Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 01.01.2001 |
| IČO | 70875111 |
| Datová schránka | suw4s7z |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 995 smluv za celkem 653 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
15 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
10,4 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 1 | 169 734 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 140 360 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 88 092 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 72 600 Kč |
| Sociální péče | 1 | 32 670 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 25 120 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 20 212 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Háje | 62 | 7 591 581 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 1 637 312 Kč |
| Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy | 1 | 350 000 Kč |
| Pražské centrum obnovitelné energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Háje | 3 | 1 987 312 Kč |
| BLESK Servis s.r.o. | 1 | 1 407 945 Kč |
| INTERWAND.CZ s.r.o. | 1 | 1 042 124 Kč |
| CIVOP s.r.o. | 1 | 870 038 Kč |
| Renova Praha, spol. s r. o. | 2 | 520 548 Kč |
| Luboš Lucius | 1 | 513 036 Kč |
| Tomáš Votroubek | 26 | 434 286 Kč |
| Stamed s.r.o. | 2 | 295 718 Kč |
| Deco Interiors s.r.o. | 1 | 293 123 Kč |
| SPI Facilities s.r.o. | 3 | 240 371 Kč |
| PODLAHY PRAHA s.r.o. | 1 | 206 494 Kč |
| CHRISTEYNS s.r.o. | 2 | 200 208 Kč |
| Interiering s.r.o. | 1 | 173 857 Kč |
| LEX PLUS s.r.o. | 1 | 148 830 Kč |
| Michal Braunč | 1 | 147 301 Kč |
| Vladimír Konrád | 2 | 146 785 Kč |
| KOLIBRI s.r.o. | 1 | 140 360 Kč |
| RSM Payroll Centre CZ s.r.o. | 1 | 123 249 Kč |
| AVe-comp s.r.o. | 1 | 108 464 Kč |
| Aricoma Systems a.s. | 1 | 102 850 Kč |
| Arjo Czech Republic s.r.o. | 1 | 91 000 Kč |
| Tomáš Šmídek | 1 | 81 312 Kč |
| Lucas Saidl | 1 | 72 600 Kč |
| Ars Fabrica, s.r.o. | 1 | 71 390 Kč |
| HARTMANN - RICO a.s. | 1 | 66 540 Kč |
| Mgr. Miroslav Erdinger | 2 | 65 340 Kč |
| TeS, spol. s r. o. Chotěboř | 3 | 16 164 Kč |
| 1 | 11 645 Kč | |
| L I N E T spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,67 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 49 | 65 218 166 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 3 | 18 469 530 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 17 004 184 Kč |
| Nábytek | 4 | 4 042 050 Kč |
| Odpady | 1 | 2 526 476 Kč |
| IT | 3 | 1 007 494 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 13 | 984 120 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 650 617 Kč |
| Čisticí výrobky | 6 | 309 063 Kč |
| Práce při dokončování budov | 10 | 282 351 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 280 720 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 220 946 Kč |
| Právní služby | 1 | 181 500 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 164 802 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 140 239 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 121 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 89 782 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 80 659 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 1 | 75 230 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 60 500 Kč |
| Sociální péče | 4 | 43 560 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Háje | 143 | 113 988 389 Kč |
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. | 1 | 140 239 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 0 Kč |
| Pražské centrum obnovitelné energie | 2 | 0 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,14 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Háje | 172 | 81 331 553 Kč |
| Střední odborná škola Jarov | 2 | 228 500 Kč |
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. | 1 | 215 531 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,14 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Háje | 141 | 114 341 972 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 3 | 1 792 319 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,92 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 3 | 50 153 978 Kč |
| Stavebnictví | 33 | 18 116 609 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 25 | 4 514 220 Kč |
| Odpady | 2 | 2 538 522 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 7 | 2 290 651 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 9 | 1 785 960 Kč |
| Energie | 1 | 1 353 264 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 1 240 613 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 1 204 168 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 1 000 481 Kč |
| Tisk | 2 | 860 310 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 791 674 Kč |
| Zemědělství | 1 | 352 000 Kč |
| Nábytek | 3 | 259 952 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 202 675 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 183 412 Kč |
| Kancelář | 2 | 143 396 Kč |
| Právní služby | 1 | 121 000 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 113 911 Kč |
| Sítě a přenos dat | 1 | 108 889 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 99 964 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 91 795 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Háje | 105 | 91 349 480 Kč |
| Střední odborná škola Jarov | 3 | 294 000 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,18 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,53 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 66 | 85 033 369 Kč |
| Ostraha objektů | 19 | 82 933 877 Kč |
| Pojišťovací služby | 18 | 43 867 379 Kč |
| Stavebnictví | 26 | 31 459 175 Kč |
| Osobní vozidla | 19 | 11 922 103 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 33 | 11 884 925 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 25 | 8 449 914 Kč |
