Úřad - orgán veřejné moci. Organizační složka státu. Je součástí 11 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Vít Rušar
změna 18.06.2017
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 2946 smluv za celkem 2 mld. Kč;
20 smluv má zásadní nedostatek;
28 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
12,2 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,69 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 2 | 36 123 509 Kč |
| Ostraha objektů | 64 | 11 855 499 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 18 | 10 740 253 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 76 | 9 808 772 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 5 | 6 822 308 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 6 208 994 Kč |
| Nábytek | 4 | 4 310 516 Kč |
| Řemesla | 2 | 2 907 733 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 1 811 112 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 3 | 1 677 038 Kč |
| Dary a dotace | 9 | 1 273 150 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 446 751 Kč |
| IT | 1 | 362 520 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 130 000 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 88 645 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 65 945 Kč |
| Oděvy | 1 | 47 214 Kč |
| Odpady | 2 | 36 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 252 | 195 890 092 Kč |
| Město Valašské Meziříčí | 1 | 300 000 Kč |
| Město Vsetín | 2 | 300 000 Kč |
| Zlínský kraj | 2 | 200 000 Kč |
| Sociální služby Olšava, příspěvková organizace | 1 | 186 960 Kč |
| Město Kroměříž | 1 | 150 000 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 100 000 Kč |
| město Otrokovice | 1 | 100 000 Kč |
| Město Valašské Klobouky | 1 | 60 500 Kč |
| Okresní soud v Kroměříži | 1 | 0 Kč |
| Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,13 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,71 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 409 | 189 680 336 Kč |
| Statutární město Zlín | 2 | 1 413 281 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 871 200 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje | 1 | 464 071 Kč |
| Město Valašské Meziříčí | 1 | 400 000 Kč |
| Město Vsetín | 1 | 300 000 Kč |
| Zlínský kraj | 3 | 200 000 Kč |
| Město Kroměříž | 1 | 181 500 Kč |
| město Otrokovice | 1 | 170 000 Kč |
| Město Holešov | 1 | 93 049 Kč |
| Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,58 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 8 | 35 567 105 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 197 | 29 307 993 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 10 | 16 960 438 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 19 | 12 367 549 Kč |
| Dary a dotace | 10 | 8 693 965 Kč |
| Paliva a oleje | 2 | 8 432 067 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 4 707 320 Kč |
| IT | 5 | 4 147 473 Kč |
| Ostraha objektů | 12 | 1 722 184 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 1 589 129 Kč |
| Nábytek | 3 | 1 586 537 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 7 | 1 023 012 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 905 382 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 2 | 762 777 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 693 100 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 3 | 657 414 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 600 000 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 566 280 Kč |
| Tisk | 3 | 316 678 Kč |
| Sítě a přenos dat | 1 | 296 411 Kč |
| Řemesla | 1 | 248 276 Kč |
| Zdravotní péče | 2 | 228 037 Kč |
| Odpady | 3 | 65 027 Kč |
| Oděvy | 1 | 62 484 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 303 | 139 431 441 Kč |
| Zlínský kraj | 2 | 7 200 000 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 500 000 Kč |
| Město Valašské Meziříčí | 1 | 300 000 Kč |
| Město Vsetín | 1 | 300 000 Kč |
| Město Kroměříž | 1 | 150 000 Kč |
| město Otrokovice | 2 | 114 918 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 | 65 439 Kč |
| Město Bystřice pod Hostýnem | 1 | 0 Kč |
| Agentura pro podnikání a inovace | 1 | 0 Kč |
| ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA | 1 | 0 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 1,98 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,66 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,66 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 171 | 35 831 394 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 23 | 10 805 585 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 15 | 9 094 188 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 5 | 4 924 276 Kč |
