Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 04.07.2001 |
| IČO | 70887055 |
| Datová schránka | tv9kinx |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 431 smluv za celkem 528 mil. Kč;
15 smluv má zásadní nedostatek;
36 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
11,1 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 1 | 3 384 800 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 72 000 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 63 223 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihomoravský kraj | 2 | 7 166 000 Kč |
| Domov pro seniory Foltýnova, příspěvková organizace | 15 | 2 912 157 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Foltýnova, příspěvková organizace | 2 | 7 166 000 Kč |
| HRASPO spol. s r.o. | 1 | 1 251 140 Kč |
| Pro CleanLife s.r.o. | 2 | 572 614 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 1 | 305 988 Kč |
| Tadeáš Rapf | 1 | 181 362 Kč |
| Stamed s.r.o. | 1 | 114 560 Kč |
| A. & C. ELFIS, s.r.o. | 1 | 110 352 Kč |
| VYSCO plus s.r.o. | 1 | 97 331 Kč |
| Radim Hála | 1 | 85 000 Kč |
| Mgr. Hedvika Borýsková | 1 | 72 000 Kč |
| Formirex s.r.o. | 1 | 63 223 Kč |
| DAMA technika s.r.o. | 1 | 58 587 Kč |
| JATKA Borotice, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| JIP východočeská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Kamila Matějíčková | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,45 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,45 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 2 | 28 510 800 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 11 766 918 Kč |
| Stroje a zařízení | 2 | 1 006 311 Kč |
| Právní služby | 3 | 772 464 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 726 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 724 325 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 575 419 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 433 180 Kč |
| IT | 1 | 305 988 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 300 000 Kč |
| Kancelář | 1 | 269 405 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 2 | 80 049 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 60 000 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 55 800 Kč |
| Telco | 1 | 2 649 Kč |
| Potraviny | 3 | 0 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 0 Kč |
| Leciva | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Bankovní formality, ceníky, VOP | 1 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihomoravský kraj | 2 | 28 510 800 Kč |
| Domov pro seniory Foltýnova, příspěvková organizace | 63 | 18 558 795 Kč |
| Domov pro seniory Mikuláškovo nám., příspěvková organizace | 1 | 300 000 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 173 925 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,08 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 2 | 31 196 800 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 2 659 381 Kč |
| Stroje a zařízení | 2 | 999 691 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 948 769 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 351 656 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 347 139 Kč |
| Právní služby | 1 | 123 420 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 94 380 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 87 000 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 66 995 Kč |
| Potraviny | 3 | 0 Kč |
| Energie | 3 | 0 Kč |
| Technické služby | 2 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihomoravský kraj | 2 | 31 196 800 Kč |
| Domov pro seniory Foltýnova, příspěvková organizace | 45 | 7 910 636 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 351 656 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 22,64 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,89 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
9 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,98 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 2 | 35 221 800 Kč |
| Kancelář | 23 | 6 512 424 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 22 | 2 230 469 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 1 471 400 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 1 259 952 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 22 | 1 171 800 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 789 590 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 414 168 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 363 968 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 248 488 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 236 650 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 206 847 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 3 | 160 579 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 155 316 Kč |
| Leciva | 22 | 126 535 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 23 234 Kč |
| Potraviny | 5 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihomoravský kraj | 2 | 35 221 800 Kč |
| Domov pro seniory Foltýnova, příspěvková organizace | 50 | 10 572 840 Kč |
| Energie Teplárny Brno, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 24,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 8,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Potraviny | 1 | 24 200 000 Kč |
| Sociální péče | 3 | 23 558 400 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 7 084 800 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 6 900 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 2 630 153 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 851 305 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 374 253 Kč |