| Nábytek | 1 | 4 518 556 Kč |
| Technické služby | 1 | 2 679 995 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 2 079 264 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 6 | 1 556 447 Kč |
| Zdravotnictví | 4 | 728 922 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 486 206 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 9 | 326 076 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 325 248 Kč |
| Zdravotnický materiál | 2 | 258 198 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 80 223 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 68 970 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 64 819 Kč |
| Kancelář | 1 | 62 416 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Háje | 85 | 62 456 077 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,97 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,97 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,97 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 2 | 16 886 802 Kč |
| Stavebnictví | 21 | 12 476 910 Kč |
| Čisticí výrobky | 82 | 5 777 626 Kč |
| Energie | 2 | 4 356 000 Kč |
| Zdravotnický materiál | 22 | 2 713 991 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 10 | 1 526 040 Kč |
| IT | 4 | 1 385 949 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 864 738 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 794 186 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 725 554 Kč |
| Nábytek | 5 | 672 897 Kč |
| Zdravotnictví | 3 | 644 478 Kč |
| Kancelář | 1 | 125 598 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 123 613 Kč |
| Sociální péče | 1 | 108 900 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Háje | 102 | 48 415 764 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 27 | 10 235 380 Kč |
| Zdravotní péče | 9 | 3 521 784 Kč |
| Právní služby | 17 | 2 717 660 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 835 557 Kč |
| Služby závodních jídelen | 8 | 513 218 Kč |
| IT Hardware | 1 | 446 757 Kč |
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 1 | 291 852 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 123 420 Kč |
| Nábytek | 1 | 117 320 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 109 771 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 96 800 Kč |
| Energie | 1 | 96 800 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 78 650 Kč |
| Telco | 1 | 72 310 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 61 588 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Háje | 67 | 18 906 055 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,89 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,89 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,94 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 141 | 840 301 411 Kč |
| Nábytek | 245 | 121 436 748 Kč |
| Úklidové služby | 45 | 51 143 123 Kč |
| Stavebnictví | 30 | 37 751 501 Kč |
| Dary a dotace | 131 | 20 867 867 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 33 | 18 785 964 Kč |
| Práce při dokončování budov | 161 | 17 583 182 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 107 | 17 287 076 Kč |
| Tisk | 25 | 12 971 563 Kč |
| Telekomunikační služby | 34 | 9 166 134 Kč |
| Kancelář | 75 | 8 614 826 Kč |
| Stroje a zařízení | 33 | 5 213 172 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 34 | 4 633 840 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 2 951 672 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 9 | 2 234 617 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 10 | 2 131 296 Kč |
| Sociální péče | 49 | 1 945 680 Kč |
| Kamerové systémy | 1 | 187 369 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 174 240 Kč |
| IT | 1 | 107 384 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 90 251 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Háje | 103 | 53 218 051 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,89 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,63 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 039 | 2 006 747 682 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 338 | 120 640 398 Kč |
| Služby závodních jídelen | 98 | 25 690 501 Kč |
| Technické služby | 25 | 23 540 773 Kč |
| Energie | 3 | 7 053 375 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 25 | 6 411 209 Kč |
| IT Hardware | 33 | 6 403 675 Kč |
| Telco | 9 | 578 477 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 284 556 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 254 100 Kč |
| Zdravotnictví | 3 | 141 860 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 78 650 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Háje | 34 | 53 294 812 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 0 Kč |
| Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TENDER CONSORTIUM s.r.o. | 3 | 23 721 621 Kč |
| YLK spol. s r.o. | 1 | 5 923 949 Kč |
| DATACOM Systems, s.r.o. | 1 | 5 283 105 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 4 353 375 Kč |
| ARAMARK, s.r.o. | 1 | 3 692 194 Kč |
| Renova Praha, spol. s r. o. | 6 | 2 741 444 Kč |
| Amper Market, a.s. v likvidaci | 2 | 2 700 000 Kč |
| CVS Consulting s.r.o. | 2 | 869 779 Kč |
| astalon s.r.o. | 1 | 665 500 Kč |
| Deco Interiors s.r.o. | 1 | 580 424 Kč |
| Ing.arch. Machač Miloš | 1 | 496 100 Kč |
| CHRISTEYNS s.r.o. | 1 | 385 391 Kč |
| PREMIO INVEST s.r.o. | 1 | 284 556 Kč |
| STERIPAK s.r.o. | 1 | 254 100 Kč |
| SOVA, s.r.o. | 2 | 230 440 Kč |
| SPAZIO DESIGNER ITALIANO s.r.o. | 1 | 227 892 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 212 960 Kč |
| SIVAK medical technology s.r.o. | 1 | 141 860 Kč |
| BONNO GASTRO SERVIS s.r.o. | 1 | 134 053 Kč |
| Mountfield a.s. | 1 | 133 500 Kč |
| VAGO s.r.o. | 2 | 116 160 Kč |
| Pavel Horský | 1 | 78 650 Kč |
| SC PROFESSIONAL s.r.o. | 1 | 67 760 Kč |
| Domov pro seniory Háje | 4 | 0 Kč |