Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Jiří Zajíček
změna 16.05.2021
| Založeno | 01.07.2000 |
| IČO | 70837902 |
| Datová schránka | 3rdmya4 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 255 smluv za celkem 99 mil. Kč;
12 smluv má zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
14,1 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 75 807 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 24 974 Kč |
| Potraviny | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing. Josef Kolář | 1 | 663 525 Kč |
| Masarykova střední škola chemická, Praha 1, Křemencova 12 | 1 | 382 033 Kč |
| 1 | 174 900 Kč | |
| CC unLimited, s.r.o. | 1 | 75 807 Kč |
| REPACO services s.r.o. | 1 | 24 974 Kč |
| Maso Uzeniny Strašnice, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| EXVER FOOD, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Bidfood Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Masarykova střední škola chemická, Praha 1, Křemencova 12 | 7 | 939 206 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 382 033 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 15,63 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 10 | 3 818 829 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 1 753 144 Kč |
| IT | 1 | 1 235 410 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 1 193 950 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 565 385 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 344 220 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 330 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 302 500 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 220 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 158 080 Kč |
| Nábytek | 1 | 149 870 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 120 000 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 118 846 Kč |
| Čisticí výrobky | 2 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Masarykova střední škola chemická, Praha 1, Křemencova 12 | 25 | 10 206 281 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 1 753 144 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 0 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 2 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 15 | 2 918 128 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 2 172 622 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 1 809 016 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 1 697 660 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 866 570 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 800 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 527 195 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 387 200 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 301 500 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 130 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 81 124 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Masarykova střední škola chemická, Praha 1, Křemencova 12 | 5 | 2 732 385 Kč |
| OTISTAV s.r.o. | 1 | 2 172 622 Kč |
| ACTIVE GUIDE, s.r.o. | 4 | 2 008 800 Kč |
| AMEREX trade s.r.o. | 1 | 939 044 Kč |
| Tělocvičná jednota Sokol Praha Královské Vinohrady | 1 | 800 000 Kč |
| Teplo pro Prahu, a.s. | 1 | 459 195 Kč |
| TOMINEVA, s.r.o. | 1 | 433 260 Kč |
| AMEDIS, spol. s r.o. | 1 | 387 200 Kč |
| FliCom Travel s.r.o. | 1 | 301 500 Kč |
| České lupkové závody, a.s. | 1 | 260 000 Kč |
| NOVEL elektro s.r.o. | 1 | 171 928 Kč |
| David Tůma, DiS. | 2 | 132 850 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 130 000 Kč |
| REPACO services s.r.o. | 1 | 115 180 Kč |
| TUBES International s.r.o. | 1 | 114 224 Kč |
| MERCI, s.r.o. | 1 | 104 892 Kč |
| Jan Antoš | 1 | 98 450 Kč |
| SoftwareONE Czech Republic s.r.o. | 1 | 81 124 Kč |
| GTS ALIVE s.r.o. | 1 | 71 450 Kč |
| NEOTEC, spol. s r.o. | 1 | 64 094 Kč |
| Divadlo v Dlouhé | 1 | 56 800 Kč |
| Josef Koklar | 1 | 56 016 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Masarykova střední škola chemická, Praha 1, Křemencova 12 | 25 | 8 958 629 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 2 | 2 675 585 Kč |
| Divadlo v Dlouhé | 1 | 56 800 Kč |
| Fakultní nemocnice Bulovka | 1 | 0 Kč |
| Vysoká škola chemicko-technologická v Praze | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 13,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Věda, výzkum a vzdělávání | 57 | 73 351 991 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 721 588 Kč |
| Školení a kurzy | 8 | 1 471 453 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 820 510 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 575 400 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 30 | 459 800 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 454 080 Kč |
| Energie | 3 | 326 141 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 209 330 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 115 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 78 348 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 1 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 1 496 770 Kč |
| Masarykova střední škola chemická, Praha 1, Křemencova 12 | 5 | 1 222 881 Kč |
| PRO TRAVEL CK, s.r.o. | 1 | 575 400 Kč |
| TOMINEVA, s.r.o. | 1 | 454 080 Kč |
| ACTIVE GUIDE, s.r.o. | 1 | 450 800 Kč |
| CC unLimited, s.r.o. | 1 | 359 854 Kč |
| České lupkové závody, a.s. | 1 | 306 250 Kč |
| Luboš Jelínek | 1 | 304 678 Kč |
| AB plus CZ s.r.o. | 1 | 302 500 Kč |
| REPACO services s.r.o. | 2 | 209 330 Kč |
| Z + M Partner, spol. s r.o. | 1 | 157 300 Kč |
| Nadace ORLEN Unipetrol | 1 | 115 000 Kč |
| KOHR Invest s.r.o. | 1 | 84 949 Kč |
| SoftwareONE Czech Republic s.r.o. | 1 | 78 348 Kč |
| GTS ALIVE s.r.o. | 1 | 67 450 Kč |
| Divadlo v Dlouhé | 1 | 63 000 Kč |
| Ferring-Léčiva, a.s. | 1 | 62 920 Kč |
| Teplo pro Prahu, a.s. | 2 | 1 000 Kč |
| Tělocvičná jednota Sokol Praha Královské Vinohrady | 2 | 0 Kč |
| Vantage Towers s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vodafone Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pražská energetika, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Masarykova střední škola chemická, Praha 1, Křemencova 12 | 25 | 5 089 629 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 2 | 820 510 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 2 | 326 141 Kč |
| Divadlo v Dlouhé | 1 | 76 230 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 8 | 1 706 237 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 1 011 666 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 414 000 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 405 837 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 365 231 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 245 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 190 240 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 92 438 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Masarykova střední škola chemická, Praha 1, Křemencova 12 | 2 | 1 011 666 Kč |
| Jiří Kerner | 2 | 753 670 Kč |
| Milan Vacek | 2 | 480 300 Kč |
| TOMINEVA, s.r.o. | 1 | 414 000 Kč |
| MOZAIK, spol. s r.o. | 1 | 365 231 Kč |
| VERDER s.r.o. | 1 | 323 559 Kč |
| PRO TRAVEL CK, s.r.o. | 1 | 190 240 Kč |
| Jan Antoš | 1 | 188 160 Kč |
| Roman Matoušek | 1 | 181 137 Kč |
| Twisp project s.r.o. | 1 | 150 000 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 1 | 108 640 Kč |
| Nadace ORLEN Unipetrol | 1 | 95 000 Kč |
| REPACO services s.r.o. | 1 | 92 438 Kč |
| ILC Czechoslovakia, s.r.o. | 1 | 76 608 Kč |
| Tělocvičná jednota Sokol Praha Královské Vinohrady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Masarykova střední škola chemická, Praha 1, Křemencova 12 | 16 | 3 418 983 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 1 011 666 Kč |
| Městská knihovna v Praze | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 19,23 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 12 | 2 254 894 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 1 421 820 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 163 972 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 1 042 913 Kč |
| Kancelář | 2 | 699 640 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 387 769 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 274 040 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 204 369 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 76 787 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VWR International s.r.o. | 4 | 3 011 239 Kč |
| Masarykova střední škola chemická, Praha 1, Křemencova 12 | 6 | 2 974 083 Kč |
| Anton Paar Czech Republic s.r.o. | 1 | 387 769 Kč |
| Ing. Jiří Znamenáček | 2 | 274 040 Kč |
| CC unLimited, s.r.o. | 2 | 258 916 Kč |
| MASO-PROFIT s.r.o. | 1 | 204 369 Kč |
| Jiří Kerner | 1 | 99 150 Kč |
| Formata v.o.s. | 1 | 96 800 Kč |
| REPACO services s.r.o. | 1 | 76 787 Kč |
| NEOTEC, spol. s r.o. | 1 | 73 556 Kč |
| VERDER s.r.o. | 1 | 69 495 Kč |
| Tělocvičná jednota Sokol Praha Královské Vinohrady | 2 | 0 Kč |
| JABLOTRON SECURITY a.s. | 1 | 0 Kč |
| Párty kvíz s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pražské služby, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Masarykova střední škola chemická, Praha 1, Křemencova 12 | 20 | 4 552 120 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 1 421 820 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 1 042 913 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 509 350 Kč |
| Městská knihovna v Praze | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,34 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,45 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,90 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 86 | 40 521 875 Kč |
| Školení a kurzy | 13 | 36 318 118 Kč |
| IT | 29 | 34 924 230 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 169 | 14 695 742 Kč |
| Energie | 113 | 9 131 947 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 2 349 910 Kč |
| Práce při dokončování budov | 3 | 948 138 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 161 171 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 145 200 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 144 718 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 23 500 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VWR International s.r.o. | 4 | 33 883 864 Kč |
| Masarykova střední škola chemická, Praha 1, Křemencova 12 | 2 | 2 960 820 Kč |
| Roman Matoušek | 7 | 2 629 627 Kč |
| CC unLimited, s.r.o. | 3 | 508 884 Kč |
| Pavel Muroň | 1 | 384 631 Kč |
| Jiří Kerner | 1 | 192 000 Kč |
| ALTOMA spol. s r.o. | 1 | 161 171 Kč |
| Zentiva, k.s. | 1 | 145 200 Kč |
| Jaroslav Roubal | 2 | 144 718 Kč |
| Nadace ORLEN Unipetrol | 1 | 100 000 Kč |
| REPACO services s.r.o. | 1 | 69 253 Kč |
| Jakub Polák | 1 | 23 500 Kč |
| Tělocvičná jednota Sokol Praha Královské Vinohrady | 1 | 0 Kč |
| Pražské vodovody a kanalizace, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Párty kvíz s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pražská energetika, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Masarykova střední škola chemická, Praha 1, Křemencova 12 | 27 | 38 242 847 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 2 249 910 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 1 | 710 910 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stroje a zařízení | 29 | 4 533 358 Kč |
| Školení a kurzy | 7 | 1 940 499 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 1 | 853 807 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 557 281 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 350 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 276 120 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 191 180 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 121 000 Kč |
| Technické služby | 29 | 81 434 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 70 930 Kč |
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Metrohm Česká republika s.r.o. | 1 | 853 807 Kč |
| SHIMADZU Handels GmbH-organizační složka | 1 | 650 483 Kč |
| CC unLimited, s.r.o. | 1 | 621 940 Kč |
| Hanna Instruments Czech s.r.o. | 2 | 503 738 Kč |
| Jan Antoš | 1 | 299 596 Kč |
| Deciom alfa a.s. | 1 | 276 120 Kč |
| Nadace ORLEN Unipetrol | 1 | 250 000 Kč |
| VERKON s.r.o. | 1 | 196 880 Kč |
| Jiří Kerner | 1 | 191 180 Kč |
| České lupkové závody, a.s. | 1 | 171 600 Kč |
| REPACO services s.r.o. | 2 | 134 977 Kč |
| JP1 s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Spolek rodičů, žáků a přátel Masarykovy střední školy chemické | 1 | 100 000 Kč |
| Jaroslav Roubal | 1 | 70 930 Kč |
| Z-WARE s.r.o. | 1 | 20 570 Kč |
| Tělocvičná jednota Sokol Praha Královské Vinohrady | 1 | 0 Kč |
| AG FOODS Group a.s. | 1 | 0 Kč |
| Ing. Jiří Znamenáček | 2 | 0 Kč |
| FANY Gastroservis s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| PEPSICO CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Masarykova střední škola chemická, Praha 1, Křemencova 12 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Masarykova střední škola chemická, Praha 1, Křemencova 12 | 24 | 4 462 821 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
16 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 48,48 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
9 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 27,27 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 309 | 96 860 600 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 57 | 21 797 390 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 57 | 11 858 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 113 | 8 965 834 Kč |
| Školení a kurzy | 9 | 1 869 809 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 1 848 803 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 593 200 Kč |
| Kancelář | 1 | 324 960 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 191 100 Kč |
| Nábytek | 1 | 67 787 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Masarykova střední škola chemická, Praha 1, Křemencova 12 | 16 | 2 257 867 Kč |
| SHIMADZU Handels GmbH-organizační složka | 1 | 726 000 Kč |
| Bc. Kristýna Sičáková | 1 | 593 200 Kč |
| KOVOSLUŽBA OTS a.s. | 1 | 339 877 Kč |
| Jan Antoš | 1 | 324 960 Kč |
| Kenast s.r.o. | 1 | 234 469 Kč |
| České lupkové závody, a.s. | 2 | 191 100 Kč |
| Nadace ORLEN Unipetrol | 1 | 150 000 Kč |
| ELECTRO GARDEN s.r.o. | 1 | 124 025 Kč |
| MY DVA corporation s.r.o. | 1 | 98 266 Kč |
| VWR International s.r.o. | 1 | 88 209 Kč |
| 1. turnovská chráněná dílna z.s. | 1 | 84 960 Kč |
| CC unLimited, s.r.o. | 1 | 80 992 Kč |
| DNS a.s. | 1 | 74 367 Kč |
| Compo Interiéry s.r.o. | 1 | 67 787 Kč |
| Tělocvičná jednota Sokol Praha Královské Vinohrady | 1 | 0 Kč |
| MAKALU Fireworks s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CK LOUDATOUR s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Deciom alfa a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Masarykova střední škola chemická, Praha 1, Křemencova 12 | 22 | 3 369 489 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 1 848 803 Kč |
| Moore Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 9 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 23,81 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 422 | 147 555 030 Kč |
| Stavebnictví | 197 | 141 759 206 Kč |
| Pojišťovací služby | 141 | 46 662 674 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 310 | 31 764 720 Kč |
| Kancelář | 86 | 28 904 827 Kč |
| Práce při dokončování budov | 113 | 28 655 840 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 85 | 13 865 600 Kč |
| Nábytek | 57 | 6 194 506 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 1 390 088 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 571 062 Kč |
| IT Hardware | 2 | 506 507 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Masarykova střední škola chemická, Praha 1, Křemencova 12 | 21 | 3 349 721 Kč |
| Kenast s.r.o. | 3 | 962 284 Kč |
| SHIMADZU Handels GmbH-organizační složka | 2 | 730 663 Kč |
| CC unLimited, s.r.o. | 2 | 506 507 Kč |
| JP1 s.r.o. | 1 | 216 036 Kč |
| VWR International s.r.o. | 2 | 189 963 Kč |
| Vasyl Markiv | 1 | 174 093 Kč |
| Jiří Kerner | 1 | 121 950 Kč |
| Grada Publishing, a.s. | 1 | 78 240 Kč |
| Tělocvičná jednota Sokol Praha Královské Vinohrady | 1 | 0 Kč |
| Deciom alfa a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Masarykova střední škola chemická, Praha 1, Křemencova 12 | 21 | 3 349 721 Kč |