVICE s.r.o. | 2 | 397 200 Kč |
| LB 2000, s.r.o. | 1 | 360 513 Kč |
| Taneční klub Olymp Olomouc, z. s. | 2 | 241 926 Kč |
| MULTIP Moravia s.r.o. | 1 | 174 220 Kč |
| TROPICO catering s.r.o. | 1 | 160 950 Kč |
| HraNa - spolek pro volný čas, z.s. | 1 | 159 800 Kč |
| GLOBALTEK GROUP, s.r.o. | 1 | 137 629 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 127 761 Kč |
| Interiéry Hyben s.r.o. | 1 | 126 360 Kč |
| IKAP4OK z.s. v likvidaci | 1 | 87 878 Kč |
| Svatopluk Pokorný | 1 | 84 860 Kč |
| Statutární město Olomouc | 2 | 18 653 Kč |
| SKUP Olomouc, z.s. | 1 | 0 Kč |
| MEROPS spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Zdeněk Kolmaš | 1 | 0 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Nedvědova 17, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Soňa Mužíková | 1 | 0 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Svatoplukova 11, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Olomouc, kpt. Nálepky 10, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Olomouc | 1 | 12 000 000 Kč |
| Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10, příspěvková organizace | 31 | 8 603 682 Kč |
| Olomoucký kraj | 3 | 18 653 Kč |
| Fakultní nemocnice Olomouc | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Nedvědova 17, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Mateřská škola Barevný svět Olomouc, Dělnická 17 B, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,79 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 50 | 105 187 599 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 3 506 600 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 1 695 503 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 1 537 653 Kč |
| Školení a kurzy | 11 | 801 260 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 55 080 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10, příspěvková organizace | 8 | 5 601 792 Kč |
| OLTERM & TD Olomouc, a.s. | 1 | 3 506 600 Kč |
| A-Z STAVBY s.r.o. | 1 | 1 695 503 Kč |
| SEVKO PLUS, s.r.o. | 2 | 1 612 753 Kč |
| ALPBAU s.r.o. | 2 | 171 828 Kč |
| GLOBALTEK GROUP, s.r.o. | 2 | 143 298 Kč |
| Interiéry Hyben s.r.o. | 1 | 106 290 Kč |
| Jan Vaca | 1 | 104 470 Kč |
| Statutární město Olomouc | 1 | 100 630 Kč |
| Jindřich Berka | 1 | 99 645 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10, příspěvková organizace | 11 | 7 440 387 Kč |
| Statutární město Olomouc | 2 | 5 476 754 Kč |
| Olomoucký kraj | 3 | 69 957 Kč |
| Fakultní základní škola Olomouc, Tererovo nám. 1, příspěvková organizace | 1 | 55 080 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 1 | 0 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Nedvědova 17, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 19,23 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 26 | 15 481 292 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 25 | 3 520 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 2 981 700 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 913 840 Kč |
| Školení a kurzy | 13 | 1 759 471 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 267 168 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 203 395 Kč |
| Služby závodních jídelen | 3 | 121 002 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Potraviny | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OLTERM & TD Olomouc, a.s. | 1 | 2 981 700 Kč |
| Stavby-Rekonstrukce-Zahrady s.r.o. | 1 | 1 804 225 Kč |
| ALPBAU s.r.o. | 6 | 823 897 Kč |
| OLMAN SERVICE s.r.o. | 1 | 669 343 Kč |
| Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10, příspěvková organizace | 7 | 510 082 Kč |
| SEVKO PLUS, s.r.o. | 2 | 355 168 Kč |
| TINT s. r. o. | 1 | 242 000 Kč |
| Statutární město Olomouc | 1 | 225 439 Kč |
| Roman Kosek | 1 | 203 395 Kč |
| Svatopluk Pokorný | 1 | 180 665 Kč |
| RI OKNA a.s. | 1 | 176 850 Kč |
| GORGONY, s.r.o. | 1 | 109 615 Kč |