| IT Hardware | 1 | 189 509 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 64 735 Kč |
| IT | 3 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Foltýnova, příspěvková organizace | 20 | 35 721 635 Kč |
| Jihomoravský kraj | 5 | 30 643 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Foltýnova, příspěvková organizace | 7 | 30 643 200 Kč |
| ALIMPEX - Louny spol. s r.o. | 1 | 24 200 000 Kč |
| Statutární město Brno | 3 | 8 910 300 Kč |
| SOMAK PLUS s.r.o. | 1 | 2 300 000 Kč |
| STEINEX a.s. | 1 | 2 300 000 Kč |
| J & S, s.r.o. | 1 | 2 300 000 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 2 | 1 691 111 Kč |
| Viliam Kružlík | 1 | 971 386 Kč |
| Huslík s.r.o. | 2 | 780 933 Kč |
| Pro CleanLife s.r.o. | 1 | 735 632 Kč |
| K2N way s.r.o. | 1 | 189 509 Kč |
| Roti plus s.r.o. | 1 | 105 000 Kč |
| Chironax, spol. s r.o. | 1 | 83 330 Kč |
| Alma Career Czechia s.r.o. | 1 | 64 735 Kč |
| VYSCO plus s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| MONIT plus, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Domov pro seniory Mikuláškovo nám., příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 15,63 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 2 | 33 328 100 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 22 | 8 697 523 Kč |
| Sociální péče | 3 | 5 558 300 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 3 | 4 944 184 Kč |
| Potraviny | 2 | 4 840 000 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 3 | 2 687 278 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 2 420 000 Kč |
| Nábytek | 2 | 565 994 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 399 407 Kč |
| IT | 1 | 396 750 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 200 000 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 61 831 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 22 | 0 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihomoravský kraj | 5 | 38 886 400 Kč |
| Domov pro seniory Foltýnova, příspěvková organizace | 26 | 16 913 849 Kč |
| Domov pro seniory Mikuláškovo nám., příspěvková organizace | 1 | 200 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Foltýnova, příspěvková organizace | 6 | 39 086 400 Kč |
| AL - Montáže s.r.o. | 2 | 4 840 000 Kč |
| ALMS WIN s.r.o. | 1 | 2 420 000 Kč |
| ALIMPEX - Louny spol. s r.o. | 1 | 2 420 000 Kč |
| PENAM, a.s. | 1 | 2 420 000 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 2 063 400 Kč |
| Miroslav Kilinger | 1 | 2 000 000 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 3 | 796 157 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 2 | 687 278 Kč |
| Petr Kaláček | 1 | 491 381 Kč |
| Care Comm s.r.o. | 2 | 280 000 Kč |
| Valerio Bevilacqua | 2 | 162 445 Kč |
| Vít Urbášek | 1 | 104 184 Kč |
| Roti plus s.r.o. | 1 | 91 000 Kč |
| LANGER INTERIÉRY s.r.o. | 1 | 74 613 Kč |
| DYNATECH s.r.o. | 1 | 61 831 Kč |
| LA DOLCE VITA AIDA s.r.o. | 1 | 42 560 Kč |
| PRAMEN - BRNĚNKA, spol. s r.o. | 1 | 22 400 Kč |
| Seyfor, a. s. | 2 | 0 Kč |
| Pro CleanLife s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| NOVÁ MALBA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,45 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,13 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 2 | 33 803 300 Kč |
| Zdravotnický materiál | 2 | 3 872 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 3 630 000 Kč |
| Kosmetika | 1 | 2 420 000 Kč |
| Potraviny | 1 | 2 420 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 2 420 000 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 1 452 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 642 120 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 318 000 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 257 500 Kč |
| Sociální péče | 1 | 158 400 Kč |
| Nábytek | 1 | 145 993 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 81 546 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihomoravský kraj | 3 | 33 961 700 Kč |
| Domov pro seniory Foltýnova, příspěvková organizace | 28 | 18 804 306 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 3 | 33 961 700 Kč |
| Domov pro seniory Foltýnova, příspěvková organizace | 3 | 33 961 700 Kč |
| IMPORTINGO s.r.o. | 1 | 2 420 000 Kč |
| ALIMPEX - Louny spol. s r.o. | 1 | 2 420 000 Kč |
| AGAVE plus s.r.o. | 1 | 2 420 000 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 1 | 2 420 000 Kč |
| Rudolf Sehnal | 1 | 2 420 000 Kč |
| InstaMarketing, s.r.o. v likvidaci | 1 | 1 452 000 Kč |
| BRYVECASTA s.r.o. | 1 | 1 452 000 Kč |
| Roti plus s.r.o. | 1 | 1 210 000 Kč |
| Jiří Pleskač | 1 | 624 450 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 2 | 399 407 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 1 | 318 000 Kč |
| LANGER INTERIÉRY s.r.o. | 1 | 145 993 Kč |
| LINOLL interier s.r.o. | 1 | 140 488 Kč |
| Pro CleanLife s.r.o. | 1 | 119 940 Kč |
| CAG s.r.o. | 2 | 117 770 Kč |
| ČUDA - velkokuchyně, s.r.o. | 1 | 113 016 Kč |
| 1 | 94 743 Kč | |
| Společnost Po ruce s.r.o. | 1 | 93 473 Kč |
| Jakub Urbášek | 1 | 81 546 Kč |
| UPS Technik s.r.o. | 1 | 77 597 Kč |
| Care Comm s.r.o. | 1 | 74 265 Kč |
| UVISTA, s.r.o. | 1 | 69 615 Kč |
| AL - Montáže s.r.o. | 1 | 60 162 Kč |
| Valerio Bevilacqua | 1 | 59 841 Kč |
| Partner 4 Profit, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost Podané ruce o.p.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
11 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 44,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 2 | 21 153 300 Kč |
| Potraviny | 7 | 16 940 000 Kč |
| Úklidové služby | 86 | 12 681 500 Kč |
| Sociální péče | 1 | 7 606 900 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 4 840 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 2 420 000 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 553 229 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 399 407 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 296 400 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 204 958 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 71 550 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihomoravský kraj | 3 | 28 760 200 Kč |
| Domov pro seniory Foltýnova, příspěvková organizace | 21 | 27 792 742 Kč |
| Domov pro seniory Mikuláškovo nám., příspěvková organizace | 1 | 181 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Foltýnova, příspěvková organizace | 8 | 36 282 028 Kč |
| Statutární město Brno | 2 | 9 239 300 Kč |
| EXVER FOOD, s.r.o. | 1 | 2 420 000 Kč |
| ALIMPEX - Louny spol. s r.o. | 1 | 2 420 000 Kč |
| BIKOS CZ s.r.o. | 1 | 2 420 000 Kč |
| EISBERG, a.s. | 1 | 2 420 000 Kč |
| CBA NUGET s.r.o. | 1 | 2 420 000 Kč |
| MODIOS spol. s r.o. | 1 | 2 420 000 Kč |
| Vít Urbášek | 1 | 2 420 000 Kč |
| Vodňanská drůbež, a.s. | 1 | 2 000 000 Kč |
| Pro CleanLife s.r.o. | 1 | 423 089 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 2 | 399 407 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 1 | 296 400 Kč |
| SIVAK medical technology s.r.o. | 1 | 130 140 Kč |
| SKYLIFT s.r.o. | 1 | 124 630 Kč |
| Jiří Rozsypal - ZÁMKAŘSTVÍ JIRO | 1 | 71 550 Kč |
| Rudolf Sehnal | 1 | 67 199 Kč |
| Roti plus s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,57 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 17,14 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,86 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Administrativní služby, stravenky | 127 | 79 398 566 Kč |
| Sociální služby | 3 | 18 939 600 Kč |
| Právní služby | 106 | 18 813 564 Kč |
| Telekomunikační služby | 85 | 17 105 435 Kč |
| Služby závodních jídelen | 4 | 8 840 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 4 000 000 Kč |
| Práce při dokončování budov | 24 | 1 840 064 Kč |
| IT | 4 | 1 603 003 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 1 206 399 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 550 365 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 271 222 Kč |
| Nábytek | 2 | 178 609 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 47 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Foltýnova, příspěvková organizace | 31 | 20 271 723 Kč |
| Jihomoravský kraj | 3 | 18 939 600 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pro seniory Foltýnova, příspěvková organizace | 4 | 18 939 600 Kč |
| POLAR GASTRO s.r.o. | 1 | 2 420 000 Kč |
| ALIMPEX - Louny spol. s r.o. | 1 | 2 420 000 Kč |
| MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o. | 1 | 2 420 000 Kč |
| Strejček, s.r.o. | 1 | 2 000 000 Kč |
| STEINEX a.s. | 1 | 2 000 000 Kč |
| J & S, s.r.o. | 1 | 2 000 000 Kč |
| MLÝN HEROLD spol. s r.o. | 1 | 2 000 000 Kč |
| Crlík, s.r.o. | 1 | 981 709 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 4 | 862 188 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 804 190 Kč |
| Vodafone Czech Republic a.s. | 1 | 500 000 Kč |
| TRIDO, s.r.o. | 2 | 278 760 Kč |
| Gastrosegment CZ, s.r.o. | 1 | 271 222 Kč |
| ČUDA - velkokuchyně, s.r.o. | 1 | 230 898 Kč |
| LINOLL interier s.r.o. | 1 | 219 467 Kč |
| Jiří Pleskač | 1 | 197 800 Kč |
| PROFIL NÁBYTEK, a.s. | 1 | 115 234 Kč |
| gromathic s.r.o. | 1 | 101 683 Kč |
| Sezame Product s.r.o. | 1 | 100 000 Kč |
| UVISTA, s.r.o. | 1 | 94 164 Kč |
| VRÁNA, s.r.o. | 1 | 87 596 Kč |
| Maximus Resort, a.s. | 1 | 60 000 Kč |
| MULTITONE CZ spol. s r.o. | 1 | 59 811 Kč |
| PEREX, spol. s r.o. | 1 | 47 000 Kč |
| Brněnské vodárny a kanalizace, a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 9,43 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 169 | 228 980 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 148 | 158 629 837 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 85 | 51 721 503 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 128 | 38 289 371 Kč |
| Pojišťovací služby | 85 | 23 202 864 Kč |
| Nábytek | 109 | 19 290 398 Kč |
| Sociální péče | 1 | 18 908 000 Kč |
| Sociální služby | 2 | 18 811 800 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 9 | 7 800 214 Kč |
| Průmyslové stroje | 44 | 6 535 959 Kč |
| Čisticí výrobky | 3 | 6 000 000 Kč |
| Řemesla | 2 | 4 000 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 2 054 880 Kč |
| Osobní vozidla | 22 | 1 827 000 Kč |
| Zemědělství | 22 | 1 192 781 Kč |
| Energie | 3 | 1 091 133 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 943 476 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 413 457 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 2 | 182 498 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 98 900 Kč |
| Zdravotnictví | 5 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihomoravský kraj | 3 | 37 719 800 Kč |
| Domov pro seniory Foltýnova, příspěvková organizace | 43 | 31 571 933 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 119 335 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 0 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 5 | 0 Kč |