| Paliva a oleje | 2 | 4 791 600 Kč |
| Stavebnictví | 9 | 4 769 702 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 4 382 637 Kč |
| Dary a dotace | 16 | 4 370 000 Kč |
| IT Hardware | 5 | 3 063 603 Kč |
| Odpady | 4 | 2 859 400 Kč |
| Nábytek | 5 | 2 521 248 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 3 | 2 030 763 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 2 000 000 Kč |
| Sítě a přenos dat | 1 | 1 345 441 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 894 880 Kč |
| Ostraha objektů | 4 | 851 012 Kč |
| IT | 1 | 842 100 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 424 708 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 361 633 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 331 661 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 121 000 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 56 543 Kč |
| Energie | 1 | 50 400 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 289 | 99 661 983 Kč |
| Zlínský kraj | 3 | 1 455 350 Kč |
| Město Vsetín | 1 | 300 000 Kč |
| Město Bystřice pod Hostýnem | 1 | 150 000 Kč |
| Město Kroměříž | 1 | 150 000 Kč |
| Město Holešov | 1 | 119 999 Kč |
| město Otrokovice | 2 | 100 000 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 | 65 439 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 0 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 0 Kč |
| Město Luhačovice | 1 | 0 Kč |
| Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
16 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,49 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 321 | 113 459 581 Kč |
| Česká školní inspekce | 1 | 1 325 098 Kč |
| Zlínský kraj | 3 | 1 150 000 Kč |
| Město Vsetín | 1 | 363 000 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 193 116 Kč |
| Město Holešov | 1 | 99 133 Kč |
| Město Uherský Brod | 1 | 95 000 Kč |
| Valašskokloboucké služby s.r.o. | 1 | 70 000 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 | 65 439 Kč |
| Continental Barum s.r.o. | 1 | 50 000 Kč |
| Zásobování teplem Vsetín a.s. | 1 | 0 Kč |
| SENIOR Otrokovice,příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Domov pro seniory Lukov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,68 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,49 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 225 | 69 515 135 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 21 995 592 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 3 | 16 067 590 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 53 | 11 404 834 Kč |
| Odpady | 5 | 2 906 909 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 2 787 719 Kč |
| Technické služby | 3 | 2 398 904 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 12 | 2 289 725 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 1 766 622 Kč |
| Nábytek | 3 | 1 563 223 Kč |
| IT | 3 | 1 493 082 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 1 019 105 Kč |
| Dary a dotace | 6 | 882 890 Kč |
| Sítě a přenos dat | 2 | 712 036 Kč |
| Ostraha objektů | 2 | 376 200 Kč |
| Řemesla | 1 | 372 958 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 249 940 Kč |
| Kancelář | 1 | 223 368 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 126 000 Kč |
| Energie | 1 | 62 500 Kč |
| IT Hardware | 1 | 61 200 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 60 000 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 43 882 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 313 | 131 743 296 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 3 | 3 127 253 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 3 | 588 953 Kč |
| Česká školní inspekce | 1 | 582 736 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 2 | 376 200 Kč |
| Projekční společnost obchodních center, v. o. s. | 2 | 376 200 Kč |
| Město Vsetín | 1 | 363 000 Kč |
| Obec Zašová | 1 | 188 100 Kč |
| Centro Zlín, a.s. | 1 | 188 100 Kč |
| NEVEON Czech Republic spol. s r.o. | 1 | 188 100 Kč |
| GUMOTEX Automotive Rožnov, s.r.o. | 1 | 188 100 Kč |
| LUNAKROM MORAVIA s.r.o. | 1 | 188 100 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 150 000 Kč |
| Město Uherský Brod | 1 | 70 000 Kč |
| město Otrokovice | 1 | 62 496 Kč |
| Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Spitzer Real Estate k.s. | 1 | 0 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 3,14 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,63 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,94 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 293 | 465 953 668 Kč |
| Zlínský kraj | 3 | 5 909 577 Kč |
| Město Valašské Meziříčí | 1 | 300 000 Kč |
| Město Vsetín | 1 | 300 000 Kč |
| město Otrokovice | 3 | 288 100 Kč |
| Národní muzeum v přírodě | 1 | 212 753 Kč |
| CHUDĚJ, s.r.o. | 1 | 212 753 Kč |
| RUDOLF JELÍNEK a.s. | 1 | 212 753 Kč |
| JF Czechia s.r.o. | 1 | 212 753 Kč |
| Kayaku Safety Systems Europe a.s. | 1 | 188 100 Kč |
| LIPOELASTIC a.s. | 1 | 188 100 Kč |
| TESCOMA s.r.o. | 1 | 188 100 Kč |
| Sociální služby Olšava, příspěvková organizace | 1 | 188 100 Kč |
| 14l15 Baťův institut, příspěvková organizace | 1 | 188 100 Kč |
| Město Holešov | 1 | 120 000 Kč |
| Město Uherský Brod | 2 | 67 349 Kč |
| Město Uherské Hradiště | 1 | 49 939 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 17 000 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 0 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Generální ředitelství cel | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
49 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 18,85 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,92 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,38 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 228 | 657 086 481 Kč |
| Zlínský kraj | 3 | 812 214 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 800 000 Kč |
| Lidl Česká republika s.r.o. | 3 | 588 953 Kč |
| Město Kroměříž | 2 | 540 000 Kč |
| CREAM Facility Management, s.r.o. | 2 | 376 200 Kč |
| Albert Česká republika, s.r.o. | 2 | 376 200 Kč |
| Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace | 2 | 376 200 Kč |
| Město Vsetín | 1 | 300 000 Kč |
| ROJAL spol. s r.o. | 1 | 212 753 Kč |
| Kloboucká lesní s.r.o. | 1 | 212 753 Kč |
| NVB LINE s.r.o. | 1 | 212 753 Kč |
| Československá obchodní banka, a. s. | 1 | 188 100 Kč |
| ANTALIS s.r.o. | 1 | 188 100 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 188 100 Kč |
| Hirschmann Automotive VS s.r.o. | 1 | 188 100 Kč |
| KOVOPLAST, výrobní družstvo | 1 | 188 100 Kč |
| OBI Česká republika s.r.o. | 1 | 188 100 Kč |
| XLMX obchodní s.r.o. | 1 | 188 100 Kč |
| Z STUDIO, spol. s r.o. | 1 | 188 100 Kč |
| GasNet, s.r.o. | 1 | 21 365 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 17 000 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 2 | 0 Kč |
| BILLA, spol. s r. o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
102 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 47,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,92 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,84 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 185 | 411 278 843 Kč |
| ČEPRO, a.s. | 12 | 3 277 153 Kč |
| Zlínský kraj | 4 | 1 600 000 Kč |
| Město Vsetín | 2 | 868 611 Kč |
| Město Valašské Meziříčí | 2 | 600 000 Kč |
| Statutární město Zlín | 2 | 500 000 Kč |
| Nadace AGROFERT | 1 | 200 000 Kč |
| Město Uherský Brod | 1 | 80 927 Kč |
| PSG Construction a.s. | 1 | 58 000 Kč |
| město Otrokovice | 2 | 42 000 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 17 000 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 0 Kč |
| ZÁLESÍ a.s. | 1 | 0 Kč |
| PRIOR Zlín, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Madal Bal a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,64 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,21 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 132 | 31 965 390 Kč |
| ČEPRO, a.s. | 4 | 1 971 996 Kč |
| Město Vsetín | 2 | 1 639 872 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 593 535 Kč |
| Město Kroměříž | 3 | 403 031 Kč |
| Hasičský sbor města Rožnova pod Radhoštěm, příspěvková organizace | 1 | 301 729 Kč |
| Město Valašské Meziříčí | 1 | 300 000 Kč |
| Město Uherské Hradiště | 2 | 130 804 Kč |
| Zlínský kraj | 2 | 100 000 Kč |
| Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví | 2 | 25 500 Kč |
| Město Uherský Brod | 2 | 20 000 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 0 Kč |
| Statutární město Zlín | 1 | 0 Kč |
| město Otrokovice | 1 | 0 Kč |
| Cemex Czech Republic s.r.o. | 1 | - 80 000 Kč |