| GLOBALTEK GROUP, s.r.o. | 1 | 100 979 Kč |
| Dr. Oetker, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Soňa Mužíková | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 74 | 37 048 666 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 6 094 400 Kč |
| Školení a kurzy | 14 | 1 557 741 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 353 884 Kč |
| Leciva | 1 | 240 179 Kč |
| Nábytek | 2 | 134 622 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 100 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 77 406 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OLTERM & TD Olomouc, a.s. | 2 | 6 094 400 Kč |
| SEVKO PLUS, s.r.o. | 5 | 1 453 238 Kč |
| ALPBAU s.r.o. | 3 | 408 033 Kč |
| I-THERM, spol. s r. o. | 1 | 353 884 Kč |
| Michal Brančík | 2 | 319 215 Kč |
| OLMAN SERVICE s.r.o. | 1 | 240 179 Kč |
| MULTIP Moravia s.r.o. | 2 | 134 622 Kč |
| Karel Gába | 1 | 118 000 Kč |
| SKUP Olomouc, z.s. | 1 | 100 000 Kč |
| Tomáš Malachta | 1 | 100 000 Kč |
| TROPICO catering s.r.o. | 1 | 92 770 Kč |
| KOLINEK, s.r.o. | 1 | 80 828 Kč |
| Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10, příspěvková organizace | 2 | 77 406 Kč |
| MODOS spol. s r.o. | 1 | 71 870 Kč |
| Miroslav Marek | 1 | 61 299 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 26,09 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 74 | 221 162 200 Kč |
| Energie | 49 | 10 588 800 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 8 608 863 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 26 | 6 379 894 Kč |
| Telco | 17 | 2 087 163 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 584 930 Kč |
| Školení a kurzy | 10 | 1 066 197 Kč |
| Nábytek | 2 | 227 472 Kč |
| Zemědělství | 1 | 87 882 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 9 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Olomouc | 1 | 8 608 863 Kč |
| OLTERM & TD Olomouc, a.s. | 2 | 2 890 200 Kč |
| RI OKNA a.s. | 3 | 1 745 073 Kč |
| MULTIP Moravia s.r.o. | 2 | 314 182 Kč |
| Miroslav Marek | 1 | 156 280 Kč |
| OLMAN SERVICE s.r.o. | 2 | 144 454 Kč |
| Provádění staveb Olomouc, a.s. | 1 | 136 425 Kč |
| SEVKO PLUS, s.r.o. | 1 | 133 100 Kč |
| Gold Return, s.r.o. | 1 | 127 616 Kč |
| GLOBALTEK GROUP, s.r.o. | 1 | 104 596 Kč |
| Technické služby města Olomouce, a.s. | 1 | 87 882 Kč |
| Tomáš Tománek | 1 | 84 328 Kč |
| Interiéry Hyben s.r.o. | 1 | 77 000 Kč |
| CERTAS CZ, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| DOMAPEK s.r.o. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10, příspěvková organizace | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10, příspěvková organizace | 20 | 14 609 999 Kč |
| Statutární město Olomouc | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
18 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 64,29 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 307 | 177 276 063 Kč |
| Nábytek | 65 | 13 897 008 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 73 | 9 804 800 Kč |
| Školení a kurzy | 11 | 686 762 Kč |
| Služby závodních jídelen | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IZOTECH MORAVIA, spol. s r.o. | 5 | 2 019 976 Kč |
| Pavel Hönig | 5 | 773 927 Kč |
| MULTIP Moravia s.r.o. | 3 | 257 058 Kč |
| Ing. Vladimír Caska | 1 | 183 300 Kč |
| Miroslav Marek | 1 | 170 839 Kč |
| Provádění staveb Olomouc, a.s. | 1 | 136 425 Kč |
| SEVKO PLUS, s.r.o. | 1 | 122 972 Kč |
| Iva Pospíšilová | 1 | 79 840 Kč |
| Zemědělské družstvo Senice na Hané | 1 | 0 Kč |
| Gargulák s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Radim Metzner | 1 | 0 Kč |
| RABBIT Trhový Štěpánov a.s. | 1 | 0 Kč |
| ALGAPO PLUS s.r.o. "v likvidaci" | 1 | 0 Kč |
| ČEROZFRUCHT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Andrea Machů | 1 | 0 Kč |
| Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Kožušany - Tážaly, okres Olomouc, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |